Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no chyba macie racje musze sie uzbroić w cierpliwość i poczekać na tą przesyłkę ale to była moja pierwsza licytacja w życiu (troszkę zacofana jestem ) wiec nie znam zwyczajów allegrowych

    cholera jakieś przeziębienie zaczyna mnie rozkładać, już sie boje żeby Poli czymś nie zarazić, ja pracuje w przedszkolach i ludzie przyprowadzaja tyle chorych dzieci że szok na nic sie zdają prośby nauczycielek i dyrektorek żeby takich dzieci nie przyprowadzać bo zarażają sie wszyscy, inne dzieci i personel, ludzie to są jacyś dziwni dzieci kaszlą kichaja,prychają a taki rodzic kit wstawia że to alergia , no szok jakiś
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no właśnie dostałam maila że kurteczka wysłana
      teraz tylko zobaczymy czy bedzie dobra i czy rzeczywiście w idealnym stanie jest jak było napisane
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Synek już śpi, ja nastawiłam zupkę na jutro i lecę się wypluskać i zrobić pazury u rąk, bo całe złachane mam przez te remonty i ciągłe sprzątanie.
        I jutro rano pewnie nie wpadnę, bo idziemy do "szkoły Groszka" Już nie mogę się doczekać...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no no ale nastukałyście,nawet już nie wiem o czym
          Gratuluje Kalapierwszych zakupów na allegroteraz dopiero się zacznie u mnie to partjami idzie jak coś kupie to potem pare rzeczy nakupuje i cisza do następnej tury

          ja używam kaszkę ryżowa z mlekiem dla Majki i w dodatku robie ją jeszcze na mleku jest o wiele smaczniejsza

          no dobra lece oglądać M jak Miłość
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Laseczki jak możecie to zagłosujcie
            http://nasza-klasa.pl/mazda/galeria/128392

            http://nasza-klasa.pl/mazda/galeria/128384

            Dziękuję
            Last edited by Majorka22; 07-10-2009, 10:32.
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Majorka zagłosuje zapewno
              Kala a widzisz cierpliwości kobietko moja
              Nator napisz co to w ogóle ta "szkoła Groszka"!

              Wiecie co ta szajska pogoda nic tylko człowieka dołuje, pada pada i pada... a dziś Filip obudził się o 7 a ja jak ten głupek chciałam go jeszcze uśpić bo myślałam że to noc - ciemno jak w dupie. Dopiero po pół godzinie skumałam że to już ranek, a człowiekowi tak się chce spać jak jest ciemno....

              Kanapeczki i herbatinka zrobiona, Fifek na macie walczy z miśkiem i ogląda mini mini więc mam jakieś 30 minut dla siebie
              Jak ktoś ma ochotę na herbatkę z cytryną i miodem to zapraszam
              Last edited by ania_2288; 07-10-2009, 09:15.
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Wiiitaaammm
                wkoncu jakiś wolny dzień ale nie nadrabiam z odpowiadaniem bo już wszystkie tematy przeterminowane poczekam na nowe

                dziś już humorek lepszy bo najgorsze za mną, teraz już takiego maratonu w pracy nie będę mieć

                skoro tak wszystkie zakupowow na allegro to i ja muszę usiąść i wkońcu coś znaleźć dla myszki jakąś kurtkę bo kozaczki mam takie fajowe prosto z gór z kożuszkiem
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Katarzynko pytanie do ciebie, jak robiłaś gruchy w słoiki dla małej? bo ja właśnie dostałam kilogram gruch i nie wiem co z nimi zrobić... jak je dusiłaś to z jakimś cukrem czy same i czy z jakimiś innymi owocami? najlepiej napisz mi wszystko po kolei
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam

                    u nas pogoda dziś okropna, zimno i pada, brr, mała śpi, a ja herbatka (kawusia niestety zabroniona przez skazę małej), dzisiaj chyba nici ze spaceru

                    Majorka ja też kupuje ten tańszy Oillum i jestem bardzo zadowolona, nie widzę różnicy (oprócz ceny oczywiście)

                    kala jak moja Amelka chodziła do żłobka to też często zasmarkaną ją prowadzałam i to naprawdę była alergia, ona ma katar nieraz ciurkiem przez kilka tyg - tylko to łatwo poznać, bo katar alergiczny jest bezbarwny i wodnisty, a nie zielony jak przy infekcji, napewno zdarzaja się takie przypadki o których piszesz, ale nieraz to naprawdę może być alergia - teraz coraz więcej dzieci ją ma

                    sylwia mam pytanko - pisałaś że Nikolka ulewa, jak to u Was wygląda, bo moja też dużo ulewa i nic jej nie przechodzi z wiekiem - tylko u niej to pewnie od skazy

                    lecę pobuszować na allegro, póki mała śpi
                    miłego dnia
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no i kupilam malej kombinezonik

                      http://allegro.pl/item754950280_slic...y_rozm_80.html

                      trochę drogi, ale nie mogłam się oprzeć
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej dziewczynki
                        Negripogadaj z lekarzem to ci przepisze specjalne mleko i nie będzie ulewać bo to może od mleka
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          ona je tylko moje mleko, a u lekarz już byłyśmy, powiedziała, że jak skończy pół roku powinno być lepiej, a poza tym dobrze przybiera na wadze, więc nie ma się czym martwić
                          tylko przebierać muszę kilka razy dziennie
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Jak na piersi to dobrze widocznie ma jeszcze nierozwinięty układ pokarmowy albo się przejada

                            pewnie nic jej nie jest wyrośnie a ty bądź cierpliwa

                            DZIĘKI ZA GŁOSY
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              u mojej mamy była jeszcze wczoraj grypa zołądkowa ale dziś już jest ok i nie wiem czy jechać musze po recepte na mleko ale czy mi dziewczyny nie załapią Maja zawsze przyciąga takie cholerstwa jakas plaga tych gryp ostatnio
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                negri super kombinezonik ja ostatnio w realu kupiłam Filipowi też rozmiar 80 i narazie jest przyduży ale mam nadzieje że do zimy jeszcze urośnie a co do tego ulewania to pewnie mała nie wie jeszcze kiedy przestać jeść, ja tak miałam z moim jak był malutki to ulewał za każdym razem ale potem sama go odciągałam od cyca bo wiedziałam że cos tam w brzuszku ma a i nie ulewał, potem jak tylko zaczełam karmić bebilonem problem zniknął...
                                majorka ja bym nie ryzykowała z tą grypą żołądkową, jak Hanię albo Majeczkę dopadnie to się bidulka umęczy, lepiej przeczekać i posiedzieć w domku. U nas WRESZCIE zaczeli palić więc grzejniczki mam cieplutkie a już myślałam że pozamarzamy tutaj...

                                Fifek śpi a ja szukam pomysłu na dania na hallowen bo idziemy do kolegi na urodziny a że one wypadają akurat w hallowen to pomyślałam że zrobię mu mroczną niespodziankę. Co myślicie o tym hahah

                                http://www.tipy.pl/artykul_474,jak-z...halloween.html
                                http://www.tipy.pl/artykul_482,jak-z...ia-kuweta.html
                                http://www.tipy.pl/artykul_1986,jak-...grobowcow.html
                                http://www.tipy.pl/artykul_460,jak-z...z-duchami.html
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X