Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki Majorka
    Pola przecudna
    Oliver dziękuje za życzenia wlaśnie zasnąłA Ala szaleje na macie




    Skomentuj

    •    
         

      Wrzuce parę fotek
      Last edited by Paulinchen23; 15-10-2009, 12:14.




      Skomentuj


        Ala jest taka słodziutka taka typowo dziewczeca bo lenka to taka nie określona z wyglądu

        a od wczoraj odkryła coś nowego i smiesznie to wygląda, zaczęła jarzyć ze nie tylko całą ręką można coś złapać ale ze paluszkami tylko dwoma tez się da i tak się bawi rączkami ze paluszkami paluszki łapie i to śmiesznie wygląda bo się tak strasznie skupia przy tym
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Jezu!
          Już więcej nic nie będę piła... Jak ja dziś umieram! Do tego mam kumulacje, bo @ i kac to już pełnia nieszczęścia! A jaka ja głupia, ze po no-spie wypiłam to wino, no ja Wam mówię jak dziecko... Wrrrr! Taka stara a taka głupia!
          No ale nie ma tego złego! Mężek poszedł na spacer do swoich rodziców, a mi się upiekło i nie muszę teśćiowej oglądać Marne pocieszenie ale zawsze!

          A Ala zawsze mnie rozckliwia na foteczkach! Jest to taka przecudna kobietka, ze ciągle jak na nią patrze to myśle czyby nie napaść mężka i nie zacząc próbować mieć córunię
          Anuś, a u nas tak z paluszków do paluszków przekładany jest smoczek. I też przy tym się skupia i ogląda to wszystko jakby saperem był

          Lece se kawke zrobic bo padne buziole w klawiature!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Tak sobie podczytuję Wasz wątek i przypomina mi się zeszły rok , i pierwsze miesiące Amelki.
            Nator Amelka urodziła się 12 marca, a widzę że Kacperek 11 a co najśmieszniejsze miał się urodzić Kacperek(do końca nie znałam płci dziecka i każdy mówił chłopak)
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              COLORWOMEN Amelka jest przeurocza pozwolilam sbie obejrzeć Wasz albumik śliczny Mam synka pół roku starszego od Amelki




              Skomentuj


                NATOR słuszałam o tym parku też sie tam wybierzemy pewnie kiedyś




                Skomentuj

                •    
                     

                  witam
                  ale się rozpędziłyście przy niedzieli z piosaniem zanim doszłam do końca to już zapomniałam o czym było na początku.
                  wczoraj nie miałam już siłypisać bo, jak zdążyłyście dziś zauważyć zaczęła się szkoła, tak więc wczoraj cały dzień minął mi na wykładach no i trochę w ikei Mlody został z moją mamą i nawet był grzeczny, tylko jak zajechaliśmy ok 20 tej do domu to jeszcze nie spał!
                  a dziś niedzielę miałam nie bardzo, troszku pokłócona z mężem...
                  a jeszcze mi się przypomniało-mam w tym semestrze jednego wykładowcę który jak mówi to tak lekko zaciąga samogłoski, momentami jak go słuchałam to jak bym oglądała Kargula i Pawlaka


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    najlepszego dla solenizantów, i tych miesięcznych i tych już "letnich"


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      A to solenizant ze swoją najkochańszą towarzyszką zabaw Alunią
                      Last edited by Paulinchen23; 15-10-2009, 12:14.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Paulinchenale masz śliczne dzieciaczki te oczka normalnie boskie

                        u nas wszyscy śpią a ja ide sie wypluskać bo potem nie będzie mi się chciało
                        a i serialik mój leci o 22 (kości) wiec muszę sie pospieszyć
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          HELLO!
                          Ja tylko na chwile, bo słaba jakaś jestem!
                          Colorwomen, to fajny zbieg okoliczności Ja myślałam że będzie Majka... a jest Kacpero. W sumie ja robiłam USG i wiedziałam że będzie chłopak, a nawet to czułam, ale ... hi, bardzo chciałam kitulki!
                          I pewnie dlatego Ala wciąż na każdej fotce mnie zachwyca! Choć braciszek też jest cudny. Paula, no jubilat to już poważny facet jest i widać, ze kocha siostrzyczke!
                          Inka, współczuję powrotu na uczelnie... ech, przypomnialo mi się jak siedziałam od rana do wieczora w szkolach... to były ciężkie czasy... i cieszę się że mam to za sobą
                          Mój M Was serdecznie pozdrawia i buntuje się, ze nie jest M tylko "Mąż" Zazdrośnik jeden, że tu czas spędzam...
                          Więc się żegnam i muszę Go troche pogłaskać i podopieszczać , bo się opuszczony czuje
                          To do jutra!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            dobrywieczór mamuśki!

                            Nie moge nadążyć za Wami! Nieraz w powszedni dzien nie ma tyle postów co dziś szok!

                            Mój M na drugiej zmianie więc jesteśmy sami z Krisem

                            Ja też nie moge napatrzeć sie na nasze forumowe laleczki Nator, kto wie- moze niedługo i my bedziemy stroić córcie w sukienki do zdjęć...

                            Co do studiów- z mojego mgr przed nazwiskiem chyba narazie nic nie będzie. Jedyną w Tarnowie uczelnie gdzie nie trzeba dodatkowo dojeżdzać na egzaminy, zajęcia, seminarke do innych miast- właśnie likwidują, a nie wyobrażam sobie zostawiac Krystiana na cały dzień i siedzieć na zajęciach, a co dopiero wyjeżdzać gdzieś w cholere na 3 dni gdydby było trzeba. Młody jest za mały, nie dałabym rady psychicznie, no i z cycami

                            Nator, na kaca- łyżeczka miodu podobno pomaga, ale nie pamiętam czy to po imprezie, czy czaem nie przed trzeba strzelić. ALe spróbowac możesz

                            Jeśli chodzi o chwytanie paluszkami- nasz Herkules od jakiegoś czasu też często tak robi i najlepsze jest to, że nie ma znaczenia ile waży dana rzecz i co t jest- lekka grzechotka czy pudełko z chusteczkami nawilżanymi (pełne)

                            Sto lat dla maluchów!


                            I nie pamiętam co tam jeszcze naskrobałyście bo za dużo tego było....


                            Skomentuj


                              Wy sie martwicie że Wasze maluchy nie siedzą, a ja miałam sresa że młodemu sie udaje. Dopiero pediatra mnie uspokoiła, bo sama przy badaniu spytała czy umie i go posadziła, wogóle nie była zdziewiona, więc chyba ok

                              Jutro jedziemy po spacerówke, bo z tym pożałowanym wózkiem który mamy krew mnie normalnie zalewa Krystian juz wszystko chce widzieć i jak siedzi tyłem do kierunku jazdy to wychyla mi sie skubany i patrzy co jest za nim- czyli z przodu. A jak przełozymy raczke i próbujemy jechac przodem to makabra.
                              Na allegro znalazłam cusik takiego:
                              http://www.allegro.pl/item741065840_...ory_od_ss.html

                              nic ciekawszego nie widze. ciekawe jak w sklepach

                              Spadam do wyrka bo jutro do pracy, buuuu...


                              Skomentuj


                                Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                                wczoraj nie miałam już siłypisać bo, jak zdążyłyście dziś zauważyć zaczęła się szkoła, tak więc wczoraj cały dzień minął mi na wykładach no i trochę w ikei D
                                no nie mów ze byłaś u mnie w pracy w ten dzień co i ja następnym razem to się musimy umówić myślę ze na chwilkę na kawkę będę mogła przysiąść

                                ps. mała gafa pomyliłam ze Ty z Zabrza hehe
                                Last edited by ankasos25; 27-09-2009, 21:30. Powód: pomyłka
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X