Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ale miałam sprzątania... już siły nie mam!
    Był jeszcze gość od kabli antenowych i od telefonu i mi wiercił w ścianach, a kurzu i bałaganu przy tym się narobiło, że szok!
    Co do pchaczy, to to tak jak ruchome krzesło lub tapczan-czyli duuużo naturalniej, bo dziecko tylko się o to podtrzymuje, a nie wisi na tylku w chodziku, ale wszyscy mają swoje metody. U nas dziś była akcja siedzenie o poduchy i Kacpero zamiast siadać, to natychmiast mostek robil i zabieral się za wstawanie, co oczywiście kończyło się tak ze zjezdzał na tylek i się wściekał... więc lipa straszna! Ale ja się nie poddam
    A mi z całego gotowania wyszło tyle, że jak podsmażylam kurze cycki to wpadł mężek głodny i zrobilam sos knorra chiński i ryż.. więc przepisu podawać nie muszę Poszłam na łatwiznę totalną.
    Lece wciągnąć kolacje bo głodna jestem jak wilk!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
      wiecie co gościówa wygrała aukcje mojego nosidełka a potem napisała prośbę że chce sie wycofać bo miało być nowe,no france zatłukła bym bo najpierw niech się czytać nauczy było napisane że nowe raz używane do przymiarki mogła nie licytować to inna by wzieła co za ludziska
      Majorka to napisz do allegro o zwrot prowizji. A poza tym, to jak sie uprzez to musi kupic.
      I mozesz tez napisac do innych którzy licytowali ze sie kobita wycofała i ze chcesz sprzedac. Moze sa nadal zainteresowani?
      A swoja droga to wkurza mnie taki cos na potege!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        już napisałam do tej co została przelicytowana ale niestety będę o 20 zł w plecy przez france trudno darowanemu koniu w zęby się nie zagląda dobre i 30 dychy
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Uciekam do wyrka Kobitki, bo jutro znów ciężki dzien!
          Buziaki

          A co do tej aukcji, to Majorka, domagaj się od allegro zwrotu kosztów założenia aukcji, a tej babie wysmaruj takiego negatywa!!! Niech się franca nauczy!

          do jutra
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a pewnie ze jej walne

            dobranoc kochaniutkie Buziolki cmok cmok cmok
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witam Mamuśki Pierwsza?

              u nas ostatnio same problemy, Małej wyszla paskudna skaza na buźce, więc od kilku dni znów jestem na ścisłej diecie - a już myślałam, że chociaż ją ominie, no ale już po Ameli to chociaż wiem co z tym robić
              do tego za cholere nie uznaje picia z butelki - tylko cyc, a za dwa tyg zaczynam kurs (na księgową), nie będzie mnie cały weekend co dwa tyg i nie wiem co robić
              zamówiłam dziś laktator i zaczynam odciągać no i dalej nauka z butelką - może wreszcie zalapie
              mam pytanko do mam cycusiowych: ile Wasze maluchy razy dziennie jedzą cyca, bo u nas to tak co dwie godz - już mam lekko dosyć
              a do tego ta skaza, więc na razie nie mogę odstawić

              żeby tego było mało to wczoraj włączyli u nas ogrzewanie, a że mieszkamy na ostatnim piętrze to mamy w pokoju zakończenie rur z zaworem, tylko ten zawór był odkręcony i jak puścili tą wodę do rur, to nas nieźle zalało, a ja w tym czasie siedziałam z siostrą w kuchni i nic nie słyszałam, jak weszłam do pokoju to już zabawki ameli pływały

              a do tego nie było męża w domu więc obydwie z siostrą miałyśmy niezła robotę - odsuwanie mebli, suszenie wszystkiego, mam nadzieje, że parkiet nie odejdzie

              no to ponarzekałam, a teraz lecę przewijać
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                witam serdecznie
                moja nikola tez juz siada od 3 dni tylko ja ja sadzam w wozeczku bo sie o nia nie boje obloze dookola koc zeby sie nie poobijala i cieszy ryjka puzniej fotki wstawie
                zaraz musze leciec prasowac bo mam caly stos ubranek
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  nergi ja swoja nikole tez czesto karmie tez cos kolo 2 godz
                  te nasze male cycuszkowe dzieciaczki to takie male przytulanki i chyba dlatego tak jest a pozatym nasze mleko nie jest tak bardzo syte jak sztuczne
                  a co najgorsze to moja nikola usypia przy cycusiu a jak ja bylam wczoraj na uczelni to byl preoblem zeby nikole uspac
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    czesc kobitki
                    juz po urodzinach, w sumie to przez 2 dni mielismy gosci, a sprzatania jeszcze mam na dzisiaj , trudno tak za jednym razem wszystko ogarnac przy malych terrorystach, zaraz musze posciagac ozdoby z okna balony i inne *************y, mialam zostawic na troche, ale wczoraj nam sasiadka wrzucila kartke do drzwi z zawiadomieniem, ze jej maz zmarl..glupio tak sciana przy scianie- u nas kolorowo a tam zaloba

                    pozniej jeszcze doczytam co naskrobalyscie a teraz synu wola " mama kom tutut"
                    i nie ma ze boli

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka
                      u nas cyc już się kończy,mała prawie nie chce pićNegri my też mamy skaze i lecimy na Bebilonie Pepti na recepte bo tak to drogi jak nie wiem,ale cóż trzeba było dokarmiać a teraz mała nie chce cycusiów pije tylko od czasu do czasu i pewnie na koniec miecha będzie już po cycach a tak chciałam ją karmić do roczku

                      Grygorkumój syn miał mieć urodziny 9 stycznia i wszystko już mieliśmy załatwione koledzy pozapraszani a tu mężka brata syn zginął 5 .01 i co miałam robić urodziny się odbyły bo to przecież dziecko on wtedy nawet nie rozumiał co się stało my sie nie bawiliśmy po prostu razem z mamą i siostrą wpiłyśmy kawe przy cieście,wiem ze tak głupio ale czasem sa takie głupie sytuacje.

                      A moja Hania dzis w nocy wyrzuciła mi dydka za łózko i go nie mogłam znaleźć zastępczego nie chciała bo większy ale sie z nią namęczyłam
                      w końcu wyparzyłam smoczka którego kiedyś miała Maja on był kształtem bardzo podobny i podziałało
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć idę po kawkę i zapraszam na plotersy!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          właśnie na drugim programie leci o alergii pokarmowej
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            wyobraźcie sobie że mleko HA jest dla dzieci bez alergii ale ze skłonnością do niej np.jak rodzice albo rodzeństwo mają alergie

                            prawde mówiac nic takiego nie mówili myślałam że sie czegoś dowiem ale jak zwykle mówią w kółko o tym samym
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ja już z kawusią.
                              Majorka to oglądaj oglądaj i dawaj dalej co powiedzieli mądrego!
                              A końcem pokarmu ja przejmowałam się strasznie. Tyle, że ja od początku nie miałam nawału mlecznego, a później nawalczyłam się na potegę, zeby wogóle wywołać laktacje.

                              zaraz wracam, majstry chcą kawę.. hi hi, może też wpadna na ploty
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                No jestem!
                                Więc co do mojego karmienia, to miałam później kryzys ok 3 miesiąca jak on potrzebował więcej jedzonka, a ja nie miałam znów tyle, żeby się najadł. I znów laktator po każdym karmieniu, a do tego mały co godzine jadł i wisiał na cycu po 40min.. I do tego fakt, że nie robil kupki po 3 tyg i lekarka mi powiedziala, że on ma tyle jedzenia żeby rosnąć i zero odpadków i że go muszę zacząć dokarmiać i jak jeszcze doszły sloiczki to w ciągu 2 tyg w cyckach pusto Miałam załamke z tego powodu, ale w sumie to wyszło dla jego dobra.
                                Więc Majorka, ni łam się! Najlepsze i tak dałaś! A mleka modyfikowane są teraz tak dobre, że może być tylko lepiej!
                                Nergi Kochana to trzymam mocno kciukersy za butle i żeby skaza się zmniejszyla.Będzie dobrze, tylko się nie zamartwiaj i wprowadz sobie diete-i nawet Ty się bedziesz lepiej odżywiać dzięki temu
                                A z tym mlekiem HA to w sumie powinni lekarze i położne jeszcze w szpitalu mówić. W sumie i tak pytają czy są alergie w rodzinie, to powinni podpowiadać - no nie?!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X