Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no właśnie nic mądrego nie mówili
    a tym pokarmem to tak się przejmuję że az mi się ryczeć chce ale co poradzę jak ona na widok cyca się odwraca i wypina nie raz go weźmie ale albo jest bardzo głodna albo po prostu chce troszke czułości
    z jednej strony się cieszę bo nie będę na diecie i już jakiś jogurcik będę mogła wszamać,
    ja tez nigdy dużego nawału nie miałam zawsze były takie jakie mam cały czas nie miałam ogromnych jak z Mają ani zalewania koszulek dlatego moje dziecko się nie najadało i taka kruszynka z niej

    ale ten Bebilon pepti też nie jest taki super bo jak czytałam to po nim ona ma takie zielone kupki i co noc też brzuszek ją boli a przecież wczoraj to cyca nie jadła więc to na pewno po mleku jak tak dalej będzie to zmienie mleko

    boże ja zawsze tak się rozpisać muszę
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      jestem tak zabiegana między piecem dziećmi a kompem że dopiero śniadanie jem
      a kawusie zaraz robie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Te zielone kupki i bóle brzuszka to przez żelazo. Może w tym mleku jest go za dużo?!
        A poweidz mi, bo pisałaś o swojej anemii-bierzesz też jakieś żelazo???
        Bo super jest Biofer-to żelazo bioorganiczne i nie powoduje zaparć i bóli brzusia i do tego lepiej się wchłania i dzięki temu jest skuteczniejsze. Ja je brałam przed ciążą i polecam.
        A mlesio może warto zmienic i zobaczyć inne, ale to pewnie pediatra lub alergolog musi Wam dobrać.
        I nie rycz na brak mleka i nie martw się, bo to jeszcze gorzej wpływa! A zobaczysz, ze Hanula na butli to ino raz nadrobi do swojej wagi cięzkiej urodzeniowej
        U nas jak młody zasmakował w butli to też mnie skutecznie odstawiał, bo przy cycu to się trzeba bylo naciągnąć napracować, a tam raz ciumknie i leci rowno, bez sikania bokami...
        Wygodnickie te naże dzieciątka i jakie bystre i cwane do tego! Ty się ciesz, ze masz mądrale mała w domu
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no ja juz jestem poprasowalam i spokuj mam juz
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A ja wścieka dziś dostalam, bo mi pralka zasrajkowała, a później jak już przypomniała sobie co do jej obowiązków należy, to zniszczyła mi kurteczke Kacpra. Gdzieś się w kołnież przy bębnie zahaczyła i mam dziurę z boku i do tego uświniona od rdzy A taka śliczna była i 20zł za nią dałam na allegro...
            Dobrze, że jest 2-stronna, to choć na korzuszku będzie chodzić, choć ta druga strona bardziej mi się podobała
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              jakoś zaniedbałam troszkę tą moją anemie,żelaza już dawno nie biorę a wyników też sobie nie robiłam,ale pewnie nadal jest skoro ja tak słabo się czuję i zmęczona też jestem
              będę musiała się wziąć za siebie
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                takie to pralki,mnie to by chyba nerwica dopadła jak by mi taki numer odwaliła moja praleczka,ale ona nówka więc mam nadzieję ze długo nic jej nie będzie
                a co do kurteczek to tamta babka u której wygrałam aukcje z kurteczką wcale sie nie odzywa i nie mam konta do wpłaty a to juz chyba drugi tydzień leci zaczynam się martwić czy wogóle mi ją sprzeda ale jak aukcję wygrałam to nie może nie sprzedać chyba będę zmuszona powiadomić allegro
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  wiecie co moja nikola to jest oszolomek chodzi codziennie do mojego brata do pokoju do rybek bo ma akwarium i jak one sobie tam plywaja to sie tak cieszy ze hoho
                  ja dostalam to mleko nan H2 dla alergikow bo ja jestem ale niewiem wlasnie czy jej podawac czy jej zasmakuje i czy bedzie chciala je jesc
                  majorka tez to ogladalam caly czas sie powtarzaja nic nowego nie mowia masz racje
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No moja pralka to rupieć stary i co jakiś czas ma takie zajawki i odwala takie numery... ale czemu zawsze jak w środku jest coś co lubie?! Złośliwośc rzeczy martwych
                    A ja mialam akcje z krzeselkiem, ze mi gość nie sprzedał mimo, ze wygrałam... więc może rzeczywiście nie chce sprzedać.
                    Ale napisz do allegro, moze jak oni zainterweniuja to bedzie ok.
                    Sylka, puki karmisz cycusiem, to chyba nie ma sensu wprowadzać sztucznego. jak nic jej nie jest to zostań przy sprawdzonym.
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      natorek ale ja jej musze jakies mleczko teraz podawac bo jak bede na wykladach i nie sciagne mleka to niki nie bedzie miala co jesc
                      a z ta kurteczka to naprawdemusialas sie zdenerwowac
                      moja nikol sie ulewa i zawsze na te najladniejsze bluzki
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        nator a moze siostra twojego meza ci pralke uzekla
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          A to wczale bym się nie zdziwiła, gdyby ta wiedzma rzuciła jakiś urok na moją franie.
                          A próbowałaś już jej podać to mlecycho jak jesteś w domku???
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Sylwiaco do mleczka to na pewno na początku nie będzie jej smakować ja swojej musiałam dosładzać,ale teraz już pije takie jak ma być
                            ja bym ci odradzała wprowadzenie tego mleczka bo ona może potem odrzucić ci cyca to zaburzy całe karmienie,nie lepiej zamiast mleczka dokarmić ja kaszką z łyżeczki albo zupką nie jest powiedziane ze zupkę daje sie tylko na obiad ja nie raz daję dwa razy bo ona mało je pokombinuj
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              podawalam jej na noc bebiko ale nie chce go pic
                              a ja mam nadzie ze jakies jej zasmakuje oprocz mojego
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                majorka switna mysl
                                w sumie kaszke je na moim mleku ale jak zrobia na sztucznym to tez zja bo juz jej tak podawalam na obiadek zje wiecej i poczeka az mama wroci z cyckami do domu
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X