Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chyba mamy taki sam gust
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Majorka biała, bo z Torunia Jest śliczna!

      Sylka, ja to tez kocham lumpki, ale ja to musze do centrum jechac bo u mnie na osiedlu jest jeden, ale ma strome schody i bez podjazdu wiec lipa. A do centrum, to mi sie pchac nie chce bo wiecznie korki przez most i ostatnio mi sie znów samochód zagotował jak tam stałam

      A moi znajomi dziś przysłali mi zawiadomienie o swoim slubie który wzięli podczas podróży na sri lanke Ci to mają fantazję! Ale im zazdroszczę wylotu do ciepłych krai, bo u nas też dziś tak wiało, ze mało łba nie urwie... ech słoneczko...

      Aniu, a w pracy to zobaczysz, tydzien dobrze nie minie i będziesz śmigać jak stara!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        nie no w sumie już się odnalazłam w pracy, w sobotę chyba miałam zły dzień ale chodzi o to ile pracy jest, bo jakby to powiedziec większość cen ( a wiecie ile w ikei rzeczy jest) trzeba wydrukować od nowa bo nowy układ na cenach i nowe informacje ale w sumie w tym natłoku pracy to mi szybciej czas leci, dziś się skapłam o 16:20 że za 10 minut kończę bo wcześniej to nawet nie miałam czasu zerknąć na zegarek

        majorka ta biała jest śliczna
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Cześć!

          Młody wreszcie padł więc mam chwile. Zaraz itak uciekam do wyra bo chyba padne mordką na klawiature normalnie

          Kupilismy w końcu taki wóz dla Krisa:

          http://www.allegro.pl/item745138458_...er_gratis.html

          Wybór był dosc spory, ale albo były ciężkie- a dość mam męczarni z 15 kilowym ch...stwem, albo maleeeńkie koła, albo bez okrycia na nózki, więc w końcu padło na ten. Kris popodrywał sprzedawczynie, kupiliśmy jeszcze buciki i czape i chołpa.

          Majorka, popieram dziewuchy co do kurteczki

          Syrwunia, ja też wole na ciuchach kupic niż na necie, bo przynajmniej widze co i jak. Chociaż nie wiem kiedy ostatnio byłam w takim lumpku

          Yoenne, Pinka, fajnie że sie odezwałyście.
          Trzymamy piąstki żeby wszystkie problemy jak najszybciej sie rozwiązały obie jesteście twardzielki, więc dacie rade!

          I znów zapomniałam co tam pisałyście....
          Nic, spadam pod prysznic, zajże potem


          Skomentuj


            Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
            Cześć!

            Kupilismy w końcu taki wóz dla Krisa:

            http://www.allegro.pl/item745138458_...er_gratis.html

            Wybór był dosc spory, ale albo były ciężkie- a dość mam męczarni z 15 kilowym ch...stwem, albo maleeeńkie koła, albo bez okrycia na nózki, więc w końcu padło na ten. Kris popodrywał sprzedawczynie, kupiliśmy jeszcze buciki i czape i chołpa.

            I znów zapomniałam co tam pisałyście.
            Nic, spadam pod prysznic, zajże potem
            my też mamy za*****iście ciężki wózek x-lander jeszcze mi sie trzykołowca zachciało porażka normalnie, przejść z nim przez drzwi albo go znieść to jest problem

            ale kupiliśmy gondole, spacerówke i fotelik montowany na wózek razem i narazie musi tak zostać, chociaż ile ja sie z tym gruchotem codziennie naszarpie to moje

            widze że już sporo z nas wróciło do pracy
            majorka ja też jestem za tą białą kurteczką

            a co do kupowania na allegro lub w lumpeksach to ja nie umiem ani tu ani tu nic kupić
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Aniu fajny wozeczek, a jaki kolorek wybrałaś???
              Ja ledwo stukam bo pazury pomalowałam i nie chce ich zniszczyc wiec piszcie, co bym miala co czytac...
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Nator, to ja kupiłam wózek- ten z pomarańczowym, ale szczerze to na zywca wygladają lepiej.

                Młoda wpadła jeszcze na chwile, więc nie dotarłam jeszcze do łazienki nawet mi sie kurna kapac nie chce taka jestem wytyrana

                Byle do piąąąątkuuuuu

                Niańka mnie wnerwia, bo miała dac znać co zdecydowała i jeszcze sie nie odezwała. Chyba ją popiernicze i skocze jutro do sąsiadki. Strasznie miła, siedzi w domu i gosposiuje, do tej pory opiekowała sie siostrzeńcem, ale właśnie poszedł do przedszkola więc znów jest wolna. Może by chciała

                Dooobra, zbieram tyłek pod ten prysznic bo mnie ranek zastanie


                Skomentuj

                •    
                     

                  witam panie u nas dzień spokojny
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    A no racja Nichol. Ja to gapa jednak jestem!
                    To który kolorek wybrałaś dla synulka?
                    Cześć Kiya! To masz dobrze, ze spokojny... u nas wieczne zaabsorbowanie wokół Króla mojego! Bo Pan i Władca mój to poleży na macie mega chętnie o ile leżysz obok, albo choć patrzysz na niego i gadasz.
                    A ostatnio to taka gaduła się zrobił. Wiecznie krzyczy babababa, mamamama, tatatata, bubububub...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Natalka- POMARAŃCZOWY! Pisałam
                      Jak tam Twój kacur gigant? chyba jeszcze troche trzyma

                      Krystiano zazwyczaj tylko rano pozwala sie zostawiać na chwile samego w pokoju, potem z każdą godziną jest coraz bardziej marudny i domaga sie towarzystwa. A jak ja wracam z pracy, to już wogóle nie chce spuszczac mnie z oka i nie wolno mi nawet rąk umyć bo taaak płaaaczeeee
                      I właśnie M mi mówił przed chwilą (on dziś niańczył Krisa) że młody bardzo chetnie zajmuje sie sam sobą, pod warunkiem że ktoś jest przy nim, albo chociaż w pokoju...
                      Cos w tym jest

                      Dobra, uciekam bo znowu obiecanki cacanki że położe sie wcześnij i jak zwykle nie wyszło
                      Cmmmmok!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hihi, no chyba kacor dalej trzyma... hi hi!
                        A pomarańczowy był ładny i ten turkusowy też! Te dwa kolory najładniejsze są dla mnie!

                        To ja też zmykam do wyrka, bo słabo się czuję.
                        Buziaki
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Hej dopiero Olinek zasnął tak przeżywal ten cyrk był w niebowzięty krzyczał mamo soń i mapy caly spektakl ciągnął mnie na arenebyła ta malutka Saszka z mam talent i snake usmialam się z małego cieszył sie i cały czas bił brawo.
                          Wózeczek super ania dla Olivka mam też coneco a dla niuni chicco rewelka leciutki poręczny dokupilam sobie taką deseczke doczepianą do wózka i jeżdze na spacerki sama jak maż w pracy
                          spadam bo niunia płacze pa do jutra




                          Skomentuj


                            Witojcie witojcie i znowu pustki ja to się zgrać nie mogę

                            a u nas też jakaś niespokojna niunia i zator w cycu ale jakoś damy rade zawsze w tym samym brodawka mi cały czas pęka mimo że smaruje bepanthenem

                            dziewczyny trzymajta kciuki za mnie bo jutro o 7 rano muszę złapać mocz inaczej się nie da bo mężek tylko przed pracą może zawieść a pieszo nie dam rady z Mają za daleko,więc wszystko w rękach Haniuli jak się wcześnie nie wysika to moze zdążę

                            Dobra do juterka zmykam do wyrka

                            pa buziole wielkie
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              nie piszę duzo bo mi łeb pęka i nie bardzo mogę się skupić nad tym i mnie się litery plączą obiecuje jutro się odezwę. dobranoc
                              Oskar Michał
                              1 kwiecień 2009
                              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                              Skomentuj


                                czesc babeczki


                                Ale naskrobalyscie w cholere i ciut ciut, Zostawic na tydzien to sie rozbestwia
                                Kolezanka wyjechala w niedzielne popoludnie, wczoraj bylam juz sama i tak chodzilam z kata w kat az wreszcie zeby juz nie myslec o bzdurach zaczelam poprostu sprzatac i pomoglo, Vincentowi widze ze tez kogos brakuje, ze 2razy cos mu sie przypomnialo i wolal siosia siosia, a cioci nie ma

                                Yoenne, smutno strasznie, ze musicie teraz tyle czekac w niepewnosci, trzymamy kciuki, ze wszystko bedzie w porzadku

                                no i sie urwalo... Maik wstal, idziemy na gore, za jakas godzine sie odezwe, i przyjde z kawa, a co, widze, ze to juz tutaj norma

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X