Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    O widzisz Sylka, mamy ekspert tu na forum
    Majorka, Ty to zawsze masz świetny pomysł na każdy problem! Ja to teoretyk jestem, a Ty to praktyke masz i widać to odrazu!
    A ja latam co chwila do mojej frani, bo mam drugą turę wstawioną i już się boje co teraz się wydarzy
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Sylwiaa ty dajesz jej samą ryżowa czy mleczno ryżową

      Dzięki Natorkuja po prostu mówię co wiem a i czasem jakiś dobry pomysł mi do głowy wpadnie to napiszę i to wszystko

      kupiłam wczoraj OILLAN zamiast OILATUM jest dużo tańszy bo OILATUM 250 ml kosztuje 38zł a OILLAN 500ml+64% więcej parafiny koszt. 35zł ale jakoś mi się wydaje że Oilatum lepsze zobaczymy jak będzie reagować Hania jak poskutkuje to będę kupować
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        A wczoraj moja kumpelka urodziła synusia-Maksymiliana
        No i jutro idę z młodym do akademi eugeniusza. Ciekawe jak tam będzie?!

        No nic Kobitki, pakuje synula i lece na spacer, bo słoneczko jest, aż szkoda siedzieć w domu tym bardziej, że jutro ma padać
        To do potem
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          u was słoneczko u nas chmurki i siedzimy w domku,wyjdziemy jak bedziemy na rehabilitacje jechać
          właśnie Hania idzie spajku a mama posprząta sobie troszkę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            majorka u nas tez chmurki
            daje nikoli ryzowa kaszke bo taka dostala od ciotki...
            a ktora jest lepsza mleczno ryzowa czy ta druga??
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              majorka moze mi jeszcze powiesz jedna rzecz dotyczaco allegro jak sie wystawia jakies przedmioty na aukcje to skad sie bierze ta cene np za paczke ekonomiczna itd??
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witam
                nie zdążyłam dziś wpaść z rana na forum bo troszkę zaspalismy i szybko sie zbieraliśmy do Olsztyna do lekarza. Czekaliśmy w kolejce 4 godziny ale na szczęści okazało się że Fifiek ma serce jak dzwon kamień spadł mi z serca! Doktorka była zachwycona nim bo oczywiscie między jednym a drugim "gugu" puścił bączka i to podubno było urocze() hehe. Bardzo się ciesze nawet nie wiecie!
                Moja mordka:
                Attached Files
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej kobitki

                  Czytam was na bieżąco ale jakoś brak mi sił na odpisaywanie Chyba przez pogodę, zimno i mam doła.

                  Aniu
                  Fifek słodki A co zajada?

                  Lecę odgrzać mężusiowi obiadek, buziole




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No ja nie wiem, co tu się dzieje, ze nie ma co poczytać?!
                    Aniu super, ze z Fifi ok, a baczki u takich małych facetów są urocze... gorzej jak panowie dorastają
                    A my po spacerku też obiadka gotujemy. Tzn tylko dla mnie, bo mężek dziś w firmie w W-wie Nie lubie jak tam jeździ bo jak wraca to zawsze tona papierów i kupa siedzenia przy kompie, a do tego zwykle wraca w słabym humorze.
                    Kasiu, uszka do góry i napisz cóś do nas... Jak Maluda się ma?
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                      majorka u nas tez chmurki
                      daje nikoli ryzowa kaszke bo taka dostala od ciotki...
                      a ktora jest lepsza mleczno ryzowa czy ta druga??
                      Tą ryżową robi się na mleku - więc jak Kacper nie wypije z butli to mu przerabiam ryżową kaszką i podaje łyzeczką,
                      a ta mleczno-ryżowa to taka, że tylko wode dolewasz i gotowe, bo ona już ma mleko modyfikowane w sobie.

                      a koszty na allegro paczek to albo wejdz na strone poczty polskiej i sprawdz cennik (zależne od wagi i gabarytu paczki), albo zobacz mniej więcej na innych aukcjach podobnego przedmiotu ile to kosztuje.
                      choć sporo ludzi to tak w ciemno wali 10,20, 30zł...
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        cześć
                        podgladam was codziennie ale cos nie mam weny dopisania, a poza tym w pracy nadal sajgon i nie mam na nic czasu

                        dziewczyny allegrowiczki !!! w niedziele pierwszy raz brałam udział w licytacji i kupiłam Poli kurtkę i wczoraj wysłałam kase do tej kobity i co dalej ? mam czekać na paczke , czy ona mi cos mailem napisze że wysłała ??? no nie mam w tym doświadczenia
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          kala napisz moze do tej babki ze juz jej kase wyslalas zeby znowu nie bylo zadnych nie porozumien i czekaj cierpliwie mi zazwyczaj pisali ze paczka zostala wyslana
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            kala napisz moze do tej babki ze juz jej kase wyslalas zeby znowu nie bylo zadnych nie porozumien i czekaj cierpliwie mi zazwyczaj pisali ze paczka zostala wyslana
                            syrwunia no właśnie o to chodzi że ja jej wczoraj napisałam że wysłalam już kase i poprosiłam ją mailem o potwierdzenie wpłyniecia kasy i informacje kiedy wyśle przesyłke i narazie cisza troche mnie to wkurza bo ja zawsze odpowiadam na maile jak ktoś do mnie pisze !!!!
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                              syrwunia no właśnie o to chodzi że ja jej wczoraj napisałam że wysłalam już kase i poprosiłam ją mailem o potwierdzenie wpłyniecia kasy i informacje kiedy wyśle przesyłke i narazie cisza troche mnie to wkurza bo ja zawsze odpowiadam na maile jak ktoś do mnie pisze !!!!
                              Ale czasem to trwa kilka dni nim ktoś się odezwie, tym bardziej gdy kupuje sie cos od innej mamy!
                              Ja jak sprzedawałam fotelik to napisałam, że wysyłka w ciągu tygodnia, bo ja u nie na poczcie nie nadam paczki, a do miasta to musi M zawiesc, bo z wózkiem i kartonem nie dam rady!
                              No ale zwykle ja dostaje paczki w ciągu kilku dni. Czasem bez maili, po prostu przychodzi.
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Kala może jeszcze nie weszła na pocztę... Kliknij na nazwę sprzedającego i tam powinno ci się wyświetlić wszystkie komentarze pozytywne i negatywne - po tym poznasz czy uczciwy jeśli tak to poczekaj jeszcze dzień.
                                Kasia Filip wcina jakieś warzywa z królikiem chyba on wciąga wszystko jak odkurzacz

                                Ojj a ja jakaś zmęczona dziś, zaraz zabieram się za tortillę na kolacyjkę a potem Fifek myju myju i zasiadam do 39 i pół a potem kuba wojewódzki...
                                Kochane jutro napewno się rano zobaczymy na kawoszce. Papa i dobranoc;*
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X