Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć pierwsza

    co to dziewczynki śpicie jeszcze nator to napewo po imprezce

    moje dziecko wstało dzisiaj o 5 30 , wiec ja niestety też nie ma że sobota, pospać sie nie da
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Hej ja też nie śpię, moje dziecko obudziło sie o 5.45, więc też nie pospałam...

      A ja wybieram sie na zakupki, może jakąś kurteczkę kupię i sweter bo zimno jak na Syberii

      A wieczorem jedziemy na parapetówkę brata mojego męża. Kupiliśmy stojak i wino, chyba może być, jak myślicie?

      To buziole kochane, piszcie piszcie, jak wrócę to poczytam




      Skomentuj


        a moje dziecko z kolei pospało do 7 dzis ale ja tez zaraz spadam znów zastepowac kuzynke w sklepie.
        do zobaczenia

        Nator już współczuje kacora
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Cześć Kobitki!
          Ja to wczoraj się nie wybawiłam bo już o 23:30 byliśmy w domku, bo jakoś mi tęskno do synusia było i do tego kierowca, więc dzięki bogu bez kaca
          Za to popołudniu dziś idę do teścia na urodziny No już sie cieszę na wizytę u mej ukochanej części rodziny!

          A my dziś byliśmy na basenie i mały przeplakał całe 30 min Instruktor mówi że to normalne, ale ja zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze robimy ze go ciągamy tam?!

          A co do wstrzymywania oddechu to dzieci mają do ok 6 miesiąca ten odruch obronny. To samo tyczylo się wcześniej wypychania z buzi łyżeczki, a za chwile spotka nas kolejna świetna niespodzianka z serii "odruch wymiotny, gdy w jedzeniu są drobiki do gryzienia"-już to przerobiłam
          A tak apropo. Dawałyście już słoiczki gdzie były kawałki jedzonka, czy na razie same kremy i musy dajecie?

          lece na kawke kochane, czy ktoś się przyłączy??
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            nator ja daje małej tylko te słoiczki kremowe o gładkiej konsytencji bo my później zaczęłyśmy i nie chce jej zniechęcić do jedzenia , a w tych niektórych słoikach po 6 mcu to juz są grubsze kawałki wiec pewnie odruch wymiotny byłby gwarantowany

            co do basenu to jak chodziliśmy z Gabi od 5 do 12 mca, na początku też nie bardzo chciała, popłakiwała , później sie przyzwyczaiła, ale jak skończyła rok i wróciliśmy po wakacyjnej przerwie na basen to już była taka histeria i ryk że zrezygnowaliśmy na dobre
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              hej dziewczyny jakos u nas dzisiaj pusto
              ja dzisiaj pozadki robie wszystkie nikoli rzeczy przebuieram i ukladam do jej nowej 2 szafki komody
              tatus nam przywiozl bo sie nie miescily ciuszki
              majorka ladne kozaczki tylko duzo dalas kurde mi szkoda by bylo kasy dla mnie jak cos 10 zl kosztuje a jest fajne to sie tyle czasu zastanawiam czy kupic i nie kupuje taka jestem dziwna teraz to zaluje bo moglam kupic dla nikoli dresik rebboka Za 6 zl ale stwierdzilam ze za drogo
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                myslalam o zabawce nowej dla niki na jej 7 miesiac bo co miesiac w jej rocznice jej cos kupujemy i znalazlam taka zabawke i tanio co o tym myslicie??

                http://www.allegro.pl/item758028549_...zenia_hit.html
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  natorek ja tez daje swojej same kremy
                  dzisiaj nikoli zrobilam kaszke jablkowo gruszkowa( sciagnelam od was) na swoim mleku i byla duzo lepsza niz na sztucznym wcinala az jej sie uszy trzesly
                  a ja jak bylam u dziadkow w ostrowcu to kupilam mojej nikoli w promocji 3 duze sloiczki obiadkow za 6,50 i deserki w tej samej cenie zaluje ze wiecej nie kupilam bo u nas to jest taka promocja ze 2 te duze sloiki kosztuja 8 zl
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Dzień dobry kochane

                    ja znów nie doczytałam bo jestem mega zmeczona i oczy i głowa mnie od kompa bolą

                    dziś w ogóle zaspałam do pracy i musiałam zostać godzinę dłużej

                    chyba doczytam dopiero jak będę miała off-a bo tak to normalnie wysiadam...
                    spadam do wyrka.
                    papapa
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Witka kochane

                      my już na swoich zupkach a jeśli chodzi o grubsze kawałki to Hania wcinała ryż z jabłkami i on był konsystencji takiej grudkowej to powiem wam ze nawet lepiej szło niż zupki bo tak nie pluła,teraz jak ugotowałam rosołek małej to dałam w słoiczki, wyszło 6 i mam na 6 dni

                      jestem zmęczona i od wczoraj coś źle sie czuje jest mi gorąco tak jak na menopauze,słabo i niedobrze(to na pewno nie ciąża jak by ktoś podejrzewał)i sama nie mam pojęcia co mi jest może wróciła anemia muszę zrobić sobie wyniki

                      zajrzę potem teraz ide odsapnąć bo siedzieć nawet nie mogę
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry wieczór Mamunie i Dzieciaczki

                        U mnie jak zwykle mało czas, wpadam tylko na chwilę bo spać idę. Od tygodnia porządnie nie spałam a ostatnie dwie noce to po 2 godzinki. Hani idą ząbki, nie płacze wprawdzie ale tak sobie cichutko postękuje i ja nie mogę spać tylko tak nad nią czuwam a rano o 6 jadę na zajęcia do szkoły i kończę o 20.
                        Wrzucam Wam kilka zdjątek mojego Słoneczka, żeby się pochwalić jak urosła
                        Attached Files
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Witaj YoenneHaniulka jest śliczna a jaka super minka


                          Dobranoc dziewczynki,jutro też będę dopiero wieczorem bo do mamki jade więc do juterka pa buziolki 102
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            a ja jak zwykle z rana, wieczorem jakos tak nie mam weny ani dojscia zbytnio do kompa

                            Fifi pospał do 6 ale wziełam go do siebie do łóżka a że było ciemno to jeszcze uderzył w kimke
                            Narazie ładnie bawi się na macie a ja mam kupe naczyn do zmywania bo przez jakies 2 dni nie chciało mi się stać przy zlewie... no więc teraz kopsnę się do kuchni a jak bobek zaśnię to wpadam z kawką i fotki też jakieś wstawię
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Uffffffffff. W końcu Was znalazłam
                              U nas już po chorobie i po wizycie u ortopedy. Kolejna kontrola jak mały zacznie dobrze chodzić. Dowiedziałam się, że chodziki szkodzą na stawy biodrowe ( ja sama śmigałam w chodziku i nic mi nie jest). No ale cóż........... A chcieliśmy kupić synkowi na Mikołaja.
                              Miłego dnia
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                no tak mogłam się domyślić niedziela... mężek w szkole a ja się czuje jak w tygodniu znów sama w domu

                                jakby co to czekam na was - z herbatką bo mleczka do kawy mi zabrakło

                                Filipcio:
                                Attached Files
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X