Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    na szczęście te buziaki osładzają nam świat i dla takich uśmiechów żyjemy
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Aniu dokładnie

      a wczoraj jak wychodziłam do pracy lena się obudziła i miała taką kochaną minkę, takie zaspane oczka i wieeelki uśmiech aż mi się płakać zachciało ze muszę już wychodzić
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        no to se pospał...
        ogladajcie dzis koniecznie rozmowy w toku o 15.55 bedzie niezly odcinek!!
        Last edited by ania_2288; 29-09-2009, 12:32.
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Ech, widze że wszędzie ciekawie...
          no nic, lece wyciągnąć małego na powietrze troche to może pośpi.
          A ja mam doła, bo zawsze żyłam mega aktywnie, wiecznie coś i z ludzmi biegałam do pracy, albo latałam do 2 szkól i do pracy, a teraz dupa siad!
          I u nas dzidzia zaraz po ślubie (bo w noc poślubną nabroiliśmy) i nawet podrózy poślubnej nie mieliśmy, a ostatnie prawdziwe wakacje to 3 lata temu bo mój M pracuje latem na wybrzezu... i ja mam taki zal, ze teraz to juz tylko mama jestem, a nie kobieta...
          i do tego jego rodzinka mnie dobija. A tak dokładniej to jego nastawienie na to wszystko... ech...
          nic uciekam bo boje sie ze sie rozpada.
          do potem
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            No i już pada
            Ale dupa zbita z tą pogodą.

            A grałyście w totka dziś??? 40 baniek do zgarniecia to by rozwiązało kilka problemow, co?!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              ja gralam i co najlepsze wchodze dzis w kompa zobaczyc wyniki i dupa nic nie wygralam juz mialam podrzec kupon i sie skapnelam ze to stare liczby jest tylko mocno pognieciony ale zyje

              Filip wciagnal obiadek to ide pozmywac zanim zacznie marudkowac...
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                a ja wysłałam do rmf fm bo dziś 60 000zł ale nie licze na wygrana bo juz nie pierwszy raz próbowałam

                a co do kaski to w 100% cie Kala rozumiem,jak przychodzi koniec miecha a nieraz miesiac bidny to masakra i tak bedzie w październiku bo mężek kilometrówki nie dostanie całej bo na urlopie był,masakra a w tym miechu zawsze najwiecej wydatków bo dla każdego a to buty na zime a to kurtka a o reszcie nie wspomne no ale jakoś zawsze sobie radzimy i za 32 dni nowy lepszy miesiąc


                no dość marudzenia troszkę posprzątałam i zaraz za obiadek trzeba się wziąźć ,u nas też pada
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam Was Kochane po długiej nieobecności

                  ania dzięki za info, gdzie teraz jesteście, widzę że się cuś tu pozmieniało na forum, ale najważniejsze że Wy w komplecie jesteście

                  przepraszam za tak długą nieobecność, ale z dwoma maluchami to naprawdę czasem trudno się ogarnąć, a do tego chorowały mi ostatnio obie
                  no ale już jest lepiej i mam nadzieję, że teraz będę na bieżąco na naszym wątku

                  my już po chrzcinach, niestety Ala się rozchorowala dzień przed i do kościoła z gorączką, ale zniosła dzielnie

                  Mała cały czas na cycu, dopiero od dwóch tyg podaję jej nowości - jest super, wszystko jej smakuje, waży juz 9 kg, a ubranka nosi na 80
                  karmienie zaczyna mnie powoli męczyć, co 2 godz domaga się cyca, ale w nocy budzi się tylko raz, więc jeszcze nie jest najgorzej

                  a poza tym odetkał się Ali kanalik w oczku dzięku masażom i nie musi mieć zabiegu - strasznie się ciesze - ominie nas ten stres

                  a jeśli chodzzi o ząbkowanie to u nas jest koszmar - cały czas marudzi, ma też takie ataki, że drze się niesamowicie i nic nie jest w stanie jej uspokoić, a do tego to ślinienie - już nie nadążam z przebieraniem, a zębów ani widu

                  no tak ledwo się pokazalam to już narzekam, ale czasami to naprawdę nie wytrzymuje, a jeszcze ja mam taki głupi charakter że nie lubię i nie umiem prosić o pomoc, mama stara mi się pomóc, ale ona pracuje i ja praktycznie sama z tym wszystkim cały dzień

                  to na razie dziewczyny, poczytam trochę co u Was

                  potem jakieś zdjęcie Małej wkleje
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    kurcze ja to mam pecha zawsze jak mam chwilke i wchodze to nikogo nie ma
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      Hej

                      Ale się naczytałam... To mi się podoba kochane! Stukacie jak oszalałe! Wypiłam kawkę, zjadłam wafelka i niestety muszę lecieć pomóc mamie robić ćwikłę na zimę.

                      Co do chłopów to macie świętą rację! Jakiś dziwny ten gatunek! Mój ma to samo, zawsze przychodzi z pracy zmęczony i Julką zajmuje się parę minutek! tragedia normalnie!

                      No i tyle miałam napisać i już nie wiem co! Potem poczytam raz jeszcze i odpiszę

                      Aha dostałam tą przesyłkę z pampersami i wyobraźcie sobie przysłali 2 pampersy!!!!!!!!!!!! Nator jak to możliwe, że ty dostałas całą pakę????????????




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        O kurde, "bo ja myślałam że małe dziecko to cały czas śpi"!!!!!!!!!!


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          to oczywiście z Rozmów w...
                          a nator, ja ostatnio mam podobnie..tzn chodzi mi o to "czucie się kobietą". niby mój M jakoś nie ma problemu z tymi sprawami ale ja coraz częściej przestaję się sama sobie podobać myślę o tych rozstępach, o rozciągniętej skórze na brzuchu, o tych kilogramach które jeszcze zostały i zastanawiam się czy jeszcze jestem tak samo atrakcyjna jak przed...


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość

                            Aha dostałam tą przesyłkę z pampersami i wyobraźcie sobie przysłali 2 pampersy!!!!!!!!!!!!
                            Kasiu bo nator załapała się na testowanie czyli coś na co nas mogą wybrać do innych produktów co jakiś czas tam są losowania a my jako zarejestrowane dostałyśmy cynk ze mozemy poprosić o próbkę nie do testowania, tamta akcja się już skonczyła i wtedy nator wybrali a my jak się rejestrowałyśmy to już było po... teraz mozemy czekać aż nas wybiorą do testowania innych produktów
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              powoli powoli i będziemy w komplecie witamy Negri!

                              niezłe te rozmowy w toku... najlepszy był teskt "jak mogłam go złapać na dziecko w końcu to on uprawiał ze mną seks"

                              Filip oczywiscie szalony jak nie wiem, opyndzlował niedawno słoik owocków a teraz bawi się w chowanego z tetrą

                              zastanawiam sie czy by nie popasteryzować owocków na zimę dla małego ale nie wiem jak z obiadami?
                              Katarzynar ty obiadki do słoików pakujesz?
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny
                                co do wozkow to ja mam z bartatiny i jest super jestem zadowolona jak zmienilam na spacerowke to jest duzo lzejszy a jeszzce jak kola dopompowalam to juz calkiem leciutko sie go prowadz
                                co do klutni z chopem to jakos idzie najczesciej to ja krzycze bo jest cos nie pomojemu

                                rozumiem wasze zalamania co do dzieci ja nie znosze pisku nikoli jak jej nie pasuje nic a na dodatek w nocy wstaje do 10 razy i marudzi przez sen

                                jutro lece na szkolenia bhp jest obowiazkowe bo bedzie wpisywane do indexu i musze zostawic Niki na 3 godz

                                a w czwartek to juz pewnie lece na zajecia na szczescie mam plan tak ulozony ze bede mogla karic nikole a balam sie ze bede musiala ja odstawic

                                no i co najwazniejsze to ze daleko nie bede miala na wyklady tylko raz w tyg na koniec miasta ale da sie przezyc nie wiem tylko jak moja coreczke zostawie ale wy dalyscie rade to i ja dam
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X