Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    inka co so rozstepow to cie pociesze bo tez mam ich duzo i to na brzuchu ale sie juz do nich przyzwyczailam i juz sie pogodzilam ze naleza do mnie bo na usowanie laserowe mnie nie stac i staram sie poprostu o nich nie myslec i ubierac sie tak aby ich nie bylo widac (musialam zmienic styl ubierania)
    ale jak sobie mysle o corci to juz sie nie przejmuje nimi przynajmniej staram bo to pomaga troche je opalilam, i juz sa mniejsze tak wszyscy mowia choc ja tego nie widze
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Aniusos dzięki za wyjasnienie Mam nadzieję, że nas wybiorą do testowania. A wysyłałaś im tę zgodę na przetwarzanie danych?

      Aniu ja tylko deserki do słoików dawałam, obiadków nie daję na razie Julce. Zupki jej nie smakują... A co innego oprócz zupek dajesz ANiu?




      Skomentuj


        kurde ale jestem zla na siebie dziewczyny. Znowu dalam sie nabrac na prace chałupnicza a tak mi na niej zalezało... tak realnie wygladała
        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

        Skomentuj


          katarzynar widze ze u ciebie juz 2 zabki a twoja dzidzia tylko 3 dni starsza od mojego michałaka a michałek nic....
          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

          Skomentuj


            Kasiu Filip wcina już kilka nowości, danonki małe, biszkopty, chrupki kukurydziane, jabłuszko z odrobinką miodu, ziemniaczki z masełkiem... ogólnie je smacznie i nie marudzi zabardzo

            Filip śpi, ja już wykąpana, napiłabym się kawki ale nie zasnę

            mąż nadal obrażony słucha muzyki na drugim kompie
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Pinka nic sie nie martw doczekasz się zęboli




              Skomentuj


                Pewnie że tak Pinka ani się obejrzysz i będą perełki, mojemu Filipowi wychodziły dwa na raz i nie życzę ci takich wrażeń

                mnie coś tknęło i jeszcze o tej porze wysłałam mężka do sklepu i będę robić sałatkę gyros hmm no i się pogodziliśmy

                także życzę wam dobrej nocki i do jutra rana!
                buziaki w czółka dla bąbelków
                pa ;*
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć
                  a ja nie widziałam rozmów w toku, a buuu! To będe musiała czekać na powtórkę.

                  [QUOTE=ania_2288;125905]Kasiu Filip wcina już kilka nowości, danonki małe, biszkopty, chrupki kukurydziane, jabłuszko z odrobinką miodu, ziemniaczki z masełkiem... ogólnie je smacznie i nie marudzi zabardzo[QUOTE]

                  Jaestem ciut w szoku! Danonki - mleko nieprzetworzone (po 3 roku), miód mega mocny alergen, biszkopty - jajka... Aniu, czy nie za ostro??? Życzę Ci aby nic nie było, ale alergie potrafią się pojawić nawet później w wyniku złej diety.
                  A i ostatnio w DD TVN mówiono o tym, ze u nas dzieci dostają za dużo mleka Bo te akcje "pij mleko..." to i tak trafiają do mam które faszerują dzieci danonkami, mlekiem i białym mięskiem i jak popatrzą na taką akcje to dają go jeszcze więcej, a to pierwszy krok do alergii. W sumie tak samo mówi moja mama (ponad30 lat jako pielęgniarka, a ostatnie naście lat na oddziale pneumonologii i alergologii...) Więc nie chce tu się mądrzyć, ale Anuś... hamuluj kochana.

                  Syluś super, ze plan masz fajny! To Nici na tym nie straci cycusia. Ja Cie podziwiam bo jesteś mega wytrwała!
                  Pinka, u nas zęboli też ni widu ni slychu, tylko slinotok taki, ze bodziak wiecznie mokry!
                  Kaśka, dokładnie tak jak Anka pisze - ja to ze streetcoomu dostałam te pieluchy. Ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda-dobre i dwie zawsze zeta do przodu!

                  Dobra, lecę pod prysznic i siebie przewinąć... ten @ to mnie chyba wykończy!
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    hej
                    a my byłyśmy na rehabilitacji i było super wcale nie płakała ale odebrałam wyniki i jest krew w moczu no i jest tez stara krew czyli to nie od dziś,aż mam wyrzuty sumienia że tak późno ten mocz zrobiłam

                    popieram Natornie lubie pouczać bo zawsze mnie krytykują jak chce dobrze ale moja mama bawiła małą Nicole i jej mama dawała jej danonki a miała 9 miesięcy i trafiła do szopitala niby lekarze twierdzili ze za dużo bakteri w moczu i ze niby od danonków choć ja za bardzo nie wierzę ale dziecko się nacierpiało i żadnych serków nie wolno nie tylko danonków,ja też nie daje biszkoptów a miód to dopiero moja Maja zaczyna jeść i to nie wiem czy dobrze robie bo ona ma alergie na dość dużo rzeczy
                    no dobra kończę bo o dziwo mój mężek pcha się na kompa a na fox life leca gotowe na wszystko i ide ogladać dalej
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      hej
                      a my byłyśmy na rehabilitacji i było super wcale nie płakała ale odebrałam wyniki i jest krew w moczu no i jest tez stara krew czyli to nie od dziś,aż mam wyrzuty sumienia że tak późno ten mocz zrobiłam
                      Majorka dobrze, że się udało zrobić wyniki i nie martw się i NIE OBWINIAJ!!! Teraz tylko poszukaj mądrego lekarza co by pomógł zinterpretować poprawnie wyniki i dobral odpowiednie leczenie!

                      Ale tu dziś pusto! no hallo! Ja się nudzę!!!
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzięki Natorkulekarza mam bardzo dobrego i aby do piątku ale jak sobie pomyśle że ona ma zapalenie dróg moczowych i ją boli przy każdym oddawaniu moczu to aż mnie skręca

                        no filmek się skończył więc ja też zmykam do wyrka może w końcu się wyśpię

                        pa kochaniutkie i dobrej nicki życzę wszystkim,do juterka będę z kawką
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          czesc kobitki, ja juz pije kawke... pierwsza kawke

                          Miki jeszcze kima, aaale on ma zegarek w dupce, wiec jeszcze gora pol godzinki wolnosci, szybciutko tu do mnie

                          Skomentuj


                            oho, koniec wolnosci, bombalina piszczy

                            Skomentuj


                              skosowalo mi sie a tyle napisalam wrrrr

                              W skrócie dziewczyny chciałam wam powiedzieć że przecież ja nie faszeruje go tymi rzeczami non stop! Danonka i biszkopty dostaje 1-2 razy w tygodniu (dodam że z hippa deserki po 6 są już z jogurtem a w bobovicie do obiadków po 6m-cu dodawane jest żółtko jajka), miód dostaje jedynie jak jest w babci żeby osłodzić trochę starte jabłuszko ale tylko na czubeczku łyżeczki, dziewczyny zaufajcie mi trochę uważam się za w miare rozsądną mamę ja kieruje się raczej wiedzą mojej rodziny a mam świetne przykłady dzieciaków chowanych "książkowo" i tych chowanych inaczej. I uwieżcie mi nie warto twardo trzymać się reguł ale oczywiście każdy ma swoją racje...

                              Filip kręci mi się właśnie na kolanach i każe was pozdrowić
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Hej ho

                                no to ja druga ale jeszcze ze śniadankiem bo jakoś mi pospać dały
                                ale za raz lece kawkę zrobić
                                dawajta dziewczyny dawajta bo jakoś pustawo
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X