Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dzięki wielkie za życzonka ale druga Hania też obchodzi dziś święto więc

    WSZYSTKIEGO NAJ DLA HANIULKI!!!

    Syrwuniabardzo mi przykro z powodu twoich kolegów mimo ze to nie rodzina człowiek zawsze przeżywa takie wydażenia
    ostatnio babka zabiła mojego taty kolege zadzgała go nożem i też cały dzień chodził taki struty a ja niby faceta nie znałam a jednak cały czas myślami byłam tam
    w żadnym wypadku nie przerywaj studiów moja mama też potrafi coś zrobić nie tak moim dzieciom ale ja jej prosto z mostu więc może powiedz jej że nie życzysz sobie żeby ją zostawiała i ona płakała i może dojdziecie do porozumienia

    a ja sprzatam bo gości będe miała lubie takie naloty bo tak to mi się nie chce posprzatać a tak nabłysk wyszoruje chatke

    Aniuta pierwsza super muszę sie zastanowić i pewnie sobie taka strzelę(nabieram znowu ochoty)
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć dziewczynki, ale nastukałyście!

      Sto lat dla naszych Haniulek i gratulacje dla Fifka!
      A u nas ni widu ni słychu zębów! Nic, ani dziąsła spuchnięte! Zero! Ciut mnie to martwi.
      Majorka to masz dziś mleczną uczte, co?! A ta pierwsza fryzurka super!
      Sylka, nie rezygnuj ze szkoły, bo później całeżycie będziesz miała poczucie że coś poświęciłaś.
      A co do poczucia mężka, że zaniedbany... Ja postawiłam sobie tak życie: na I miejscu jest mężek i dla niego będę się starać (bo na jego romantyzm to bym się zaczekała) i tu muszę wciąż wzbudzać uczucie. A synusia to kocham miłością bezwarunkową i zawsze i z racji, że on mnie potrzebuje to i tak większość dnia jestem dla niego. To chyba zdrowy układ i może utrzyma nasze mażeństwo na normalnym poziomie.
      A właśnie wygrałam aukcje http://www.allegro.pl/item760406904_...ozmair_80.html. Ale się cieszę!

      Lecę po kawkę. Zapraszam
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no wróciłam, Filipek śpi a ja zaraz zabieram się za sałatkę z makaronem
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Może kawkę?
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Witam

            Majorka gratulacje, że Twoja Mała już tak dorosła, że sama się przestawia na inne jedzonko - bystra dziewczynka. No nasze Hanie kończą dziś pół roku
            Buziaki dla Naszych Haneczek

            My dziś o 8.30 wyszłyśmy na spacer i wróciłyśmy o 12.30 tyle nam zeszło, a bo to jeszcze do parku, do sklepu, do banku i jakoś zleciało. Teraz Hanusia zjadła i poszła spać to mam chwilę. Głowa mnie boli coś, ale dziś pierwszy dzień odchudzania więc pewnie dlatego - szok dla mojego organizmu po wiecznym obżarstwie. Zaraz kawusię walnę to przejdzie.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              Cześć dziewczynki, ale nastukałyście!

              Sto lat dla naszych Haniulek i gratulacje dla Fifka!
              A u nas ni widu ni słychu zębów! Nic, ani dziąsła spuchnięte! Zero! Ciut mnie to martwi.
              Majorka to masz dziś mleczną uczte, co?! A ta pierwsza fryzurka super!
              Sylka, nie rezygnuj ze szkoły, bo później całeżycie będziesz miała poczucie że coś poświęciłaś.
              A co do poczucia mężka, że zaniedbany... Ja postawiłam sobie tak życie: na I miejscu jest mężek i dla niego będę się starać (bo na jego romantyzm to bym się zaczekała) i tu muszę wciąż wzbudzać uczucie. A synusia to kocham miłością bezwarunkową i zawsze i z racji, że on mnie potrzebuje to i tak większość dnia jestem dla niego. To chyba zdrowy układ i może utrzyma nasze mażeństwo na normalnym poziomie.
              A właśnie wygrałam aukcje http://www.allegro.pl/item760406904_...ozmair_80.html. Ale się cieszę!

              Lecę po kawkę. Zapraszam
              Natorku nie martw się u nas też nie ma za bardzo objawów, fakt Mała się ślini i gryzie ale nie ma opuchnięć, nie ma bólów, gorączek nic, jakby jej nic nie szło ale słyszałam, że dzieci różnie to przechodzą.
              Powiem Ci tylko, że mi pierwsze zęby wyszły jak miałam 11 mcy i to 7 naraz. Mama mówiła, że ledwo dałam radę bo to podobno niedobrze jak tak późno i tyle naraz ale taki już mój urok A teraz mam zębiska jak wilk zdrowe i nic nie musze reperować
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                Może kawkę?
                Ja poproszę, mocną sypana z mlekiem - dawno sypanej nie piłam Ania ja właśnie mam zamiar ciasto gruszkowe upiec więc Ty robisz kawę a ja ciasto
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Sypana z mleczkiem proszę bardzo
                  zobaczcie znalazłam filmik jak przyozdabiac kawki ale zastanawiam się jakiej on smietanki daje ze taka gesta hmm
                  http://images.google.pl/imgres?imgur...O8nhsAaFsrH7AQ
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009


                    Syrwunia
                    nie zostawiaj nauki, bo to będzie się ciągnąć jak flaki z olejem. Ja tak miałam. Jak zaszłam w 1 ciążę i poroniłam to świat mi się zawalił, rzuciłam studia na pierwszym roku, potem wróciłam ale zawsze było coś ważniejszego, teraz znów byłam na dziekance i jestem dopiero na 3 roku a już dawno powinnam je skończyć. Idź za ciosem, absolutnie nie rzucaj, zrób wszystko żebyś dałam radę, zobaczysz jak szybko zleci a to jest Ci potrzebne, żeby zapewnić lepszą przyszłość sobie i dzidzi. Zobaczysz, że sobie poradzisz. Ja gdybym mogła cofnąć czas, to niczego bym nie zmieniła właśnie prócz studiów. Za nic bym teraz nauki nie rzuciła. Jesteś młodziutka i dałaś już tyle radę osiągnąć co to dla Ciebie takie studia, ja tem będę Cię cały czas dopingować Głowa do góry - do odważnych i pracowitych świat należy. A Mama mimo tego co się stało napewno dziecku krzywdy nie zrobi, może akurat raz się tak zdarzyło. Nie znam Twojej Mamy ale ufam, że to był tylko taki jednorazowy, przypadkowy incydent
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      mi też późno poszły zęby tylko temu mojemu mężkowi wszystko tak szybko przychodziło- zęby- 6mcy - siedział - 8mcy - chodził - 10mcy
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        W sumie to wiem,że każde dziecko inaczej, ale on to się ślini od 4 m-cy tak, ze wiecznie ma mokre bluzeczki, a przebierać go po 5 razy dziennie to słabo. Za śliniaki za to ciągnie się tak, ze mało głowy nie urwie, więc też nie metoda na niego.
                        Ja się właśnie tego boje co Yoenne pisze, ze nagle zaczną wychodzi 4 na raz i bidula się nacierpi.
                        A ja dziś coś jakaś rozdrażniona jestem przez te wiertary, do tego młody przykimał do tej pory tylko na 20 min, na dworze się drze i wogóle też ma słaby dzień, a co za tym idzie ja też.
                        I dostałam od znajomych sliczny dywan wełniany i próbuje od rana go wyczyścić i co chwila mam przerwe bo dziedzic mój mnie wzywa.
                        Sylka, tak na poprawe humoru i ku motywacji to ci napisze, że ja chodziłam do 2 szkól na raz, dojezdzałam codziennie po 60km i do tego w weekendy pracowałma. Wstawałam o 5:30 o 7:30 byłam w laboratorium, o 15 leciałam do drugiej szkoły i kończyłam o 19 lub 20 więc o 21 byłam w domu. Nauka do 1 i już był koleny ranek... ciężko było, ale uważam, że warto! Moja pierwsza prawdziwa prace znalazłam po tygodniu i dobrze zarabiałam! To naprawde fajna sprawa i wiedzy nikt Ci nie odbierze tak samo jak satysfakcji, że dałaś rade - a ja wiem, ze Ty dasz rade!!!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no i po gościach

                          nawet naleweczkę sobie strzeliłam

                          wiecie kobitka od kurtki się odezwała i tłumaczyła sie zepsutym kompem,mnie tam wsio rybka ważne że sprzeda już widze moją księżniczke w nowej kurteczce.
                          no i jak dobrze pójdzie to jutro będę obcięta Aniujeszcze raz dzięki za fryzurkę mam nadieje ze mi wyjdzie podobna i mi nie schrzani włosów ta moja fryzjerka
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzieki dziewczyny za wiare i za mile slowa otuchy i dalyscie mi duzo do zrozumienia dziekuje
                            natorjestem pelna podziwu i gratki ze dalas rade
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cosik tu pustawo tak. Nic idę herbatkę zaparzyć i biorę się za naukę bo czas leci a ja się opierniczam wieczorami. Hania dziś pierwszy raz zjadła mi na kolacyjkę 170 ml mleka Ciekawe czy już tak zostanie.
                              Dobrej nocki Kobietki i do juterka
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                jestem i ja ale już nikogo nie ma ,jakoś mi nudno niunia śpi na razie spokojnie ale cały dzień była jakaś niespokojna wogóle nie jadła i cały czas tarła smoczkiem po dziąsełkach jakieś spuchnięte ma al na razie nie widać białej perełki,dziś po raz pierwszy siedziała w krzesełku i nawet jej sie podobało

                                Kasiubardzo bym chciała wstawić jakieś swoje zdjęcie ale żadnego nowego na razie nie mam,a te na Nk to aktualne wcale sie nie zmieniłam może jutro sobie strzele jakąś fote ale nie obiecuje
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X