Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nichol ta metoda jest dosyć drastyczna, ale u mnie się sprawdziła w przypadku Amelki no i Ali też, polega to mniej więcej na tym, że kładziesz dziecko po karmieniu do łóżeczka, ale rozbudzone, żegnasz się głaszczesz po główce itp i wychodzisz, za chwilę oczywiście słyszysz płacz (u mnie to był wrzask) wchodzisz po 5 min uspokajasz, głaszczesz, ale nie wolno wyjąć z łóżka, i tak chodzisz dopóki nie uśnie, stopniowo wydłużając czas między "odwiedzinami", mniej więcej po 3-4 dniach masz spokój, przesypia prawie całą noc gwarantuję skuteczność, poprostu dziecko, kiedy budzi się w nocy zasypia samo bo tak jest nauczone i nie potrzebuje cyca czy butelki czy czegos innego do zaśnięcia
    a jeśli jest przyzwyczajona do zasypiania przy cycu to za każdym razem kiedy się w nocy ocknie - woła o cyca
    u mnie z amelką to doszlo do tego że karmiłam 8 razy w nocy i ona nawet nie jadła tylko siiedziała przy cycu a jak odłożyłam do łózka to wrzask - koszmar
    mialam wracać do pracy i wiedzialam że muszę to zrobić, wtedy przez przypadek wpadła mi w ręce taka książka, gdzie ta metoda była opisana i naprawdę zadziałało
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      Uciekam się pluskać i spać, bo oczka mi się kleją
      Do jutrz kobitki
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Widzę, że szalejecie z tymi suwaczkami to i ja się pobawiłam

        Niedawno wróciliśmy z Auchana z Juleńką, ona uwielbia wszelkie wypady z domu i jest wtedy po prostu aniołem! W domu istny Belzebub szczególnie po południu.

        Zrobiłam jej butlę na noc z kleikiem, może akurat prześpi całą nockę, zwłaszcze, że położona przed chwilą a nie jak ostanio o 18.30!!!




        Skomentuj


          no ja już swój serial ogladnęłam,mała śpi,mężek kończy pokój, zostanie pomalować i podłogę położyć,cieszę się jak małe dziecko ale z drugiej strony to się boję bo Maja cały czas mówi że nie chce pokoju nie chce spać sama ma nawet jakieś koszmary,sama nie wiem jak ją do tego przygotować

          ostatnio jak byłam na rehabilitacjach to powiedziano mi ze nie mogę Hani stawiać na nóżki nawet jak sama twardo stoi bo powykrzywiam jej bioderka i będzie miała krzywe nogi a moja Karolcia Filipa już do chodzika wkłada a on miesiąc starszy tylko od Hani,ona jest taka sztywna ze nawet rowerka nóżkami jej nie zrobie bo ona trzyma sztywno nóżki,za to prawie siedzi utrzymuje się w pionie chwile ale jeszcze na boki leci mam nadzieje ze te rechabilitacje troszkę to przyspieszą bo po nich zaczyna nieźle pełzać zwiedzi już całe moje łoże jeżdżąc na brzuszkufajnie to wygląda
          Last edited by Majorka22; 30-09-2009, 22:28.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            No i znowu nie udalo mi sie polozyc wczesniej

            Negri, slyszalam o tym sposobie, ale ja za szybko miekne. Jestem zbyt zmeczona i nie mam doslownie sily walczyc z Krystianem, poza tym wole zeby szybciej zasnal zebym sama mogla dychnac.
            Problem jest w sumie tylko z zasypianiem w lozeczku. Jak pierdykne go na lozko na poduszce, to odwraca sie dupka i zasypia....

            Spadam kobitki, bo wykorkuje z tego niewyspania
            dobranocka!


            Skomentuj


              Nichol my kupowaliśmy w sklepie wózek tylko wstawiłam wam linka żeby pokazać jaki ale jest naprawdę świetny tylko też muszę dokupić śpiworek ale turkusowy albo szary.

              Wczoraj jak tylko położyłam Filipa spać od razu odpadłam razem z nim dlatego nie zajrzałam

              zaparzam kawkę i przejrzę allegro może coś fajnego wylookam
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Witam,
                widzę że zaszalałyście z suwaczkami i tak powinno być
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hejka

                  jak szaleć to szaleć bynajmniej kolorowo tu u nas

                  a ja Haniulke wczoraj w łóżeczku ułożyłam spać i spała całą noc z małymi stękaniami ale za to butli yule nie piła bo ostatnio 3 w nocy potrafiła wydoić ale to pewnie dla tego że gdy tylko zaczynała marudzić ja leciałam robić mleko bo myślałam że głodna ale zmądżałam i tylko cyca o 5 wypiła a teraz spi a ja lece śniadanko i kawkę zrobić

                  zaraz będę
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    już jestem z powrotem,Hania spała góra 20 min a teraz warjuje mam nadzieje że troszkę sie sobą zajmie

                    Ania wózeczek super tylko dla mnie te kółka za małe jak na moje tereny,też bym chciała kupić sobie taką spacerówkę,ale nie stety mam landera i jak na razie musi mi wystarczyć
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      a czemu niestety? moja szwagierka bedzie niedlugo kupowala wozek i zdecydowala sie na xlandera wlasnie... nie polecasz?

                      A Fifi jeszcze spi
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        on jest super jeździ jak marzenie ale kolorystycznie mi nie pasi bo ja go dla maji kupiłam i on już troszku wysłużony a teraz sa takie super kolory no ale ja go wypiore i mam nadzieje będzie ok

                        dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie bo licytuje kurteczkę
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          WYGRAŁAM

                          http://www.allegro.pl/show_item.php?item=752221886
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Majorka śliczna kurteczka!!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Dobry!

                              Majorka, ale Ci się udało z tą kurteczką

                              A ja dziś wyjątkowo miałam paskudna noc. Mały wczoraj usnął mi przed pluskaniem i chyba przez to budzil się 4 razy w nocy a o 5:30 stwierdził, ze się wyspal... ale przetrzymałam go w łóżeczku i dzieki bogu usnął o 6:30 i pospaliśmy do 9. O 9 obudził mnie dekarz, bo walił do drzwi, bo zaczynamy ocieplać naszą chałupkę-wkońcu widać że coś się dzieje! Tylko martwi mnie pogoda, bo żeby dach ocieplić to lepiej żeby nie padało.

                              A co do suwaczków to rzezczywiście sie tu kolorowo zrobiło! No czyste szaleństwo i wariacje na temat dzieciątek!

                              Nergi ja mialam podobna metodę usypiania, z tym że u nas na szczeście nie było zwykle krzyku, ewentualnie delikatne stękanie i marudkowanie - kochane to moje dziecie. Gdyby jeszcze zechciał przesypiać całą noc

                              A co do wózków to ja miałam już 3 różne i stwierdzam, ze nie ma wózka idealnego. Zawsze cóś jest nie tak - a to kółka za małe, a pompowane za ciężkie, a te z 3 kółkami, a te z 4...

                              idę po kawkę, jest tu ktoś?! Zapraszam
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                ja jestem ale już pewnie po ptokach z tą kawką

                                Ja bym chyba tak nie mogła "przyzwyczajać" Filipa i tak czasem myślę że będę go bujać do usranej śmierci i mam tego dosyć ale jakoś tak... niepotrafię. Może jak się przeprowadzimy i będę mogła zamknąć za nim drzwi to będzie inaczej a jak tak w jednym pokoju to serce mi się kraja...

                                Filips właśnie wszamał obiadek i leniuchuje w wózku przede mną i wkurza mnie bo ciągle mówi babababa zamiast mama

                                Aha i zapomniałam napisać że Filipkowi prześwitują już ząbki na górze więc podejrzewam że lada moment będzie piekiełko...
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X