Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniu proszę bardzo kawusię
    Attached Files




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      kochana jesteś życie mi uratowałaś
      Też kiedyś będę urządzała taki śliczny pokoik mojej Zośce
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Zośce hihi poważnie takie imię???




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Mężek chciał bardzo Zosię zobaczy się jeszcze
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dobry wieczór

            dziękujemy za życzenia i przepraszam, że tak chamsko się upomniałam miałam zły dzień wczoraj, zresztą dziś nie lepiej, praca mnie wykańcza okropnie i kłopoty w domu również

            zrobiłam sobie drinka, siedzę i popłakuje... chyba mi nerwy wysiadają...

            Kasiu śliczny pokoik, też bym chciała tak urządzić żeby lenka miała taki typowo własny ładny pokoik

            Majorka super wyglądasz w nowych włoskach

            Gratulujemy kolejnych zębolków, u nas nadal cisza a lena cały czas ciągnie sie za uszy, za nos, pcha wszystko do buzi, płacze przy tym ehh

            Aniu śliczny ten kwiatuszek hehe
            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              A teraz lenka siedzi i robi bbb brbrbrb i tak się przy tym pluje ze szok i czasami skrzeczy i piszczy na przemian bawi się jaky autkiem jeździła hehe tak to słychać, a teraz krzyczy auaaa auaaa
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dziewczyny pomozcie co kupic mojemu na urodziny???
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Aniu prześlicznie Lenka siedzi No cudnie I nie przejmuj się, jutro będzie lepiej.

                  Co na urodzinki? Hmmm nic mi Syrwunia nie rpzychodzi do głoy, może inne dziewczyny pomogą...

                  A moja Julka drze się w niebogłosy, chyba na zębole, widać, ze ją boli i chyba przez nie nie ma apetytu. A skoro Filipkowi już wyszły 2 u góry to moja Julka w kolejce następna

                  A coś się nam Nichol zapodziała... Odezwij się!!! W środę Dzień Edukacji Narodowej będziemy mieć wolne więc masz się odezwać!!!!




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No Juleńka niech goni mojego kawalera z zębolkami
                    Natorka chyba się mnie przestraszyła psieplasiam mordko!

                    Sylka może kup mu jakiś ciuch, perfumy, coś związane z jego hobby, albo zrób romantyczną kolacje poprostu i zapakuj się w kokardę

                    Wiecie co a ja mam inny problem, chyba Negri pisała o tym brutalnym oduczania lulania i zasypianiu samemu. Próbowałam dziś zostawić go takiego płaczącego ale po 10 minutach jak słyszałam "mama nie mama nie" (AUTENTYCZNIE) zmiękłam, popłakałam się razem z nim i skończyło sie na lulaniu, śpiewaniu i chodzeniu po pokoju... boli mnie strasznie to jak Filipek cierpi przeze mnie ale już fizycznie nie daję rady, pęka mi głowa a o kręgosłupie nawet nie wspomnę... nie wiem co robić czy u was usypianie też odbywa się na zasadzie bujania dzieckiem przez pół godziny??
                    pilzzzz help me!
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Jestem Kasiulo! I czytam Was namiętnie, ale jakos cholerka wiecznie jestem do tyłu, nie pamiętam co pisałyście jak już poczytam i co potem odpisać

                      Syrwunia, ja Ci nie pomoge, bo sama wiecznie mam problem z prezentami dla mojego M

                      Ania2288, u nas też była makabra z zasypianiem i dlatego szarpnęliśmy sie na leżaczek. Na początku też troche zeszło zanim Kris sie przyzwyczaił, a teraz w dzień inaczej nie uśnie (moja siostra go tego nauczyła, bo tak to zasypiał już sam)

                      Majorka, fryzia boska normalnie! zazdroszcze Ci tak gestych włosów. Ja mam tylko garstke. Jak są skrecone to jeszcze jako tako wyglądają, ale jak wyprostuje, to wyglądam jak oskubany kurczak

                      Katarzynar, genialny pokoik. U nas misz masz- troche nasz troche Krystiana królestwo, ale nie ma co narzekać

                      Acha, no i wszystkiego naj dla zębiastych i miesięcznych solenizantów!!!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        To teraz troche o nas- ząbek już widać, ale za ciula nie może sie przbić co przypłacamy nieprzespanymi nocami

                        Mamy wreszcie legalnie zatrudnioną nianie- sasiadka też nas wystawiła. Pani Kasia jest poprostu ANIOŁEM, Kris jest przy niej taki grzeczny i spokojny, okrrropnie sie cieszy na jej widok i wogóle jestem spokojna kiedy wychodze do pracy, bo wiem że jest w dobrych rękach.

                        Krystiano siedzi już jak stary i stoi cwaniach z podparciem, pomijam że jak siedzi nie daj boże przy czymś czego może sie złapać, to zaczyna sie podciągać. Pełzanie też mu wychodzi coraz lepiej, niedługo pewnie przejdzie do raczkowania.

                        Butelki dalej nie weźmie pierdoła i zauważyłam że wogóle sztuczne mleko mu nie podchodzi, bo nawet jak mu daje z niekapka to otzrepuje sie jak po wódzie

                        Ania228, pytanko co do gruszek- gotowałaćś w końcu? Bo ja też mam troche, młodemu zasmakowały, czytałąm że można od 7 miecha, więc bym sie pobabrała troche, tylko nie wiem jak sie zabrać do tego


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          O Nichol ty podczytywaczu jeden!!!! Oskubany kurczak mnie rozbroił hihi
                          A co do sztucznego mleka to faktycznie śmierdzi jakoś, nie piłam, nie zmusiłam się, ważne, że Julce smakuje.

                          No to ja zmykam na jakąś bułkę, ostatnio z mikrofali jem na gorąco i potem na serialiki, no i na Majorkę czekam, pewnie się ujawni z wieczora, ciekawe jak tam maleństwo...




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                            Ania228, pytanko co do gruszek- gotowałaćś w końcu? Bo ja też mam troche, młodemu zasmakowały, czytałąm że można od 7 miecha, więc bym sie pobabrała troche, tylko nie wiem jak sie zabrać do tego
                            No gotowałam wczesniej Kasia dala mi przepis co i jak no wiec wlewasz do garnuszka ciut wody, wsypujech pokrojone gruchy i dusisz czesto mieszajac. ja jednak nie robilam w sloiczki bo wyszlo troche malo ale Fifek zjadl a reszte dodalam do kotletow
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Nichol to skąd wytrzasnęliście nową nianię? Pani Kasia sadząc po imieniu napewno jest fajowa!!! hehe




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Aniu jak to do kotletów? Kotlety z gruchami???




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X