Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
    Dziękujemy bardzo za możliwość wstawiania suwaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Do usług
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Jupi!
      Ale miła niespodziewajka!!! Mamy suwaczki

      I ja też dziękuję!
      To chyba na osłodę tych naszych żali, że nie mamy starych postów... hi hi, ale slicznie kolorowo nam Colorowa zrobiła! Dzięki dzięki!!!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        czesc dziewczyny
        ja sie pozniej pobawie tymi suwaczkami bo jeszcze nie kumam o co chodzi
        no i wreszcie kupilismy wozek
        http://allegro.pl/item750729324_woze...ys_kurier.html turkusowy jest super!

        nie mam czasu pisac bo maluch mi marudzi chyba glodny jest
        do wieczora
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Filip zasnal a ja mam chwilke czasu...
          Wybieralismy ten wozek chyba z godzine mielismy 3 na oku i kazdym rundka na okolo sklepu, skladanie itp. Kupilismy go dosc drogo bo za 375zl ale w koncu posluzy nam na kilka lat wiec niech bedzie juz dobry

          rzeczywiscie fajnie z tymi suwakami ale jakos mi sie miela literki
          spadam niunki troche odsapnac przy tv

          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Dzień dobry

            ja po kolejnym ciężkim dniu w pracy i kurcze jeszcze 6 pod rząd przede mną

            Kasiu tak wysłałam im to oświadczenie

            kurcze mamy już suwaczki wiec muszę zmodyfikować moje podpisy bo widzę ze zajmuję pół strony
            a moja lenka coś mi kaszle ale nie wiem czy coś jej jest czy ona tak zeby zwrócić na siebie uwagę bo jak na nią spojrzę to się uśmiecha szeroko a dziś mi dała popalić w nocy, w ogóle przez nią nie spałam i potem zdychałam przez to w pracy bo jej się gadać chciało i bawić w nocy

            Aniu lena nie ma zębolków a ja już dbam o jej dziąsełka, bo im wcześniej tym lepiej a jak są zębolki to powinno się je przemywać tą taką szczoteczką na palec zakładaną najlepiej
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Dobry!
              Wpadłam tylko sie przywitać, poczytać co napaćkałyście od poniedziałku i sprawdzić czy moje suwaki odpaliły

              Do potem!


              Skomentuj


                juz mi sie udalo
                bylam dzisiaj na obiadku u tesciowej
                jutso na rano na wyklady juz na 8 do 9.30 a puzniej na 13 i do 18.30 nie wiem jak ja tam wysiedze

                buziaki dziewczynki do juterka ide na seriala nie igraj z aniolem lubie go ogladac ciekawe co bedzie dalej to papa
                buziaki dla naszych chlopczykow:*
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  cześć dziewczyny

                  ja się tylko witam, może wpadne później, ta mała dziewucha nie chce coś dzisiaj, spać

                  Gabi zaraz wraca z baletu wiec musze jej zrobić kolacje i położyć spać, wiec spadam
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    A ja już unicestwilam króla
                    Też muszę pozmieniac ten podpis bo WIELKI SIE ZROBIL, ale za to w jakim tępie będzie stron przybywać, hi hi
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      cześć dziewczyny

                      po kolejnym dniu walki moje cuda już śpią, całkiem sprawnie nam to usypianie ostatnio idzie, uczyłam Ale zasypiać samą - bez cyca i sukces - nawet jak się przebudzi i zabuczy to zaraz sama zasypia no ale nerwy trzeba mieć przy tym ze stali
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam ponownie

                        Nadrobiłam z czytaniem, ale jakoś czas mi dzisiaj szypciej spiernicza i nie było kiedy klapnąć i coś naskrobać

                        Krystiano tez już i spi, a ja chocby "ch" na "ch" musze sie położyc dziś wcześniej bo nie wyrobie. Młody na cyca w nocy budzi + - co 4 godziny, ale czasem jeszcze stęka jak sie odkryje czy cos, więc pół nocy zarwane

                        Ania2288 spoko ten wózek, myślałam nad nim jak przetrzepywałam Allegro, ale wolałam kupić w sklepie. My też za nasz daliśmy prawie 4 stówy, ale opłacało sie. Jestem zadowolona, choc teraz żałuje że nie wzięliśmy takiego z GRACO- był super, ale nie miał osłonki na nózki na którą sie uparłam, a ona w sumie niewiele daje i itak trzeba używać kocyka jak tak piździ zimnym wiatrem jak dziś.
                        Wkurzyłam sie w końcu i zamówiłąm śpiworek coby nam dziecie nie marzło:

                        http://www.allegro.pl/item748568628_..._na_sanki.html

                        taniocha, a baaardzo sie przyda


                        Skomentuj


                          nichol mam taki śpiworek po Amelce - super się sprawdził w zimę,

                          lecę pod prysznic i obejrze może chociaż jeden odcinek Gotowych na wszystko - uwielbiam ten serial, zawsze się uśmieję na nim do łez

                          no i pewnie jeszcze zajrzę
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Grygor, zazdroszcze super wypadu1 nie moge sie doczekać aż młody podrośnie na tyle, żebyśmy mogli uderzać na różne wycieczki i w podobne miejsca

                            Kiya, no my właśnie tez mieliśmy taki wózek i jako gondola ok, ale jako spacerówka do kitu. Nie da sie za Chiny prowadzić

                            Negri, zdradż jak udało Ci sie nauczyć małą zasypiać samej
                            Krisowi też sie udaje, ale tylko ja potrafie tak go ułożyć zeby padł sam, najelepiej z resztą to wychodzi jak nie zaśnie przy cycu a jest spiacy- odkładam go na bok, śpiewa i odpada. Mąż i siostra za to usypiają go tylko w leżaczku...


                            Skomentuj


                              a to moja Mała

                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                no moja jeszcze tańczy ale to dla tego że wstała koło 18.30,wypiła cyca potem dam butle i może zaśnie ważne ze spokojnie sobie leży i gada

                                a mnie się nudzi
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X