Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    a ja dziś bez telewizora normalnie mnie roznosi ja nie wytrzymam długo bez oglądania,antena nam się troszku przekreciła i polsatu nie mamy a w dodatku to ona już 10 lat ma i ma prawo nie podziałać tylko czemu zawsze jak coś mojego leci(ale rzadko się zdarza żeby nie leciało) no i chyba zrezygnuje z polsatu i wezmę ponownie nie dość że pół roku gratis to i sprzęt nowy

    śliczne te zębole Fifiego całkiem inaczej dziecko wygląda z ząbkami takie dorosłe

    dobra dziś wcześniej spać bo nie ma co robić idę jeszcze mężkowi kolacyjkę zrobie bo jęczy i lulu to do juterka kochane buziolki cmok cmok
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej Dziewczynki
      U nas chwilowo bardzo mało czasu, ja sie przygotowuję do egzaminu a i Hanula ma katar i troch marudna, bo trudno jej oddychać. Codziennie robię jej inhalacje z soli fizjologicznej i wyobraźcie sobie, że to czyni cuda, nic żadne choróbsko się nie łapie a katar przechodzi jak ręką odjął po trzech dniach. Poza tym to po staremu. Tak wpadłam tylko na chwilę. Już za 2 tyg. wracamy do Irlandii więc pewnie będę miała więcej czasu, bo mąż w pracy a my same w domu to wszystko nadrobię. Tutaj to siostra jet jedna z synkiem, druga i ciągle dom pełen ludzi więc same rozumiecie.

      Buziaki dla Was wszystkich.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobry Mamusie

        u nas nocki coraz lepsze, teraz to naprawdę można się wyspać, nawet jak Ala się obudzi w nocy i zaczyna marudzić, to nie biorę jej i szybko zasypia no chyba że zaczyna się strasznie drzeć, to wiadomo, że zęby, więc wtedy niestety trza lulać
        chyba ostro te zęby idą, bo już marudzi na maksa ostatnio, dziąsła czerwone i tak śmiesznie czasami cmoka
        czytałam i też sprawdziło się u mojej Amelki, że najbardziej bolą pierwsze ząbki, później dziecko się jakby przyzwyczaja, no i trzonowe - ale to gdzieś dopiero za rok

        dziwczyny mojej Ali też oczko minimalnie ucieka i co najdziwniejsze właśnie na zdjęciach najbardziej widać, też się wybieram do okulisty, jak skończy rok

        a u nas kilka dni temu popsuł się telewizor i powiem Wam, że naprawdę mogłabym żyć bez, seriali nie oglądam, jedynie gotowe na wszystko i housa, ale to w necie, filmy na kompie, więc nie tęsknię za tv

        właśnie zajrzałam, bo coś cicho u mojej Małej, a ona zasnęła, chyba się też troszkę jeszcze położę, pogoda dzisiaj u nas paskudna - wieje, pada i zimno, brrr

        na razie
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej hej

          Filip znów przespał całą noc tylko z jedną przerwą na głaskanie po główce a tak to spaliśmy do 8 i jeszcze dłużej byśmy spali gdyby dziadek nie zadzwonił wrr

          Tak więc Fifi ogląda bajeczki a ja mam czas na śniadanko
          u nas też dziś wieje strasznie a rano prąd na chwilę wyłączyli akurat jak gotowałam wodę małemu na mleczko
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            tak w ogóle to co z tymi suwaczkami??
            złą datę widzę
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witka
              my też już wstali i jak mężka pogoniłam to i rozpalił przed pracą,miło wstawać w cieplutkim domku

              a u nas ciszy ciąg dalszy bo polsat nie odpowiada i my z Mają maniaczki telewizyjne cierpimy no ale nie ma tego złego chociaż Maja się odzwyczai od całodobowego oglądania i weźmie się za zabawki a ja zaraz dzwonie do polsatu pogadać o nowym

              Haniulka przespała nockę i pływa po łożu,ona dosłownie pływa na brzuszku zwiedzając okolice

              kończę śniadanko i lece parzyć kawke
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no proszę zanim posta wystrugałam to i Ania się odezwała ja dni sobie liczyć nie będę ale u ciebie rzeczywiście stanął
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Last edited by ania_2288; 14-10-2009, 09:52.
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    majorka mam pytanie, jak karmiłaś piersią, to piłaś kawę? gdzieś czytałam że kawa pita przez mamę karmiąca powoduje zaostrzenie wysypki u dziecka ze skazą? tylko co ma piernik do wiatraka, tak sie zastanawiam
                    a dzisiaj bez kawy to ja przy tej pogodzie nie dam rady
                    Last edited by Negri1; 14-10-2009, 09:39.
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no i nastrugałam, a Ty mi uciekłaś
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez Negri1 Pokaż wiadomość
                        majorka mam pytanie, jak karmiłaś piersią, to piłaś kawę? gdzieś czytałam że kawa pita przez mamę karmiąca powoduje zaostrzenie wysypki u dziecka ze skazą? tylko co ma piernik do wiatraka, tak sie zastanawiam
                        a dzisiaj bez kawy to ja przy tej pogodzie nie dam rady
                        Negri wydaje mi się że chodzi może o kawe z mlekiem
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ja już bym się przemęczyła i wypiła bez mleka - chociaż ciężko
                          ale tam było napisane - zero kawy - nawet bez mleka
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej dziewczynki. U nas piękna zima. Ja poważnie cieszę się z takiej pogody, gdyż znaczy ona, że do świąt coraz bliżej
                            Pamiętasz aniu 2288, kiedyś w upalne lato narzekałyśmy sobie, a ja pisałam za oknem śnieg.......... no i się spełniło
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Negrija kawe od urodzenia małej piłam potem oczywiście bez mleka a ty jak nie możesz mleka to pamiętaj że ani kawałeczka czekolady nic co zawiera mleko bo mała będzie ci reagować i nie pozbawisz jej alergi bo będzie miała kontakt (nawet odrobiny nabiału) także patrz na wszystko to dość uciążliwe ale do wykonania,kawkę pij śmiało
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no tak myslałam, że to jednak o kawę z mlekiem chodzi, ja juz mam obsesję z tym mlekiem, wszystkie etykiety dokladnie czytam i wystrzegam się jak mogę, zresztą przerabialam to z Amelką, chcialabym jeszcze conajmniej pół roku pokarmić
                                a brałaś jakieś tabletki na uzupelnienie wapnia?
                                Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                                Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X