Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej dziewczynki

    niezła pogawędka a i sukienusia jest super

    Aniumy jeszcze nie byliśmy u okulisty bo to do roku może minąć więc nie narażam mojego dziecka na stres byłam z Mają jak miała miesiąc i mam dosyć na całe życie,oni tak małym dziecią wsadzają do oczu metalowe rozwieracze strasznie to wygląda i z ledwością przeżyłam więc nie dziękuję jak będzie starsza to wtedy o ile nie przejdzie

    no i do pieca musze skoczyć jak Hanie spać położę bo zimnica,mężek nawet pieczywa nam nie kupił i siedzę bez a do sklepu nie chce mi się ich ciagnąć

    dziewczyny czy wy już śpiworki do wózka założyłyście bo ja się zastanawiam nad włożeniem a jak ubieracie swoje pociechy bo my jeszcze nie w zimówce ale my tylko samochodem jeździmy więc nie ubieram jej za grubo,
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Wielkie gratulacje Sikorko,ale wam dziewczyny zazdroszczę tych ślubów sama bym sobie jeszcze poszła do ołtarza w białej sukni
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        ja lenke ubieram zazwyczaj w spodnie i kurteczkę no a pod spodem oczywiscie rajstopy, body z długim i jak chłodniej to jeszcze bluzka lub bluza cienka na to body, w kombinezon jeszcze jej nie wkładam

        a teraz licytuję futerko dla niej sliczne białe na chrzest
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no to udanej licytacji życzę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć kobitki
            Aniu mojemu Olusiowi też uciekało ale tylko okulista może stwierdzić czy to wada czy przejdzie mięśnie oczka wykształcają sie do 9-12 miesiąca i jeśli po 12 dalej bedzie uciekać trzeba to leczyć mojemu małemu uciekała leciutku ale wszystko się unormowaloFifi ma jeszcze czas i tak jak mMajorka pisze nie narażaj narazie go na stres tylko obserwuj
            Last edited by Paulinchen23; 13-10-2009, 10:45.




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              My właśnie wróciliśmy z miasta, szybkie zakupy na obiad
              Ja ubieram Filipka w rajsty, spodenki, body z długim rękawkiem, lekką bluzeczkę i kombinezonik. Ale dobrze że mi przypomniałaś Majorka muszę kupić śpiwór w końcu
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                majorka ja cie doskonale rozumiem mi od 3 dni sie sni ze jestem w ciazy i nie wiem co z tym zrobic a pozatym to kazdy mi mowi ze brzuch mmi urosl biore tabsy ale czasami zadzalo mi sie zapomniec choc sexu wtedy nie bylo ale ja sama nie wiem ja juz nie wierze tym meskim plemnikom...
                ja juz mialam zamiar nawet kupic test ciazowy bo czasami wieczorem sie zle czuje
                a tak na marginesie to mam stracha i niepewnosc do tych tabletek anty dla karmiacych bo moja kumpela jak je brala to zaszla w ciaze
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Majorka a wy jak sie zabezpieczacie?
                  Sylwia mi jak sie zdarzy zapomniec to oglaszam tydzien bez seksu.
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    my mamy tabsy azalia ale teraz jak nie karmie to chyba sobie zmienie choć nie muszę,mi też się zapomina wziąć ale ja żyje jak na razie bez sexu zdarzyło się że sobie pozwoliliśmy na małe co nie co ale brałam tabsy,przy Maji też brałam dla karmiących i było ok nawet do głowy mi nie przyszło a teraz szał normalnie jakiś,Ty Syrwuniato dopiero drugie choć i tak u ciebie teraz nie za bardzo bo szkoła ale u mnie to by było 4 masakra znajomi zjedli by mnie żywcem nie mówiąc o kasie teraz z ledwością a już na czwarte to na pewno by nie starczyło
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      jak bierzesz tabletki to napewno wsio gra ! nie martw się a jak cię to tak dręczy to zrób test zawsze to pewność
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hejka, ja tylko na chwilkę!
                        Aniu, przepraszam za tą kawkę wczoraj, no jak zaczęłam latać to zapomnialam o kompie i tak do wieczora biegiem.
                        Sukienka śliczna. I gratuluje zaręczyn.
                        Co do spania to ja Kacpra odkładam i on sam usypia. W dzień czasem chwile pobujam w leżaczku, ale na rękach nie kołyszę.
                        U nas też czasem oko ucieknie, ale jeszcze się nie martwie.
                        Aniu, ja też ostatnio bez sił i bez humoru, ale to przez te nize cholerne... jestem meteopatą i strasznie reaguje na zmiany pogody.

                        Lece na spacer bo ciut słonca wyszło to muszę to wykozystac
                        Bede pozniej "mordki"
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nati wybaczam ci mordko

                          Fifi znów zasnął a ja nie mam jak się zabrać za sprzątanie bo się budzi od hałasów... no więc druga kawka w dłoń

                          ja się ciągle zastanawiam jak mam tego Filipa oduczyć bujania... bo to już mnie przerasta...
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            my bujamy ale w wózku i to jeszcze po moim synu taki przedpotopowy ale super się buja więc nie rezygnuje z niego na noc usypia sama położona na kanapie potem przenosze do łóżeczka chyba ze niespokojna to do nas ale tak nie narzekam Aniu a próbowałaś w wózku ale bujaj do skutku a nie pare minut bo musi się nauczyć dużo lżej będzie dla twojego kręgosłupa ja Maje bujałam na rękach ale potem na wózek się przerzuciłam a Hania rączek nie lubi nie zaśnie tylko się wygina więc do wózia
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              lecę troszku uprzątnąć puki Hania śpi bo mężek powiedział że wygląda jak by tu nikt nie mieszkał a ja ciągle na kompie nawet do pieca nie poszłam
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ala nie może zasnąć bidulka cały czas męczy ją kaszel grrr.... zasypia sama i w dzień i na noc nie nosimy jej jak marudzi to do leżaczka wibra i jest oki.My też jeszcze tylko kurteczka rajtki body z dlugim rekawkiem i bluzeczka ale zamontowałam gondolem mam dość dużą bo 80cm także zime przejeździmy




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X