Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Jeśli o papierosy chodzi to ja też nie palę i daleko ode mnie te problemy. Mój mąż też na szczęście rzucił, palił na studiach przez 2 lata ale potem rzucił, bo na fajki brak kasy było - jak to u studenta.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej laseczki
      ja wczoraj i dzisiaj caly dzien na wykladach az mnie dupsko boli od tego siedzenia
      paulichen jak mozesz to pokazuj mi te suknie bo ja zamierzam jakas kupic na swoje weselicho moze cos wpadnie mi w oko
      majorka glosiki oddalam juz wczesniej w dzienśliczne dziewczynki
      yoenne super cie znowu tu widziec
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Cześć Kobitki,
        ja uciekłam dziś z domu z małym, bo jak ruszyli na 2 wiertary i 3 młoty to Groszek ryczał jak boberek!
        I przyszła dziś zabaweczka http://www.allegro.pl/item760766815_...zka_vtech.html jest superowo śliczna i śmieszna!
        A ja też chce popatrzeć na sukienki Evy Minge... może kupie jakąś na sylwestra?!
        A może znacie kogoś kto chciałby kupić moją suknie ślubną??? oddam za śmieszną kase, bo mi w szafie miejsce zabiera.

        A i właśnie wrócił mężek z polowania i po drodze tir wjechał mu w tył Nic mu się na szczęście nie stało, ale samochód rozbity tył. Sukces, że tamten się przyznał i pokryje koszty. Ale wiecznie coś się dzieje.
        A wogóle to chyba przez tą pogode ludzie jezdza jak przetrąceni jacyś. Co chwila stłuczka, albo ktoś coś wymuszał. No szok i amok jakiś na drodze, a jechałam tylko ok 6km do tej kumpelki.
        Nic Myszki lece na kolacje i męzkowi herbatke zrobić.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Dzięki Syrwuniaza głosik i reszcie też bardzo dziękuję

          Boże dziewczyny ja nie wiem czy mam obciać włosy kupa ludzi mówi mi że mam nie obcinać na proste tylko troszkę swoje skrócić to znaczy wycieniować a ja już głupieje i nie wiem co mam robić,mam sto myśli na sekunde nie wiem czy dam rade prostować je co dzień a co jak będzie tak padać i mnie zmoczy ratunku doradzcie

          taka fryzurę sobie upatrzyłam



          co wy na to?
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Majorka fryzurka boska, ale z prostownicą będziesz latać ciągle. Szczególnie, że nawet jak nie pada to Ci się włoski kręcą. A nie myślałaś o jakiejś fryzurce na Merlin Monroe(czy jak ro się pisze)-takie cięcie jak paż ale ciut podcieniowany i pokręcony?

            A powiedz mi jak ja mogę zagłosować na dziewczynki? Bo ja to niedouczona jestem z tym NK i nie wiem o co cho z tymi gąbkami i wogole.
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejo ho

              To ja tak w skrócie: Aniu nie masz się co przejmować wzrostem, ubieraj szpile, ja mam 180 cm więc ja mam się czym przejmować a nie ty!!!! na szczęście męzuś ma ponad 190 cm no i pewnie Juleczka ładnie nam urośnie

              Mój blenderek robi papkę jak ta w słoiczkach!!!

              Majorka próbuj z włoskami, do odważnych świat należy! Jak ci się nie spodoba to odrosną przecież!!!! A jak nie wyprostujesz to będą pokręcone i już! A wkleiłabyś jakąś swoją fotę, bo ja widziałam ciebie tylko na tej fotce na NK.

              Ja też nigdy nie paliłam i uważam papierochy za okropne świństwo! Mój mężuś palił kilka laek ale 3 lata temu na sylwestra wymyślił sobie, że przestaje i ...przestał, chociaż ja niego wierzyłam, a tu proszę - nie pali do dziś!
              Ale wierzę wam, że nie tak prosto rzucić, ja mojej kawusi za skarby świata nie odstawię! No w ciąży nie piłam parę miesięcy ale tylko dlatego, że mnie od niej odrzucało i miałam odruch wymiotny. Na szczęście przeszło.

              A my dzisiaj byliśmy na zakupkach i kupiłam mikrofalówkę - swoją drogą używacie tego sprzętu? Kupiłam ale nie jestem przekonana czy się przyda???
              A i dywanik kupiłam do Julci pokoiku i bluzę polarkową dla niej... także udane zakupki a kasy poszło, że hoho

              No dobra kochane ja zmykam do wyra poczytać troszkę książkę, bo tylko wieczorem mam chwilkę na czytanko, czytam "Zmierzch" czytała któraś?

              Buziolki miłych snów

              Chyba odpowiedziałam na wszystko...




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                To jak Was nie ma to ja lece jeszcze na werandzie sprzątnąc po wymianie okien i spać, bo jutro znów dzień stuków puków i walenia.
                Pa pa
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  wystarczy że klikniesz na linki u mnie w profilu na mama cafe są pod suwaczkiem i potem dasz ocene
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Dobrej nocy kobitki do jutra
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Pierwsza

                      Dopijam kawusię i uciekam się zbierać do pracy. Miłego dnia kochane!!!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kasiunia tochę mnie pocieszyłaś kupiłam wczoraj kozaczki na obcesie ale może z 3-4cm ale i tak się gibam jak chodzę hehe nie potrafię na obcasach pomykać
                        A w ogóle to złapał mnie jakiś okropny ból pięty! nie mogę na nią ustać normalnie i to tak nie wiadomo od czego, rano się budzę i bam

                        Ach no i najważniejsze MÓJ KSIĄŻĘ ZASZCZYCIŁ MNIE DZIŚ TRZECIM ZĘBEM

                        za godzinkę wpadnę z kaweczką bo pewnie już młodzieniec będzie spał.
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dobry

                          u nas dzisiaj pierwsza noc bez pobudki o 23, dopiero o 3, więc od 19 do 3 spanie ciurkiem ale za to obudził mnie ból piersi - takie miałam przepełnione, że spać nie mogłam
                          kasia ja mam mikrofale, ale stoi wogóle nieużywana, wolę piecyk, a na szybko używam opiekacza - mam taki 3 w 1: na gofry, tosty i grill na mięsko- super sprawa
                          aniu gratuluję zębolka! u nas ciągle nic, tylko płaczu dużo, a ząbków ni ma
                          też mialam kiedyś taki ból pięty, trzymalo mnie ze trzy dni - chodzić nie moglam, okropne, u mnie to było od butów, bo w lato w takich bardzo płaskich japoneczkach pomykalam do pracy i sobie w końcu wybiłam tą pięte,
                          do dziś pamiętam ten ból, ale mam nauczkę i zawsze teraz kupuje buty z podwyższeniem pod piętą

                          lecę herbatkę zrobić, miłego dnia
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no może mnie też od tego boli, tylko ja się wczoraj wybrałam w baletkach na miasto...
                            A mi się mikrofala bardzo przydaję, podgrzewam słoiczki, kakao i takie różne duperelki

                            No a z tymi ząbkami to ciężko, wczoraj usypiałam małego z godzinę ciągle wypluwał smoczka i znów chciał, widzę że drugi też mu lada moment wyjdzie bo jemu tak parą idą... najgorzej że zasnąć mu ciężko i widzę że się męczy przy butelce

                            Filips śpi a ja też lecę po herbatkę bo o dziwo jakoś mi sie nie chce kawy
                            Last edited by ania_2288; 09-10-2009, 08:23.
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              moja to ma takie ataki bólu, drze się wtedy strasznie nawet na rękach - to chyba te ząbki, Amela też tak miała, a wczoraj tarła nosek i uszko, więc chyba już niedługo
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a masujesz jej dziąsełka jakimś bobodentem? u nas pomaga
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X