Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej kochane

    Za dużo to nie napisałyście, nawet kawę mam jeszcze w kubku :P

    No więc wczoraj zrobiłam Juleńce butle na wieczór, wypiła, chociaż dziwnie się na mnie patrzyła, coś jakby w stylu "Mamo wolałabym cyca no ale niech ci będzie". Przespała owszem całą noc, za to ja wstawałam zmieniać piżamę, bo się zalałam mlekiem i cycki takie twarde, że szok!!! Potem już nie mogłam zasnąć i czekałam, aż się obudi na jedzonko... Chyba wolę już wstawać ją karmić

    Własnie wróciłam od fryzjerki i obcięłam włosy do ramion!!!! Chyba się zaraziłam od was!!! Nawet nie jest tak źle Tym razem bez cieniowania, ciachnięte prosto. Fotka kiedys będzie




    Skomentuj

    •    
         

      ładnie ładnie nic nie piszecie

      a ja wam powiem ze posiew wyszedł super nic nie ma więc jestem troszkę spokojniejsza a jutro jak pojade do lekarza to dowiem się wiecej

      zaraz zmykam do kumpeli na pogaduchy

      wystawiłam dzisiaj parę ciuszków i buciki po Hani ciekawe czy pójdą
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Cześć dziewczyny moja gwiazdka ma dzisiaj polówkowe urodziny hmmm...
        Pokłuciłam się ostro z moim...
        Nie mam humoru dzisiaj pisac przepraszam was,ale wyć mi się chce nic więcej...
        Last edited by Paulinchen23; 01-10-2009, 20:33.




        Skomentuj


          My już po pluskaniu i Grochu śpi.
          Paula, uszka do góry, to pewnie przejściowe klopoty. Wszędzie się tak zdarza...i chyba już wszystkie na tym forum miałyśmy chwile ze tylko buczeć się chciało.

          Majorka, to świetne wieści!!! A za aukcje trzymam kciukersy!

          Kasiu, jakie kiedyś? Proszę mi się tu pochwalić nowym fryzem.

          A ja też dziś bez weny na pisanie, więc spadam... może poźniej się odezwę?!
          pa pa!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Grrr...ja też chce takie zdjęcie zalogowałam się na tych glitersach czy czymś takimale nie wiem jak to zrobić hmmm....MAJORKA POMOCY!!!




            Skomentuj


              Zdjęcie z dzisiejszego spacerkuz okazji pół roczku
              Last edited by Paulinchen23; 23-07-2010, 22:24.




              Skomentuj


                witam
                nie mam siły pisać jakoś, zmeczona jestem po pracy, lenka troszeczkę się zaraziła ale lekarka pow ze ostro walczy widocznie bo osłuchała ją i jest ok.

                dziś po pracy i po tym lekarzu jestem tak zmęczona ze mam totalną znieczulicę wiec zaczełam stosować metodę zasypiania samodzielnego i po 3 podejściach moje dziecko śpi

                a teraz przepraszam ale spadam bo jutro na rano a wolne mam dopiero w srodę...papappa
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć dziewuszki! Kolejny ciężki dzień za nami i zapowiada sie kitowata noc, bo zostajemy z Krisem sami
                  Na szczescie jutro piatek, bo coraz ciezej mi wystrzymac te 5 godzin w pracy- niedosc ze bez Krystiana, to jeszcze taaaaka zmeczona jestem ze ledwo kontaktuje
                  No a nianka nas zlala totalnie i dopiero dzis dala znac ze sie nie decyduje W doopie ja mam, jutro jade do nastepnej dziewczyny, dzis zlikwidowali sklep w ktorym pracowala, wiec moze bedzie chetna...
                  Jak nie, to zostaje sasiadka

                  Majorka, super zakup1 tez chyba zaraz poszperam za jakas kurtka czy kombinezonem, bo nie wiem jak u Was, ale tutaj w tarnowie z dnia na dzien zrobilo sie beznadziejnie zimno

                  Paulinchen, klotnie z chlopami to norma, ostatnio stwierdzilysmy tu ze to marsjanie w koncu, wiec chyba juz zawsze bedzie ciezko sie z nimi dogadac....
                  Ja tez ostatnio mojemu kazalam spier... do mamusi, wiec wreszcie wzial sie w grsc i zaczal robic cos ze swoim zyciem

                  Ania2288, u nas tez na poczatku byly tylko raczki i nieraz strrraszny placz przy zasypianiu. Pomogl nam lezaczek i wydaje mi sie ze Mlody od poczatku poprostu nie lubil usypiac na rekach i stad ten bunt, a ze plakal, to my go tym bardziej na rece i we wszystkie pozycje i kolo sie zamykalo. Padal chyba ze zmeczenia, nie dlatego ze w koncu bylotak jak chcial.
                  Moze poszperalabys troche na Allegro, pewnie jakas niedroga a fajna uzywka by sie znalazla...

                  Sorki za brak polskich znakow


                  Skomentuj


                    Paulinchenwejdz w Glitery.pl potem w utwórz animacje gliterową i tam wstawisz zdjęcie i efekty potem skopiujesz link na forum i wstawisz,mam nadzieje że dobrze wytłumaczyłam
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      dobra ja lece do spanka jutro do neonatologa jedziemy i na szczepienie więc mnie nie będzie tylko dużo nie nastukajcie bo jak jestem to was nie ma a jak nie ma mnie to wy stukacie jak oszalałe

                      więc do jutrzejszego wieczorka pa
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A myślałam, że będę dziś pierwsza, a tu Majorka po północy jeszcze pisze
                        No więc druga jestem

                        Moja Juleńka przespała od 18.30 do 5.30 Nakarmiłam ją i znou spi a ja korzystając z okazji zerkam do was (obowiązkowo z kawusią).

                        Paulinchen spóźnione życzonka dla Ali z okazji pół roczku!!!! Ala jest słodka




                        Skomentuj


                          No to ja lecę do pracy się szykować i piszcie kochane, piszcie

                          Miłego dnia




                          Skomentuj


                            hej dziewczyny
                            moja nikola mowi "mama"
                            wszystkiego naj dla Ali

                            no to wiec tak wczoraj myslalam ze ie wytrzymam na tych wykladach tyle czasu tam siedzialam az mnie dupsko bolalo a juz od dawna nie bylam w szkole na tylu godz nie przyzwyczajona jestem i jeszcze te mysli co robi moja corcia czy sobie z nia radzi tatus ale wyszlo na to ze spiasal sie na medal no i moja Nikol tez nie bylA najgorsza na cale szczescie
                            wczoraj Nikola jadla warzywka z rybka i jej smakowaly...
                            choc ostatnio zauwazylam ze bardzo malutko je zobacze na wizycie jak u niej z waga i narazie sie nie schizuje...

                            a ja juz po 7 skonczylam sprzatac bo moje sloneczko obudzilo mame przed 6 ...
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Ja dziś mam za sobą ciężką noc, wczoraj chciałam wyjść z młodym na spacer i spadłam z nim ze schodów, Filipowi się na szczęście nic nie stało tylko się uśmiechnął ale ja mam całą nogę zdartą i poobijana jestem
                              No a Filip na strasznie opuchnięte dziąsełka na górze takie dwie bańki na miejscu jedynek i jest bardzo marudny, ciągle na rączkach, tulić i najlepiej lulkać z butelką wody. Ciężko było wczoraj dał mi taki koncert że po 5 minutach zasnął ze zmęczenia... na szczęście dziś mężek został w domu bo ja chyba bym już nie dała rady. Jestem bardzo zmęczona i mam nadzieje że zaraz padie to moje dziecie.

                              Dla Aluni wszystkiego naj my wczoraj zaczeliśmy 7 miesiąc

                              nie wiem kiedy wpadnę ale jakby co do zobaczenia!
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                czesc dziewczyny
                                jak dla mnie to nie za duza nie za malo, akurat... moge przynajmniej nadazyc za Wami
                                wyprobowalam stronke z gliterami hehe....
                                a po drugie ostro przygotowuje sie do urodzin Vincenta, tzn do przyjecia, bo urodziny to ma dzisiaj 2 lata....
                                i kiedy to zlecialo??? masakra, mezus ma dzisiaj wolne, wiec dla mnie to juz i tak koniec zabawy z komputerem, jak krol wstanie to dupa zimna, niewiem moze jeszcze pozniej wpadne, nieeeee no napewno Was skontroluje
                                Pozdrawiamy wszystkie ciotki klotki i wypijcie dzis za mojego malego terroryste hihihi, przynajmniej jest okazja
                                noooo, w koncu 2 lata droga nie chodzi, co nie :}}}}}

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X