Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    I doopa zbita ze zdjęciami bo mężek gdzieś posiał kabel od aparatu w tym bałaganie, a nie mam siły szukać... może jutro!
    Co do przedszkoli i chorych dzieci to rzeczywiście przeginają niektóre mamy. Ta gdzie dziś byłam musiałam podpisać oświadczenie, że chore dziecie nie będzie uczestniczyć w zajęciach i myśle, że to fajne jest!
    Ale opowiem Wam większy hard jeśli chodzi o przegięcia. W zeszłego sylwestra moja mama miała dyżur w szpitalu i przyszła kobita, ze dziecko mialo drgawki. Więc oczywiście przyjęli na oddział na obserwacje (zero gorączki, kaszlu, kataru, wysypek -NIC). Mama mówi żeby zdjęla płaszcz, bo to chwile potrwa, a ona że nie i że poczeka i że prosi o przyjęcie. Okazało się, ze pod płaszczem kreacja wieczorowa Niania nie przyszła a mieli bal opłacony więc ZDROWE dziecko w siedlisko chorób oddała! To jest skandal dosłownie!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
      Cześć dziewuszki!


      Kala, co do chorych dzieci w przedszkolu- znam to doskonale. Najbardziej wku..jace jest to, że żadna z matek moich dzieci nie pracuje, siedzą siksy w domu, ale itak- chore czy zdrowe dzieci przyprowadzają do przedszkola, siedzimy 5 gozin zamknięci w czterech scianach i roznosi każde syfstwo. Najbardziej śmieszyły mnie ostatnio- dzień po dniu któraś przychodziła do mnie z tekstem że dziecko całą noc wymiotowało, ale przyprowadziłą bo już ok..... No i takie wirusy krążą nam po sali i łapią wszyscy pokolei
      nichol to chyba jakieś kretynki są przecież jak dziecko wymiotuje całą noc to może być rotawirus, co przyprowadza do przedszkola żeby na inne dzieci przeszło i na personel !??
      ja się tego najbardziej boje, bo w przypadku tak małych dzieci jak nasze to rotawirus zawyczaj równa sie szpital na kilka dni, bo takie maluchy szybko sie odwadniają

      no ale takie mamuśki albo bezmyślne albo to w dupie mają

      a ja dzisiaj miałam kiepski dzień , zaczęłam dzisiaj drugą prace i nie bardzo mi sie podoba w tym przedszkolu, no ale co zrobić pracować muszę, może pojawi sie coś bardziej interesującego to zmienie przedszkole, albo szkoły poszukam, na szczęście gł ksiegowych w oświacie publicznej - tzw budżetówce poszukują dosyć często
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Jednak lece się popluskac i do wyrka!
        To do jutra babeczki. Ale pewnie wpadne na chwile tylko rano, bo jak ekipa się zejdzie to znów dramat będzie!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          No proszę jakieś kopciuchy sie tu ujawniły

          wkoncu nie jestem sama ;P

          ja też zaczełam znowu palić ale pale jak nie ma leny, albo jak spi juz wieczorem no i w pracy coraz wiecej
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Nator ja mam 176, w sumie mogę sobie pozwolić na 10cm bo mężek ma 186 ale jakoś tak się czuje wyższa od innych i głupio tak...
            No i mam to samo co Nichol mam baaaardzo szczupłe łydki a numer nogi 40 i zawsze odstaje za dużo

            Ja na szczęście nie palę bo teraz bym się chyba udusiła choć nie powiem przed ciążą czasem do piwka jednego... ale teraz ani ani No i mężek by mi nie pozwolił - sam nigdy nie palił. Nawet nie myślałam że tyle palących mamy

            Dzięki Kasia o ścierce też nie wiedziałam

            ja też lecę już do wyrka bo coś gardło i kręgosłup daje znać..
            do jutra rana! ;*
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Ania ja tam bym sie kusila na obcasy na twoim miejscu, sama mam 170 lub wiecej bo dawno sie nie mierzylam a tyle miałam kiedys i baaardzo lubiałam obcasy tylko po ciazy mi ciezko wrocic do nich
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                A ja mam problem ze ścięgnem w sopie od paru lat, więc szpile niestety odpadają ale lubie jak mi coś stuka pod nogą, więc mały obcasik musi być

                Chyba założe nam w podpisie tą buźke z ząbkami, bo już prawie mamy jednego na wierzchu. Drapie normalnie pod palcem, widać skubańcucha, ale jak sprawsdzam łyżeczką to jeszcze nie stuka- tak jakby cieniuuuutka skóreczka nas od niego dziliła....
                Chociaż zawze jak cos sie kroi i sie pochwale to dupa blada i wszystko sie cofa, i tak już ze 2 miesiące

                uciekam pomalu bo jutro znów trzeba wstać, a w nocy ze trzy pobudki będą na pewno
                Buziaki*****


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Boże dziewczyny macie u mnie MEGA OGROMNEGO MINUSA za te faje,to ja walcze z mężkiem żeby go oduczyć choc on pali na dworze to tak za bardzo mi nie przeszkadza ale to dla jego zdrowia tak go męczę a wy mi tu takie rzeczy matko świeta w życiu bym nie pomyślała

                  wy te słoiczki dobrze gotujcie bo ja byłam u pani doktor i od swojej pielęgniarki się dowiedziałam ze własnie niedawno mieli przypadek zatrucia dziecka takimi gotowanymi w domu zupkami które potem gotowała babka w słoiczki zeby było na dłużej,ja dziś swoje słoiczki dla pieska oddałam i będę gotować góra na dwa dni

                  Dobrej nocki życzę i do juterka
                  Papierośnicą też dobranoc mówię ale bym wam w tyłek nawkładała za te faje jak wy potem możecie cmokać swoje dzieci wiecie że w wydychanym powietrzu też są trucizny zawarte jestem w szoku dosłownie

                  choć też paliłam ale jako gówniara jak zaszłam to zostawiłam na amen to już 11 lat jak nie pale

                  Zucać mi te papierochy raz dwa trzy!!!! przez was teraz będę miała horrory

                  Pa Buziole
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Majorka to taki nałóg niestety... aaale przecież mamy rozsądne mamki na tym wątku i nie całują dzieciaków zaraz po fajce co nie???

                    U nas leje jak z cebra non stop od nocy! Paskudna pogoda i ciemno w mieszkaniu jak u d...

                    Jestem z herbatką jak ktoś ma ochotę to zapraszam do mnie mogę poczęstować kanapeczką z salami
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka
                      Też już jestem ale jeszcze przed śniadankiem bo mi czasu brakuje właśnie lulam rozwydrzoną księżniczkę dziś jakaś bez humoru nawet ubierać się nie chciała Majka jak zwykle ogląda bajki i zajada się zupą mleczną(mniam sama bym zjadła)
                      wiecie co moja Hania wczoraj tylko raz jadła cyca a dziś nawet do buzi nie wzięła i tak się zastanawiam że teraz na dniach ją odstawie chyba całkowicie choć jakoś mi przykro ze juz nie będzie cycaćale za to mój organizm troszkę odżyje do na tej bez mlecznej diecie to wszystko mi siada a w szczególności kręgosłup tak mnie napiernicza że hej a bez wapnia to się nabawie jakiegoś cholerstwa jak Maja odrzuciła cyca też sie z tym źle czułam ale szybko mi przeszło,powiem wam jeszcze ze Hania pije po 150ml ale prawie co 2 godz.ona nie jest w stanie na raz wypić dużo ale za raz jest głodna wczoraj w ciągu 4 godz. wypiła 450ml mleka szok normalnie ale może jej przybędzie

                      Dobra Hania śpi a ja lece śniadanko zrobić i do was wracam
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Witam Mamki

                        Byłam wczoraj na maratonie po lekarzach, cały dzień i wydałam chyba z 1000zł. Kurcze kasa tak idzie przy dziecku, że masakra. Powiem Wam, ze nie zdawałam sobie z tego sprawy ile takie macierzyństwo kosztuje.
                        No byłyśmy z Hanusią u ortopedy, powiedział że bardzo rzadko ma dzieci z tak dobrze rozwiniętymi mięśniami grzbietu, Hanusia jest super zdrowa jeśli chodzi o sprawy ortopedyczne i rozwija się bardzo prawidłowo.
                        Ja zaliczyłam dentystę - wszystkie ząbki zdrowe, okulistę itd... Tzw. przegląd techniczny po ciąży. Lekarze ocenili stan pojazdu na dobry (mam anemię) ale to da się naprawić

                        Dziewczyny a jak u Was z wagą, bo mi naprawdę ciężko zrzucić te nabyte kilogramy, ale przyznam się też bez bicia, że nie pilnuję sie jakoś specjalnie i to chyba dlatego. Musze w końcu dostać od kogoś kopa w dupsko i zacząć dbać o siebie.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Heja,
                          no ja to się przyznałam, bo może łatwiej mi będzie dzięki "wyzwiską i bluzgą" uświadomić sobie, że to głupota. Tym bardziej, ze ja też pale wieczorem, po uśpieniu młodego lub do kawy jak on śpi (w sumie jakieś 3-4 papierochy dziennie) i nie pale w domu, ale kurcze jakoś sobie odmówić nie mogę! To ponoć nałóg już jest! I zawsze myje łapki po fajce i płuczę usta... ale wiem że i tak to głupota straszna!
                          Co do słoiczków, to ja puki co jeszcze jestem na kupnych. On nie toleruje grudek w jedzeniu i jak mam się bawić w przecieranie przez sito (bo blender i tak dobrze nie rozdrobni) to wole jeszcze chwile sobie odpuścić.
                          Majorka a H?ania super wciąga, to aż dziwne, ze nie przybiera dużo Kacper przez cały dzień zjada jakieś 600 mleka i do tego 2 słoiczki (obiadek i deser)
                          Anulka, to Ty jak modelka kurcze masz wzrost! Ja to mogę sobie pomarzyc bo jeszcze do 170 mi brakuje. Pozazdrościć... I ja bym i tak obcasa zapodała sobie, a co! Jak Ci się podobają, to czemu masz rezygnować. Ja to przy mężku jak karakan wyglądam w płaskich butach, bo on ma 190cm, a ponad 20 cm to różnica o głowe, więc śmiesznie wyglądamy razem. Jak szłam do slubu to kupiłam buty na 10cm koturnie, żeby troche zniwelować różnice. I wszyscy byli w szoku jak widzieli moje nogi (niżej fotka)
                          Ide szukać kabla do aparatu to fotki z zajęć wrzuce moze wieczorem.
                          To pa
                          Attached Files
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Yoennefajnie że z Haniulkom wszystko ok no i z tobą oczywiście,anemie też mam,a kilogramy mi stanęły i na pewno teraz jak przestanę karmić to pójdą do góry masakra z tą wagą,a jak biore anty to pewnie też swoje zrobino cóż po prostu trzeba się wziąć za siebie tylko kiedy
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Natorkuwedle życzenia jak bardzo będziesz chciała to ja cię mogę co chwila opier......ć za te faje aż ci sie odechce no nadal nie mogę ty taka śliczna i mądra i wogóle a taka głupote robić
                              Ja dopiero wczoraj zobaczyłam że ona tyle je,zupki też zaczęła lepiej jeść tylko jak dam jej aromatyczny rosołek z ryżem z bobovity to ją w nocy brzuszek męczy,ona woli te z grudkami niż te papy papami pluje a rosołek wcinała i zaczyna fochy stroić jak się ja ubiera nawet rajstopki co za wredna małpka rośnie żadne mi nie cyrkowało podczas ubierania ale ona to chyba po mamie ma
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Nator to chyba my jesteśmy najśmieszniejszą parą, bo ja mam 160 a Tomek mój 190 Co do blendera to Ci powiem, że ja kupiłam Philips i rozdrabnia wszystko idealnie, jak w słoiczkach i Moja Mała wcina wszystko co jej przygotuję.


                                Majorka
                                tak bez bicia się przyznam, że mi jeszcze 8 kg. zostało a teraz zima idzie więc pewnie jeszcze z 2 dojdzie i na dodatek też chcę zacząć brać tabletki
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X