Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Yoenne jeśli chodzi o tabsy to niech lekarz Ci wypiszę YAZ gwarantuje że nie przytyjesz! no i super że jesteście zdrowe dziewczynki ja się boje iść do dentysty! Ostatnim razem jak byłam w ciąży to okazało się że nagle trzeba usuwać siódemkę już nie powiem jak się męczyłam a mogłam tylko 2 apapy dziennie wziąć! mam jakiś strach teraz Aha i mam taką propozycję dla ciebie, moja teściowa ma super książeczki z dietkami, jest 14 tygodni ale najważniejsze są 4 pierwsze, powiem ci że ta dieta jest mocno oczyszczająca organizm a możesz jeść ile dusza zapragnie (oczywiście podanych produktów) także się nie głodzisz, no i jest mnówstwo warzyw więc i na anemię ci to pomoże jak chcesz to przeslę ci mailem fotki pierwszego tygodnia i sprawdzisz sobie czy Ci pasuje... podobno gwaratowane 2-5 kg w pierwszym tygodniu moja teściowa przynajmniej schudła 18kg. Ale ona prowadzi taki salon masażu i się dodatkowo tam masuje ale można prowadzić dietkę i bez tego!

    Natalka śliczne miałaś te butki na koturnie! ja bym nawety nie ustała w takich.. ja miałam 1,5 cm aby tylko coś stukało bo ja lubie czuć się niższa od mężka - zawsze byłam najwyższą dziewczyną w klasie i miałam nielada kompleksy z tego powodu. A jeśli rzeczywiście ci pomagamy to mogę co jakiś czas wrzucić tekst naukowy o szkodliwości fajek
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć kobitki.
      U nas szpital grrr...Ala przeziębiona bidulka nie może oddychać byliśmy u lekarza narazie tylko syropki powiedziała,że idą jej ząbki,bo ma rozpulchnine dziąselka.Oli od poniedzialku na lekach i nie ma poprawy.
      Natala buty jak buty ale jaka śliczna suknia hmmm...
      Zaraz biore zie za wystawianie na allegro ciotka ma sklep Ewy Minge i robi wysprzedaż więc troszke jej pomoge i wystawie na allegro kiecki które miała za 800zł chce za nie 200zł.jak dzieciaki zasną biore się za wystawianie
      Majorka też miałam taką sytuacje sprzedałam mate fisher price i napisałam,że nie ma jednego haczyka i gościu który wygrał chciał sie wycofać już też chciałam przystać i wystawić jeszcze raz ale wziął ją tak jak piszą dziewczyny pisz o zwrot prowizji i tyle
      KOPCIUCHY NU,NU JAK MÓWI OLIVER




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A co do fajek nigdy nie paliłam i nie wiem jak to jest się powstrzymywać ale widze po mojej mamusi,że choć bardzo by chciała rzucić ,nałóg silniejszy i brak jej silnej woli...




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          [QUOTE=ania_2288;130967]Yoenne jeśli chodzi o tabsy to niech lekarz Ci wypiszę YAZ gwarantuje że nie przytyjesz! no i super że jesteście zdrowe dziewczynki ja się boje iść do dentysty! Ostatnim razem jak byłam w ciąży to okazało się że nagle trzeba usuwać siódemkę już nie powiem jak się męczyłam a mogłam tylko 2 apapy dziennie wziąć! mam jakiś strach teraz Aha i mam taką propozycję dla ciebie, moja teściowa ma super książeczki z dietkami, jest 14 tygodni ale najważniejsze są 4 pierwsze, powiem ci że ta dieta jest mocno oczyszczająca organizm a możesz jeść ile dusza zapragnie (oczywiście podanych produktów) także się nie głodzisz, no i jest mnówstwo warzyw więc i na anemię ci to pomoże jak chcesz to przeslę ci mailem fotki pierwszego tygodnia i sprawdzisz sobie czy Ci pasuje... podobno gwaratowane 2-5 kg w pierwszym tygodniu moja teściowa przynajmniej schudła 18kg. Ale ona prowadzi taki salon masażu i się dodatkowo tam masuje ale można prowadzić dietkę i bez tego!



          Dzięki Ania, pewnie że chcę ta dietkę Jak możesz to dowiedz się też o tytuł i autora tej książki. Jutro Moja Hania kończy pół roku i postanowiłam, że to będzie przełom w moim życiu i w końcu zadbam o to i owo. Adres e-mail podam Ci na priv.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            wiesz Yoenne to są specjalne dietki tylko do sprzedaży w salonach masażu Rolletic i że tak powiem nielegalnie przesyłam ci te zdjęcia już nie mam możliwości zrobienia dalszych fotek bo już tam nie pracuje ale jak ci przypasuje to mogę wysłać ci te książeczki pocztą. cały zestaw kosztuje chyba 30-35 zł 14 tygodni
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              ale na prv nie dostalam nic
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Juz wysłałam, sorki ale Hanie usypiałam
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No śpi mój Mały Szkrab więc mogę się za obiados zabrać
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    wysłałam mam nadzieje ze sie doczytasz
                    ja tez lece uspic Fifka
                    wracam za chwile z kawka
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      jestem juz z kawką i nawet wstawiłam gruchy żeby się poddusiły
                      zapraszam na cafe latte
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Ja już obiadek zrobiłam, kawkę zaraz zaparzę sobie bo nie piłam dziś
                        Już wchodzę zobaczyć tą dietkę
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Ania_2288 serdeczne dzięki, spokojnie można się rozczytać. Ja ostatnio dostałam od Mamy świetna książkę pt. "Nie potrafię schudnąć" napisaną przez
                          DR. Pierre Dukan. Dopiero zaczęłam czytać ale zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Opisane jest tam dokładnie czego wolno a czego nie i dlaczego człowiek nie chudnie.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witam

                            u nas dzisiaj bardzo ciepło było, więc dużo spacerowałyśmy, ale teraz jakieś wiatrzysko się zerwało i chyba będzie padać

                            tak sobie przemyślałam to ulewanie mojej małej i doszlam do wniosku, że klasycznie się przejada, od wczoraj przykręciłam kurek od cyca i jest lepiej, wczoraj wogóle nie ulala, a dzisiaj tylko raz
                            i krostki z buzi zaczęły zchodzić więc opłacało się iść na dietkę - no i u mnie kilogram mniej

                            dziewczynki co do palenia to ja murem za majorką stoję - straszne świństwo
                            moja mama rzuciła po 30 latach palenia (2 paki dziennie), ale i tak nie mogę jej darować, że prawie przez cale moje życie mnie truła - bierni palacze mają gorzej i są bardziej narażeni na choroby płuc od dymu papierosowego

                            majorka moja Ala nie znosi ubierania - wszystko co ma rękawy powoduje wrzask, już przy body jest nieźle, a jeszcze bluza, kurtka, na samą myśl, że niedlugo będę musiala ją wpychać w kombinezon juz mi niedobrze; a przy zakładaniu czapki to już istny szał
                            zresztą moja Amela tak samo lubiła ubieranie, więc jestem zaprawiona
                            tak dochodzę do wniosku, że te moje dziewczyny strasznie rozdarte są - a rodzice tacy spokojni
                            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dzien dobry a raczej dobry wieczór

                              wiem wiem że palenie to zło ale ja tak samo broń boże nie palę przy lenie, palę jak ona śpi poznym wieczorem ( to zazwyczaj jeden przed snem) i w pracy i nigdy przy niej nie zapalę ani w domu bo nie nawidzę smrodu papierosów w domu i nie całuję jej po fajce. Może to głupota palić ale mam też swój rozum i wiem kiedy mogę zapalić zeby dziecka nie narazać
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                a my byłyśmy na rahabilitacji i było bardzo fajnie teraz już spoko wcale nie płacze i nawet z pania sie bawi,potem małe zakupki i do domku

                                Hania dziś zjadła obiadek jarzynki z szynką z Gerbera i powiem wam że jej bardzo smakowało,mój skarbek jutro kończy pół roku,boże ja już nie pamiętam jak to wszystko bolało,ufff to już mnie chyba nie tyczy ja już zakończyłam rozmnazanie (mam nadzieje)

                                Negrija do tej pory na diecie bez mlecznej i powiem ci ze mojej wszystko zeszło ale jak tylko podjadłam sobie ciastek na maśle albo loda to zaraz ją wysypywało i kupa była już inna,no ale jak już nie będzie piła to chyba wszystkiego na raz się najem i twarogu i żółtego no i jogurcików boze jak mi tego brakuje(nie mówiąc o czekoladzie)
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X