Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    bo ogolnie to robie kotlety a na nie klade ananaska no a ze nie mialam ananasa to polozylam gruszki - ale nie taką paćkę tylko jeszcze w cząsteczkach ale juz trochę podduszone P Y C H O T A!
    ja w ogóle lubię mięso na słodko
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Kochane moje lecę pod prysznic z mężkiem
      do juterka będę z rana ;*
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kasia, ja już byłam totalnie załamana, bo co juz sie wydawało że jest ktoś super i pewny, to dawał nam kosza i lipa . W końcu moja mama wkroczyła do akcji, zaczęła pytać (pracuje w w sekretariacie podstawówki u nas w miasteczku) no i sie rozniosło. W końcu jedna z nauczycielek zaproponowała p. Kasie, okazało sie że mama ją zna, kobitka sie zgodziła no i jest narazie sprawdza sie ekstra!

        Ania2288, tak właśnie miałam zrobić. Potem jeszcze podgotuje je w słoiczkach.
        A jak jest zupkami, he? Bo zrobilismy wczoraj duuuużo takiej z królika, wpakowałam i zagotowałam w słoiczkach i nie wiem ile to może stać w lodówce same jarzynki może dłużej, ale z mięchem....

        A wracając do mleka modyf.- podobno organizm maluchów szybko wychwytuje co mu szkodzi i dzieciaki poprostu to odrzucają. Jak pierwszy raz dałam Krisowi kaszke to wcinał równo, a potem cały dzień wymiotował. Teraz nic przekombinowanego na mleku nie da sobie włozyć do buziaka, więc może nie może takiego mleka

        Nic, ja też zmykam pod kołderke, jutro znów praca a po zajęciach akademia, więc zapowiada sie dłuuuugi dzień.....


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          A! zapomniałam sie pochwalić- Krystiano wreszcie załapał że niemowlaki wkładają czasem stópki do pyszczka i wreszcie mu sie udało
          Bosko wtedy wygląda


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Jestem Hejka kochane

            no Kasiumaluszek cudny maluteńki normalnie tyci i ma taki długi fajowy orli nos ale to po tacie
            jutro już wychodzą więc pewnie w sobotke zajade do nich

            Pokoik super,Lenka też cudnie siedzi a moja jeszcze się chwieje ząbków brak choć noce nieprzespane bo się kręci i jęzorkiem lata

            Powiem wam że jakoś źle się czuję robi mi się gorąco jak przy menopauzie potem niedobrze wszystko mnie boli i tak przez pół dnia i zdaża się co pare dni nie mam pojęcia co mi jest ale powiem wam że jedna myśl mi spać nie daje to ciąża ale przecież ja na tabsach no i tylko 2 x od porodu takiego mam stracha że nie wiem sama nie wiem co bym zrobiła,chyba się umówię do gina bo i tak nie karmie i tabsy trzeba zmienić a do tego od 3 dni poplamiam no masakra chyba dziś nie zasne
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniunie chcem nic mówić ale czy lekarz ci nie mówił że Filipkowi ucieka oczko? bo po zdjęciach widzę że mu prawe troszke ucieka do kątka ale to na razie nie groźne bo chyba do roku może uciekać moja Hania też ma ale lewe jak nie przejdzie to do okulisty pognam,pogadaj ze swoim lekarzem przy okazji
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no nic lecę domężka bo już do wyrka uciekł i znowu będzie miał za złe że wy ważniejsze i że po nocach z wami siedzę

                mam nadzieję że się dziś troszkę wyśpię bo dziś od czwartej nie spałam a dzieciaki od 5:45

                Ogromne buziolki dla was do juterka
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  dzień dobry
                  Noc cała przespana jak się cieszę

                  Majorka lekarka mówiła że tak się może wydawać bo Fifi ma ogromne, okragłe oczy i czasem jak spojrzy w bok taki to efekt daje... normalnie na żywo to nic absolutnie nie widać a ty z Hanią byłaś u okulisty?
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    wiesz co kupiłam taką http://allegro.pl/item757909050_woze...ia_kurier.html
                    tą coneco jakoś kiepsko mi się prowadziło w porównaniu z tą

                    Sikorka w ogóle gratuluje hajtania miło!
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      No tak mordko mogłam się spodziewać że sobie takowy wypatrzysz szybciej
                      może zdecydujesz się na jakąś ładną marynarkę i spodnie? nie wiem w sumie jaki masz styl ale chyba sukienusia w kwiatusie ci nie odpowiada

                      No powiem ci że mój Filip to chyba już przekroczył 9kg... kręci się jak bąk i powoli mi kręgosłup wysiada no ale cóż
                      a krzesełko jakie masz? ja jeszcze nie kupiłam - chcę dziadków naciągnąć na święta
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Krzesełeczko fajne rzeczywiście ale Johnny w nim zasypia?

                        Wiesz co podpytaj Ankisos ona miała ładną sukienkę wybraną na ślub może podeśle ci linka
                        mi się podobają takie sukienki http://allegro.pl/item757237445_prze...ienka_r_m.html zwiewne i dziewczęce
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Filip zakimał więc czas na KAWE! choć dziś jestem bardzo wyspana a i pomogły wasze rady dziewczyny, Fifi wstał dziś o 6, ja do 8 sobie podrzemałam a małym zajmował się tata

                          dawaj Sikornik, ja sobie zamówię chyba tą niebieską na lato i buty ma fajne ta dziewczyna!!!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            sie wie
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              wiecie co a mój mały to chyba niedługo na raczki pójdzie, już tak śmiedznie klęka sobie, podwija nogi pod spód i sobie klęczy jak piesek żeby tylko zakumał że trzeba głowę podnieść bo jak narazie to w poduszce główka i dupcia w górze
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                dzien dobry


                                Sikoreczko no moje gratulejszyn teraz zauważyłam suwaczek...w koncu się doczekałaś

                                Aniu ja lenki nie bujam bo by mi całkiem kręgosłup wysiadł ale nie wiem jak nauczyc dziecko spać bo ona sama jakos to pewnego dnia załapała...

                                Sylwia ja też mam odwieczny problem z prezentami i nigdy nie wiem co komu kupic wiec tez raczej nie pomogę

                                a teraz lecę po kawkę i zaraz na zakupy bo nie mam z czego dziecku obiadku ugotować strasznie zaniedbałam dom i zakupy przez tą pracę bo co dzień jak wracalismy to padałam na ryj dosłownie ale dziś coś porobię w domku


                                dobrze że ten mój kochany to jednak taki ze zrobi to czy tamto jak np. gary pomyje, posprząta bo byśmy brudem zarośli
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X