Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie dziewczyny

    Oczywiście zarwałam noc, wkuwałam ostro ale na egzamin nie dojechałam, bo miałam po drodze wypadek samochodowy. Nic się nikomu nie stało ale wpadłam w poślizg i zjechałam tyłem na skarpę, na szczęście auto zatrzymało się na korzeniu przed samą przepaścią. Miałam kupę szczęścia więc naprawdę dobrze się to skończyło bo inaczej leciałabym chyba z 15 metrów w dół. No i teraz czekam na kolejny termin egzaminu Jeny dziewczyny ja już mam dość, ciągle coś mi wyskakuje a teraz jeszcze 2500zł za naprawę auta. Ciągle gdzieś gonię i nie mam czasu się zatrzymać... Muszę trochę odsapnąć ale jak jestem w Polsce to zawsze tak mam. Teraz lecę do banku, auto do warsztatu odstawić i na spacer z Hanusią a jak wrócę to ją położę spać i się pouczę.
    Trzymajcie się Kochane i przepraszam, że tak zaniedbuję to nasze forum ale naprawdę mam sajgon. Jak tylko będę miała chwilę oddechu to wszystko nadrobię
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      to było coś z serwerem

      no Majkę to tylko po kąpaniu można uczesać,na sucho się nie da

      jakoś mi sie nudzi,zimno mi a do pieca to raczej nie pójde zmarźluch ze mnie jak Hania wstanie to skoczę do sąsiadki na kawe i przy okazji się pogrzeję
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        no to widzę Yoenneże masz bardzo duzo szczęścia i na drugi raz jedz ostroznie,normalnie jestem w szoku,mało brakowało,no ale o egzaminy to ty się nie martw bo jak z tego wyszłaś cało to co to dla ciebie taki egzamin ty twarda kobita jesteś i szczęście też ci dopisuje ale trzymamy kciuki za ciebie,wycałuj Haniulke od nas
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          a oto moje zdjęcie



          no i umiem wstawiać ogromne zdjęcia super
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Cześć Kochane!

            Wszystkiego naj dla naszych wszystkich małych facetów w dniu chlopaka

            U nas nocka normalna, czyli jedno karmienie, i 2 razy smoczek trzeba było zaaplikować.

            Anuś nie gniewaj się na nas, bo ja uważam, ze każdy ma swoją drogę i sposoby na dzieciaczka i jako mama wiesz najlepiej, ja tylko tak Ci pisze co ja wiem. A te "jogurty" w słoiczkach są z mleka modyfikowanego (czyli pozbawione białek alergizujących wywołujących alergie i nietolerancje na białko). Ja też się książek nie trzymam ściśle, bo sie nie da.
            Co do ząbków, to powinno się niby czyscić buźkę nawet bez zębów po każdym karmirniu Ja tego nie robie. A ząbki chyba powinnaś wieczorem przetrzeć chociasz wilgotną tetrą po ostatnim karmieniu, zeby się nie psuły.

            Aniu, Maik i Vini są śliczni, a i Ty się do metryki nie musisz przyznawać, bo to chyba jakaś pomyłka A tak na marginesie to 27lat to piękny wiek...hihi!
            I to wesołe miasteczko super, u nas to lipa taka jak przyjezdza i ceny za jedną glupią karuzele, że się odechciewa.

            Majorka mi na szczęście (w nieszczęściu) przerdzewiał piec i zostało tylko grzanie gazowe. więc palić nie muszę, ale... rachunek za gaz to mnie chyba dobije!

            Yoenne dobrze, ze nic Ci nie jest! Aż mi się ciepło zrobiło jak pomyślałam, ze mogłaś polecieć tam dalej...wrrrr! A egzamin napiszesz i jeszcze ciut czasu będzie więcej do nauki. Samochód to tylko rzecz, i choć boli kasa na naprawe, to grunt, ze nic Ci nie jest!

            Leće też kawkę zrobic
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Majorka, jak takie fotki się wstawia??? ja też chce!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                wchodzisz w fotosik,wstawiasz zdjęcie i kopiujesz link(obok zdjęcia) gdzie pisze na forum potem wklejasz i gotowe
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Hejo hej

                  No ładnie Yoenne, tylko nam nie rób więcej takich atrakcji!!!! I uważaj na siebie!!!!!!!!!! Egzamin to pikuś przy tym co ci się przytrafiło!!!

                  Majorka
                  napisz jak to z tymi ząbkami, od kiedy czyścić?

                  Dopijam kawusię i czekam na was... Może akurat któras się zjawi?




                  Skomentuj


                    jeśli chodzi o ząbki to już zanim wyjdą trzeba przecierać je gazikiem ale ja też tego nie robie,a gdy wyjdą trzeba je myć niby po każdym posiłku ale co ja się będę wypowiadać
                    http://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/zd..._maluszka.html

                    Natorkua teraz ty wytłumacz mi jak wstawiłaś suwaczek
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      jeśli chodzi o ząbki to już zanim wyjdą trzeba przecierać je gazikiem ale ja też tego nie robie,a gdy wyjdą trzeba je myć niby po każdym posiłku ale co ja się będę wypowiadać
                      http://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/zd..._maluszka.html

                      Natorkua teraz ty wytłumacz mi jak wstawiłaś suwaczek
                      Proszę bardzo http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...318#post126318
                      Oczywiście nie musisz mieć suwaczka z MamaCafe..w internecie jest tego pełno i także kopiujesz kod BBC
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziękujemy bardzo za możliwość wstawiania suwaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1




                        Skomentuj


                          hej dziewczyny
                          bylam dzisiaj na ciuchu ikupilam nikoli fajne spodenki 2 pary cieplutkie rajstopki 3 pary i bluze za cale 12 zl

                          no wiec tak bylam na tym szkoleniu bhp chyba z godz bo poszlam sie zwolnic bo ten facet strasznie przynudzal

                          no i jutro lece juz na wyklady nie wiem jak moje niunie zostawie mam nadzieje ze dam rade a co sie jeszzce okazalo to we wtorek nie mam zajec i bede chodzila tylko przez trzy dni do szkoly w poniedzialak srode i czwartek

                          ja i tak nie wiem jak wy robicie takie fajne suwaczki
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            wejdz w nasz suwaczek zrób swój i kopiuj na forum
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              witam panie
                              u nas ogólnie spoko młody grzeczny ino trochę marudny z lekka zęby mu dokuczają dziąsła bolą czerwone a zębów nie widać
                              Oskar Michał
                              1 kwiecień 2009
                              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                              Skomentuj


                                Cześć dziewczyny bylam wczoraj w szkole a póżniej bylismy na zakupach nie mialam siły wieczorem nic pisać bo Nasz tatuś poszedł na piłke a dzisiaj dzieciaki wstały o 6 masakra jak pomyśle o całym weekendzie w szkole aż mi słabofajnie z tymi suwaczkami ale nie mogo zmniejszyć tej lali bez zębów




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X