Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    dobry

    dostałyscie zaproszenie od ***************** do nowej kampanii wedla??? bo ciekawa jestem czy faktycznie mi przyślą czekolady bo kazali potwierdzić adres do wysyłki

    pokaze wam jakie rzeczy kupilam lence do chrztu na allegro
    http://www.allegro.pl/item773187375_...czka_80cm.html
    http://www.allegro.pl/item772635762_..._6_m_next.html

    u nas też od wczoraj biało, waliło śniegiem trzeba chyba opony na zimówki zmienić
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      No tak jak ja mam wolne i czekam z kawą to żadnej nie ma


      proszę mordeczki to kawusia dla Was
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej

        Ja pierwsza do kawy spiję najlepszą śmietankę
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dziewczyny te moje włosy poukładać po myciu to masakra muszę dziś skoczyć i kupić balsam do wygładzania włosów,po długim prostowaniu wygląda jako tako

          a my znowu dziś na rehabilitacje a i małej zaczyna być widać ząbek przez dziąsło ale pewnie jeszcze potrwa zanim się wyrżnie,śpi spokojnie tylko jak zasypia to trze buziom z dydolem o poduszke

          Aniu fajne te kozaczki i futerko Lenka będzie super wyglądała

          a mi się dziś nic nie chce robić przez tą pogodę wieje że łba ledwo nie urwie jak sobie pomyśle że mam wyjść z domu to już chora jestem
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Mam nadzieję że mi nie wyrosnie z sukienki póki co jest dobra tylko jeszcze ciepłe białe rajstopy muszę znależć
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a ja nie wiem co z moimi włosami zrobić na ślub, chciałam trwałą sobie zrobić ale boję się ze mi nie wyjdzie no i mam dylemat, kurde ten czas tak szybko leci a tu jeszcze trzeba parę pierdół kupic ale jak wracam po pracy to już po sklepach nie mam ochoty chodzić a jak mam wolny dzień to najchętniej nosa bym z domu nie wychylała dziś to nadal w piżamach jestesmy
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a u mnie dziś mija 14 lat odkąd jestem z moim mężkiem,właśnie 15 zaczęliśmy ze sobą kręcić

                Hania właśnie wstała a ja popijam kawkę i zajadam pierniczki w mlecznej czekoladzie są pyszne i nie drogie w biedronce kupiłam aż dwa opakowania
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniamoże nie trwałę ale nakrecić możesz przecież możesz umówić się z fryzjerką na próbę czesania i będziesz wiedziała jak wyjdzie
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć Kochane, od rana próbuje doczytać ale synuś dziś taki towarzyski, że co chwila marudkuje i chce zeby nad nim stac i sie bawić. Chyba też ta pogoda go wykańcza.
                    Ja Wam powiem, że czasem mam takie myśli, że on to nigdy się nie nauczy stać, ani siedzieć nawet i wogóle, że zawsze będzie mnie potrzebować do przemieszczania... i czasem tak zazdroszcze i ząbków i siedzenia i wstawania i tak patrze na niego, że on taki długi i chudy i mam wyrzuty sumienia, że się upierałam na to karmienie piersią, jak miałam za mało mlesia.
                    Z drugiej strony, o ile fajniejsze jest gdy bobo się nie przemieszcza... można obiadek zrobić, pranie powiesić, czy coś ogarnąć bez rozglądania się gdzie jest synuś.
                    Aniu, a nie myślałaś o jakimś upięciu na ten dzien? Może jakiś kok? Bo z trwała to jest tak, ze czasem się puszy i to jest słabe.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Natorku przestań pisać takie glupoty grrr.... karmienie piersią to najlepsze co może być i nie ważne czy karmisz miesiąc czy rok.I to,ze nie siedzi czy nie stoi to jego indywidualna sprawa każde dziecko jest inne i nie ma co porównywać.Na wszystko przyjdzie czas a Kacperek jak pójdzie w mamunie to grubiutki nigdy nie będzie
                      A to moja gwiazda
                      Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:24.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no i zamówiłam sobie nowy polsat ale minus jest taki że dostarcza go w ciągu 14 dni a ja nie mam polsatu bo wysiadł chyba że spróbuje dziś pogrzebać i zrobić stary

                        ja też bym proponowała koka

                        http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D42%26um%3D1
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ANKASOS też jestem za kokiem,albo jakimś fajnym upięciem bo z trwalą różnie bywa




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ta jest fajna tylko małe zdjęcie,nie udało mi się powiększyć
                            Attached Files
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniu, pochwale się (znów), bo uważam, że miałam dość ciekawą fryzurkę ślubną. Niby kok, ale przedłużony byl w warkocz i dzięki temu wyglądał doś naturalnie, ale i bardzo elegancko.
                              Polecam, bo fryzurka trzymała mi się świetnie i była pośrednia między misternym kokiem, a uczesaniem codziennym. A podobno teraz warkocze w kazdej formie są bardzo modne.
                              Attached Files
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Fajne te fryzurki co mi tu polecacie aleee.... są na długie włosy a ja przecież sciełam je do ramion dlatego chciałam lekko poskręcane ale rozpuszczone, tylko jakąś ozdobę gdzieś wpiąć bo z takich to i kok ładny nie wyjdzie a zresztą ja chyba sama się będę czesać bo ani czasu ani kasy na fryzjerkę nie bedę mieć. muszę pomysleć...
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X