Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witaj Martusia!
    Byłaś tu już kiedyś u nas?
    Napisz coś o sobie i swoim maluchu- widze że jest starszy/starsza o jeden dzień od mojego Krystiana
    No i jak możesz to powrzucaj jakieś fotki, żebyśmy Was lepiej poznały


    Skomentuj

    •    
         

      Cześć kobitki ja po całym weekendzie wykladów jestem padnieta dzieciaki z nianią przeżyły pierwsze rozstanie z mamą
      BRAWA DLA LENKIŚLICZNA NIUNIA!!!
      spadam bo padam na mordke do jutra pa pa




      Skomentuj


        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        [!

        I mam pytanko- czy którejś z Was maluchy budzą sie tak jak mi i Sylwii Nikola- do kilkunastu razy w nocy? Ja juz nie moge poprostu! Raz jest ok- 2-3 pobudki, a tak jak wczoraj- co 2 godziny
        cześć dziewczynki

        nichol moja Pola budzi sie ok 2-3 razy tzn ona nawet sie nie budzi tylko kwęka przez sen i trzeba jej podać smoka i śpi dalej, a ok 4-5tej rano jak zaczyna sapać to biore ją na karmienie i dostaje butle mleka , zazwyczaj później zasypia tak do 6 tej, ale ostanie dwa dni zajadła o 5 tej i koniec spania był , gadanie, gadanie a po jakimś czasie marudzenie

        ja też mam pytanie jakie słoiki dajecie waszym dzieciom ?? chodzi mi o pojemność bo ja daje obiadki 130g-125g w zależności od firmy i ona zjada cały słoik , z owocami jest gorzej bo zjada ok 3/4 słoika, ale są też wieksze słoiki takie po 190 g, które dajecie ???
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Witam wszystkich nową mamę także
          jeśli chodzi o siedzenie to na pewno nic nie będzie Kacperkowi jak posiedzi trochę moja już z podparciem siedzi sama w wózku,to już ich pora a Kacperek jest starszy o cały miesiąc od Hani mały mojej karolci ur sie 10.3 i już biega w chodaku choć ja nie jestem za chodakami one są dobre wtedy gdy dziecko samo stoi przytrzymując się czegoś bo chodak ma pomuc utrzymać równowage a nie wsadzać ledwo siedzace dzieci bo mama ma wtedy spokój

          WIELKIE GRATKI DLA LENKI

          wiem Aniu że bardzo ci szkoda każdej chwili straconej ja też nie chciałabym opuścić żadnej chwili z życia moich dzieci dlatego poświęciłam się całkowicie wychowaniu ich i siedzę z nimi już 10 lat
          nie żebym ci mówiła że masz nie pracować,bo wcale to nie jest takie dobre jestem kura domową i bardzo chciałabym się wyrwać ale na razie odchowam Hanie a potem postaram się znaleźć prace choć pewnie nie będzie łatwo bo teraz jest trudno a potem będzie tylko gorzej

          Moja Hania jak budzi sie głodna w nocy to krzyczy tak że tylko uciekać normalnie wrzask straszny i nawet nie mam jak iść zrobić butle a cyca nie zawsze chce

          a ufoludki szkoda gadać na marsa z nimi
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Kalamoja je pół słoiczka tego małego czyli 125 na pół
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              pusto tu

              no to do jutra

              DOBRANOC a może DZIEŃ DOBRY

              PIERWSZA ha ha ha
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                no to ja druga po Majorce (ale jak zwykle w pierwszej trójce)
                Witaj Marta co u ciebie?

                Mój Filip zjada słoiki po 6 m-cu ale nie pamiętam ile one tam mają, zjada cały a i czasem płacze że za mało, deserków mu wcale nie kupuję tylko sama coś przyrządzam ale podejrzewam że zjadłby i ten większy słoik bez problemu bo z niego taki smakosz aby tylko coś mielić w buźce
                Dziś i wczoraj przespał znów całą noc (tfu tfu żeby nie zapeszyć) ale ząb w dalszym ciągu prześwituje przez dziąsełko...

                Zaraz spadam do gina po recepty na antydzieciowe.
                Wpadnę później z kawką
                ściskam!
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzieńdobry kochane!
                  Niespodziewanka
                  Nie mielismy dziś z kim zostawic Krystiana, więc wzięłam wolne
                  Strasznie mi sie marzył choc jeden taki luźny dzień, żeby zrobic sobie kawke i wpaść tutaj do Was na poranne ploty, i sie udało

                  Kala, gdyby Kris durmał smoczka, to może i by to prezeszło, ale tak- doopa blada. Jak juz przykrywanie, odkrywanie, przekładanie na boczek nie pomaga, to kończy sie na cycu.Dziś znów pobudki co chwile, przez całą noc uzbierało sie kilkanaście chyba Może to ząbek- widać skubańcucha już, nie może sie tylko za chiny przebic przez dziąsełko...

                  A co do słoiczków- my te małe dajemy po całym, a duże- połówke, jak młody woła o więcej to sie dogrzewa i jemy dalej

                  No i znudziło sie leżenie na brzuszku więc spadam pozabawiać mojego terroryste
                  buźki *****


                  Skomentuj


                    hej dziewczynki ja tylko na chwilke bo zaraz na uczelnie lece przeczytalam co u was przynajmniej pozdrawiam milego dzionka:*
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Witamy z Hanusią wszystkich.

                      Co do jedzenia słoiczków to moja Hania zjada na obiadek cały słoiczek a deserek to różnie. W sumie to jak zje ok. 10 100ml mleka a i to nie zawsze to potem o 14 zjada 125g. obiadku. Potem ok. 16 100 ml. mleka i o 18 deserek a o 20 kaszkę 150ml. Co do budzenia się w nocy to wstaje o 23,3, 6 i koniec. Wychodzi 3 razy a mleko w ciągu doby je 5 razy i 2 razy słoiczek Waży prawidłowo choć jest na samym dole siateczki centylowej ale nie ma powodów do obaw.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My też witamy wszystkich

                        Nicholfajnie że masz dziś troszkę wolnego możesz pofiglować z syneczkiem,no i z nami tu poklikać

                        Hania śpi,w nocy też ładnie tylko nad ranem znowu brzuszek,ale to przez mame bo się już przestaje pilnować i zajada różne rzeczy,np wczoraj zjadłam na obiadek karkówkę po meksykańsku,no i biedulka troszkę pocierpiała,ale niech się przyzwyczaja bo cały czas pościć nie będę wystarczy ze nabiału nie jem

                        puki Haniulka śpi to ja skoczę z Maja do pieca rozpalić bo zimnica jak nie wiem
                        potem z kawką wpadnę
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          My tez juz palimy, ale tylko w nocy. Mamy centralne na gaz, do doopy troche bo ustawi sie temp. naprzykład na 20 stopni, w domu itak Hawaji nie ma, a rachunki przychodzą masakryczne.
                          Błosze, mam nadzieje że kiedys wreszcie doczekam sie własnego, małego cieplutkiego domku, w którym będe mogła zapalić w kominku...
                          ale narazie moge tylko pomarzyć- na dom trzeba wziąc kredyt, który trzeba miec za co spłacać, a my jak narazie żyjemy "na styk"....

                          Krystiano też mi padł, więc mam chwile dla siebie.
                          Potem mimo zimnicy wyskoczymy na krótki spacer i może do sąsiadki- zaproponuje jej prace niani, może akurat będzie chciała...
                          Niby podpowiedziano mi miłą panią, która chętnie zajełaby sie małym, ale sąsiadka zawsze pewniejsza, na miejscu bo za ścianą, no i ona taka żywa kobita jest, więc akurat dla takiego rozbójnika Mąż jeszcze do konca tygodnia moze miec wolne, więc pasuje skombinowac w reszcie kogoś na 100% zeby wpadł pare razy i mały sie przyzwyczail
                          Majorka, a może Ty byś chciała dajesz rade z trojka, to co tam jeszcze jedno na dokładke


                          Skomentuj


                            Dawaj Nichol może jeszcze któraś ma chęć zaraz chyba przeczkole otworze ja tam dzieci lubie i nie raz jako niania robiłam ale wiem że jak sie ma małe dziecko to lepiej nie brać innego bo potem to twoje czuje się odrzucone i na psyche mu siada ja tak z pierwszym miałam,był zazdrosny i potem tylko histerii się nabawił więc zrezygnowałam a jak już był większy przedszkolak to wziełam sobie dwójke sąsiadki i było nie źle
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              u mnie już cieplutko,muszę pranko nastawić i posprzątać bo 3 dni u mamy a w domu sajgon sie zrobił
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Wiecie co ta gościówa od której kupiłam kurtkę dla Hani nie chce mi podać nr. konta w allegro nie ma a ona nie odpisuje,mężek się śmieje że nie chce mi sprzedać bo za tanio poszła,ale mówi sie trudno mogła dać cene minimalną to by nie musiała sprzedawać

                                co wy o tym sądzicie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X