Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wszystkiego naj, naj, naj dla Poli
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      mój na szczęście nie jest "telewizorowy" jedyne co ogląda to walki bokserskie od czasu do czasu ale zwykle woli siedzieć przy grach komputerowycj niż przed tv..

      oczywiście buziaczki dla naszej Polki!
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
        cześć kobitki

        a moja Pola kończy dzisiaj pół roczku szok

        kurcze troche sie zastanawiam że ta moja Polka to jeszcze sama nie siedzi , zgina sie w scyzoryk i sie sama nie utrzyma, najlepiej jej sie siedzi na kolankach wtedy prosto sie trzyma , ale jest lekko podtrzymywana, gabi w jej wieku to juz siedziała,
        i coś mi dzisiaj jeść nie chciała zaciskała znowu usta przed łyżeczką , nojuż mnie niepokój chwycił , ale mam nadzieje że to tylko chwilowe
        spoko nasz tak samo siedzi kazde dziecko indywidualnie trzeba traktować bo każde jest inne , nasz nie bardzo chce jeść jak go drażnią dziąsła
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          no dobra ja zmykam pod kołderkę bo jutro muszę być w pracy. buziole
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
            mój na szczęście nie jest "telewizorowy" jedyne co ogląda to walki bokserskie od czasu do czasu ale zwykle woli siedzieć przy grach komputerowycj niż przed tv..

            oczywiście buziaczki dla naszej Polki!
            widzę taki sam typ faceta mamy, w co gra?
            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA POLI
            Oskar Michał
            1 kwiecień 2009
            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


            Skomentuj


              Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
              my mamy lapa i kompa więc problemu nie ma lap mój komp małża i tv moje
              My też mamy komputer i laptopa ale nikt nie chce siedzieć na komputerze, mężus tylko w gierki na nim gra i do tego służy tylko, a zajmuje miejsca że ho ho, bo stoi na wielkim biurku narożnym!!! A wywalić nie pozwoli!

              Ale fajnie tyle was teraz jest na forum i co minutkę nowy pościk!




              Skomentuj


                Kala jeszcze trochę

                "W wieku sześciu miesięcy posadzone przez nas na krótko może przez chwilę utrzymać równowagę - ale nie znaczy to, że samo już siedzi! Dziecko posadzone na przełomie siódmego i ósmego miesiąca siedzi dość pewnie. Prawidłowo rozwijające się niemowlę zaczyna samo siadać dopiero około ósmego miesiąca. Jest to siad z tzw. siadu bocznego podpartego (dziecko z boku pomaga sobie rączką). Maluch może usiąść z pozycji leżącej do przodu, przy użyciu mięśni brzucha, dopiero w 18...."
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  WSZYSTKIEGO NAJ DLA POLCI!!!




                  Skomentuj


                    Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                    My też mamy komputer i laptopa ale nikt nie chce siedzieć na komputerze, mężus tylko w gierki na nim gra i do tego służy tylko, a zajmuje miejsca że ho ho, bo stoi na wielkim biurku narożnym!!! A wywalić nie pozwoli!

                    Ale fajnie tyle was teraz jest na forum i co minutkę nowy pościk!
                    u mnie mąż stwierdził że to jest serce domu , widzę że twój też grający
                    Oskar Michał
                    1 kwiecień 2009
                    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                    Skomentuj


                      Sto latek dla Poleńki!!!!!!!!!!!!!!!

                      A mojej niuni coś się dzisiaj poprzestawiało! Od rana marudzi non stop i już 2 razy po nocy śpi!!! Zazwyczaj śpi w ciągu dnia dwa razy, a tu dopiero 10.00 godzina!!!!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                        widzę taki sam typ faceta mamy, w co gra?
                        WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA POLI
                        Wiesz co dla niego bez różnicy byle pstrykać
                        teraz gra w wodbo online więc się trochę wkurzam bo znalazł sobie tam kolegów i gada non stop na skype z nimi

                        My też mamy lapka i duży ale mnie wkurza to "posuwanie" paluchem po lapku więc korzystam z tego
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Wszystkiego naj z okazji 2 urodzin dla Oliverka


                          Wszystkiego naj dla Poli z okazji półrocza
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            MÓJ MAŁY SOLENIZANT DZIŚ BADZO GRZECZNY IMPREZKA ZA TYDZIEN ALE CIOCIE I TAK WPADNA NA KAWKĘ WIĘC MUSZE SIE POWOLI ZEBRAĆ ALUNIA ŚPI JA WYPIJE Z WAMI KAWKE I SPADAM
                            MAJORKA MOŻE U MNIE LICYTUJESZ KOZACZKI HEHEHE BO KUPIŁAM MAŁEJ I SĄ ZA MAŁE WIEĆ UPŁYNNIE JE NA ALLEGRO




                            Skomentuj


                              A tak w ogóle cześć dziewczynkizapomniałam się przywitać




                              Skomentuj


                                Widzę ze nasze chłopy to dzieci mój też namiętnie gra a najbardziej mnie wkurza jak jednocześnie gra na lapku w football managera, ogląda mecz w tv i jeszcze na drugim kompie sprawdza wyniki innych meczy koszmar
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X