Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mam pytanie czy wasze dzieci tez tak maja ze jAK POLOZY IM SIE COS NA BUZI TO NIE ODDYCHAJA
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Cześć mamusie

      Sto latek dla Alusi, Filipka i Vincenta

      u nas dzisiaj mega zimno, chyba ze spaceru nici, bo juz się chmurzy, brr

      ale mam dziś humorek, sprzedałam kołyskę na allegro, o 9tej wystawiłam, a o 9.45 juz poszła - mój debiut jeśli chodzi o sprzedaż

      sylwia co to znaczy nie oddycha i co ma wtedy na buzi? dziwne

      oho, słyszę Małą, zajrzę później - może
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        chodzi o to ze jak ma pieluszke na buzi to wtedy nie odycha robi tak jak by powietrza nie mogla zlabac i to nawet jak ma na policzku to tak robi nie wiem czemu
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          heloł
          my właśnie wypróbowaliśmy spacerówkę Filip się cieszy jak nie wiem jak jedzie przodem musieliśmy iść na miato bo sobie porwałam wczoraj moje jedyne jeansy i w zamian za to mężek kupił mi dwie nowe pary (czasem opyla się spadać ze schodów)
          Sylwia może sie boi tej pieluchy... mój Fifi sam sobie na głowę zaciąga i się bawi w chowanego. Czeka tylko aż ktos mu zrobi akuku i się śmieje w niebogłosy. Może ona się kiedyś przestraszyła albo poddusiła i teraz tak ma... a jak ma zabawke np. jakiegos pluszaka koło buźki to też tak wstrzymuje oddech?

          U nas niby pochmurnie ale przez jakieś dwie godzinki świeciło śliczne słońce tylko ten wiatr...
          Aneczka jakiś specjalny tort robisz dla Viniego? Mi się marzy jakiś na roczek w kształcie samochodu albo miśka jakiegoś będę musiała pojeździć po cukierniach i popatrzeć mniam

          do później
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            wszystkiego naj dla Viniego
            ania ja tez o tym myslalam ze moze kiedys sie nia przydusial czy cos ale ona ma tak ze wszystkim co polozy sie jej na buzi a pozatym to jest taka wariatka ze jak ma zdjete spodnie czy cokolwiek to sobie rzuca na buzie i czeka az jej ktos zdejmie i sie cieszy
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Cześć kobitki
              Wszystkiego naj...naj dla Viniegotylko 5 dni młodszy od mojego Olivera
              U nas też zaczynają się ząbki jutro ja na wykłady a dzieci do niani,bo mąż nie dostał wolnego i dupa nie wiem jak ja wysiedze tyle godzin grrrr....Ala od urodzenia zasypia samatakże mam luzik Oli padl więc mam chwilke zaraz biore sie za prasowanie wpadne później papa
              Last edited by Paulinchen23; 02-10-2009, 22:35.




              Skomentuj


                cześć dziewczyny

                byłam dzisiaj w pracy i mam tyle roboty ostatnio że nawet chwili czasu nie mam

                czy wasze dzieci też mają takie dni że nie bardzo chcą jeść z łyżaczki ??
                bo moja dzisiaj coś kombinuje niby bierze do buzi ale nie połyka, trzyma sobie i na mnie patrzy, wiec dzieisj karmienie zajmowało nam dużo czasu !!!

                no mam nadzieje że to chwilowe bo już jestem w stresie, żeby znowu czegoś nie wymyśliła z tym jej żarciem !!!!

                jestem wściekła , zamówiłam dla Poli kombinezon chyba tydzień temu i nadal nie przyszedł, a zrobiło sie za*****iście zimno i nie mam w co jej ubierać
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  witam

                  wszystkiego naj dla dzieciaczków

                  a oto kozaczki mojej niuni
                  http://www.allegro.pl/show_item.php?item=757892816

                  Haniulka zdrowa jak rybka nic jej nie jest a tymi wynikami mam się nie przejmować,szczepienie też ok wcale nie płakała

                  a co do kombinezonów to w biedronce mają być super takie mięciutkie jak z mikrofibry

                  zajrzę potem bo ide kłaść ich spać
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Heja

                    Sto lat dla Vincenta i dla Alicji!!!
                    Ja dziś idę wypić za ich zdrowie, bo znajomy otwiera knajpke w Bydgoszczy i jedziemy z mężkiem.
                    Ciekawe tylko jak jutro damy rade na basenie
                    Co do nieoddychania pod pieluchą, to nie mam pojęcia, bo Kacpero wiecznie bawi sie pieluchą i tak jak u Anki-wiecznie chowanego i śmichy jak ktoś zrobi akuku! Aniu, ale Ty kochana musiałaś się strachu najeść na tych schodach! Dobrze że nic Wam nie jest, a spodenki to też fajna rekompensata
                    Majorka, kozaczki super. Ja licytowalam w tym stylu beżowe, ale przegrałam bo oczywiście zapomniała.
                    Kala, u nas co jakiś czas tez mamy takie dni, że nie chce jeść, ale po 2-4dniach znów wcina aż mruczy i robi takie smieszne "ham" jak otwiera dzioba i "ummm" jak łyka!
                    A u nas dziś taki jubel wkolo domu, bo się na grubo zaczęło to ocieplanie. I hałas taki, ze mały dziś spał tylko 30 min, a ze spacerem doopa, bo co chwila a to pokropi, a to grad spadnie.
                    I był dziś mój tato, z babunią i ciotką. Ale się nagadałam i naśmialam z nimi.

                    Dobra Mamuńki, uciekam się uszykować i lecę na impreze
                    A stanęłam dziś przed szafą i stwierdzilam, że ja juz nie wiem w czym się chodzi do miasta?! Tak dawno się po klubach nie szlajałam, ze nie wiem co est na czasie... no szok!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Dzień dobry ja dziś tylko się witam i odrazu żegnam, mam dośc chyba nie wyrobię pomiedzy pracą a domem

                      sylwia lenka uwielbia miec cos na twarzy, od dłuzszego czasu nakrywa się czymkolwiek, nie ważne czy to pielucha, czy to puchowa kołdra czy poducha przykrywa całą twarz i się cieszy jak głupia wiec nie wiem czemu twoja tak ma że nie oddycha, ja to się zawsze bałam a teraz to zlewam bo dla niej to zabawa jak nie wiem co a jakby co to potrafi się wyratować ( oczywiscie wszystko pod kontrolą jest )

                      buziole kochane, jutro nadrobię bo dziś nic nie poczytałam tylko sylwii wypowiedz bo była na górze strony


                      papappa
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry!

                        Wszystkiego naj dla maluchów!

                        Ania2288, ja też nieraz sie potknęłam z młodym na rekach, a potem 10 000 scenariuszy co by było, gdybym wyrżnęła faktycznie
                        Współczuje, bo ja to bym chyba pikawe ze strachu wypluła...

                        Syrwunia,
                        a ja Cie pociesze- Krystiano też tak robi kiedy bawimy sie w akuku pieluszką to jest normalny odruch wstrzymywania powietrza, tak jak podczas ćwiczen na basenie z niemowlakami- kiedy zanurza sie je podwode to automatycznie wstrzymja powietrze (oczywiście jest określony czas zanurzenia). W ciąży oglądałam mase programów dla młodych mamusiek i min. w dd tvn był program o malenkich pływakach. Ten odruch jest do któregostam miesiąca, ale już nie pamiętam

                        Paulinchen, ja ostatnio zamówiłam podgrzewacz, nastepnego dnia przelałam kase, a sprzetu ani widu, ani słychu. Z*****alam babke przez meila i odrazu ruszyła dupe ze ściemą że niby myslała że kasa nie spłynęła i miała właśnie wystawic przedmiot ponownie na aukcje...

                        Aaaaa Kris cosik dzisiaj marudny- ani leżeć, ani siedzieć, ani stać, na rękach też źle.... Usnąc też nie chciał sam, musiałam go wyprzytulać i dopiero takiego wypieszczonego odłożyć.... nie wiem co mu kuźwa jest


                        Skomentuj


                          Nator udanej imprezki

                          co do przykrywania się pieluchą to moja też tak robi cały czas naciąga sobie na głowe a potem tak jak by sie bała zaczyna wstrzymywać oddech potem go łapie i tak w kółko więc nie masz co się przejmowaćSylwia ona po prostu zaczyna się tak bawić moja na początku też nie oddychała i lataliśmy co chwila ja odkrywać a teraz jak założy to sama zdejmuje i bardzo lubi jak się mówi a kuku od razu się odkrywa

                          dziś normalnie rozpiera mnie radość z tego że ona jest całkowicie zdrowa i nic jej nie dolega (oprócz rączki oczywiście)kamień z serca

                          jutro jade do mamki i poszlajac się po koleżankach więc mnie nie będzie,kumpela dzwoniła dziś do mnie że ma super ciuszki dla Hańci więc zobaczymy,znowu ponakupuje szmatek mężek mnie pogoni normalnie
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Zamówiłam kombinezon
                            Mam nadzieje że będzie pasował

                            http://www.allegro.pl/item757938119_...owy_74_80.html

                            spadm pod prysznic. Znów zostajemy sami na noc z Krisem, jutro M znów będzie odsypiał pół dnia, potem będzie nieprzytomny i tyle sie widzimy
                            Jak sie uda to jednak zrezygnuje ze zmian i przejdzie znów na same dniówki, niańke zatrudnimy na cały etat- zbankrutujemy pewnie, ale tak to po 1 nikt nam sie nie zgodzi wpadać do małego raz na jakiś czas za marne grosze, po 2 do doopy takie życie, jak chłopa albo nie ma ciałem, albo duchem, bo chodzi jak ząbi


                            Skomentuj


                              Hej siadłam chwilke przygotowałam moja skarby dla niani hmmm...nie wiem jak tam jutro wysiedze od 9 do 18 bez nich bede dzwonic spadam bo Olek jeszcze nie śpi pa wsał o zasnął mi po południu o 17 i wstał o 19 grrrrrrrrrr............
                              pa




                              Skomentuj


                                Dobranoc moje laseczki

                                muszę jeszcze umyć głowę i tak mi się nie chce ale jutro nie zdążę więc jak mus to mus

                                pa do juterka
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X