Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    No hejka laseczki moje

    w końcu jestem,byłam wczoraj u lekarki rodzinnej co prawda nie lubię jej bo ona taka jakaś niekumata ale co do wyników to mnie troszkę uspokoiła bo powiedziała że coś jest nie tak z tymi wynikami i najprawdopodobniej jest wszystko ok z Hanią a waga to 6900 więc nie tak źle ale mogło być lepiej byłam też u ortopedy wszystko gra i nawet spotkałam dziewczyny z porodówki fajnie jest się tak spotkać i pogadać ale ich chłopaki to po 9 kilo mają a tacy mali się urodzili no i moja Haniula rzeczywiście ma te napięcie mięśni teraz to widzę no nic pojedziemy do neurologa to zobaczy co i jak,Syrwunia moja mała właśnie tak się wygina do tyłu i pani od rehabilitacji powiedziała mi że to te napięcie a jak ją weźmiesz pod paszki do góry to nóżki jej wisza czy jest naprężona jak byś w nią kija wsadziła? ale porównanie

    ja z chęcią do listy dopiszę nowe mamy tylko nie wiem jak tam wejść z powrotem
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      #62
      ok lista poprawionamam nadzieje ze wszystko dobrze wpisałam
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        #63
        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        ok lista poprawionamam nadzieje ze wszystko dobrze wpisałam
        o dzięki majorka jesteśmy na liście
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          #64
          no nie ma za co w końcu jesteście legalnie zerejstrowane do naszego kwietniowo-marcowego forum
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            #65
            Cześć Kochane,
            mój Król kimono walnał a ja siadam do śniadanka
            Wróce z kawką to może w końcu coś wiecej napisze

            do za chwile

            Zapraszam z kawkami
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              #66
              kurcze nator moja dzisiaj już spała ok 20min no masakra jakaś
              a ostatnio ostanią drzemke ma ok 13 twj do 14 tej i juz koniec spania do wieczora
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                #67
                Mój też podrzemał 40-50 min i koniec, ale rozłożyłam mu kołdrę na podłodze, obsypałam zabawkami, włączyłam mini mini a i tak słyszę mamamamu.

                Jestem z kawą i kanapolami
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  ja już z kawką siedzę i czekam

                  a co do spanka to moja od wczoraj po pół godziny śpi i wstaje ale po godz idzie znowu i tak do wieczora


                  kala
                  to ona bardzo mało ci śpi ale może to jej wystarcza choć tak małe dziecko powinno spać ok 3-4 razy moja wcześniej spała 3x ale po 2 godz a teraz po pół mam nadzieje że wróci do normy
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    #69
                    zmienilam mojej nikoli kosmetyki jej na hippa i jestem zadowolona slicznie pachna i sa delikatne podobaja mi sie
                    ankasos ile dalas za krzeselko do karmienia???
                    kurde ja nie wiem czy mojej kupic takie ciekawe na ile czasu jej posluzy
                    majorka normalnie trzyma nuzki nie prezy ich tylko przebiera nimi jak by chciala isc
                    moja nikol dostala 9 punktow za napiecie miesniowe
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      #70
                      ja dzisiaj po raz pierwszy daje nikoli kaszke zaraz zobaczymy jakie beda rezultaty
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        U nas też już po spaniu... hi, dobre i półgodzinki
                        Majorka widzisz, nie ma co się martwić na zapas i straszyć szukaniem chorób. A co do napięcia mięśniowego, to staraj się z nią dużo bawić, mobilizować, żeby sama się ruszała a na pewno jej tym pomożesz. Poza tym jak latacie na rehabilitacje, to zobaczysz, ze śladu po tym nie będzie.
                        Anulku, to wam mężek zafundował atrakcje z tymi kluczami, ech! A co do listu, to zaczep listonosza, bo on ma klucz ogólny do skrzynek to może Ci wyjmie poczte ze skrzynki.
                        Kala, Ty marudko nasza!!! O jakiej za dużej główce Ty znów piszesz?! Zobaczysz, jak tak bedziesz o córci pisać to sie obrazi na Ciebie
                        Sylka a co do prezentów od dziadków-teściów... ech!! bez komentarza! Wiem tylko o czym piszesz! Ale mo i to nie są "nie źli ludzie"!
                        A co do spania, to u nas też są przebudzenia na marudzenie na półśnie i potrzeba pociumkania smoczka... a tak to 1 karmienie tylko, ale o 6 już się zaczyna poranne śpiewanie... A dzis przenoszę łóżeczko do jego pokoju! Teraz będzie mu łatwiej (chyba?) niż później przyzwyczajać. Już się boję co to będzie.


                        A kto jest z kawką???
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #72
                          hih, tak długo pisałam, ze nie zauważyłam nowych postów
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #73
                            ja z kawą i bąblem na kolanach. Wiecie co jak trzymam Filipa na kolanach to on jest głową zwrócony do telewizora i cmoka mnie w rękę hehe ostatnio udało mu się zrobić mi malinkę

                            Nator dobra rada z tym listonoszem tylko że on chyba nie ma kluczyków bo w skrzynce jest taka dziura przez którą wrzuca listy ale nie wiem
                            A nie boisz się zostawiać Kacperka samego w pokoju?

                            W ogóle nie pochwaliłam się wam ale moja babcia przepisuje swój dom na mnie i Damiana i lada moment zaczynamy gruntowny remont i mam nadzieję że do Bożego Naarodzenia się wprowadzimy wreszcie do siebie, wprawdzie będziemy mieszkali z moją babunią i mamą ale przynajmniej będzie wesoło

                            No i staramy się o kredyt ale nie jest łatwo... potzrebujemy 100 tys i nie wiadomo czy nam starczy na wszystko bo trzeba cały dach zdejmować i reperować, ale wspólnymi siłami będziemy mieli swój domek bo nienawidzę bloków
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              #74
                              Natorkuty się boisz a co ja mam powiedzieć jak my wszyscy śpimy w jednym a Maja niedługo będzie musiała iść do siebie i w dodatku wstaje w nocy ja to się dopiero boję
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                #75
                                U nas Majorka też są tylko 2 kimania po ok 30min (max 1,5h). Za to po 19 usypia prawie natychmiast po karmieniu. Dotyka poduszki, chwile sie pokula i lulu...
                                ale ja też myślałam, że za mało spi Już ciul jak to w książkach piszą... ale jak to fajnie jak on spi... (zła mama ze mnie)
                                Choć teraz się bawi na macie i wcina zabawki.
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X