Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ja za chwile się pakuję i zabieram moich chłopaków na spacer do juraparku, a póxniej jedziemy do mojej babci na kawkę. Pewnie znów prababunia nakwiczy się ze szczęścia nad wnukiem

    A Kacpero leży na macie i gada na całego. Jejuśku, wierzyć mi się nie chce że Go mamy i z drugiej strony nie wyobrazam sobie zycia bez niego...
    No zakochana jestem w tym małym facecie
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć dziewczyny!

      Jestem podłamana... Tyle roboty w domu a mi się zupełnie nic nie chce! Julka śpi a ja z kawusią zaglądam do was

      Hmm a jak zrobić w podpisie takie obrazki jak ma colorwomen????




      Skomentuj


        Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny!



        Hmm a jak zrobić w podpisie takie obrazki jak ma colorwomen????
        Katarzyno niestety obecnie nie możesz zrobić takich obrazków.Ale pracuje nad tym
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          hej laseczki
          my dzisiaj jezdzilismy sale ogladac no i reszte tyg pewnie tez bedziemy jezdzic
          moja nikol wraz marudzi przez sen
          a co do tych pieluszek to tam chyba wysylaja tylko jednego pampka?? a nie opakowanie chyba tak mi sie wydaje
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Cześć dziewczyny

            ja już po pracy i wcale nie mam dobrego humoru nie chce mi się tam być poprostu
            na dodatek jestem chora, tzn dziś przeszło na gardło i straciłam głos, jutro chyba nie idę do pracy, jeszcze zobaczę jak sie będę rano czuła ale ogólnie czułam się dziś strasznie zagubiona, byłam sama nikt mi nic nie powiedział o zmianach a niestety przez ten rok było ich masę, nowy system pracy, nowy program na którym pracuję, no masakra, głównie przesiedziałam patrząc w ścianę albo pijąc herbatki z cytryną na kantynie....aż mi się nie chce o tym pisać...normalnie doła złapałam i lenka jeszcze mi teraz marudzi

            gdybym wiedziała ze finansowo damy radę to bym chyba zrezygnowała z części etatu bo tak to wiem ze dziecka praktycznie nie bede widzieć a z moim się będę mijać a potem lena pewnia zacznie do mnie mówić ciocia albo proszę pani....i tyle rzeczy mnie ominie zapewne...ehhh pomarudziłam to spadam bo nawet pisać mi się nie chce...niech ten dół mi szybko przejdzie
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              cześć dziewczynki
              chciałam sie tylko przywitać bo coś humoru dziesiaj nie mam i weny na pisanie też, ale sobie zaglądam żeby poczytać co wy piszecie
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Czyżby zbiorowy zły humor???
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj mam nadzieje ze nie u mnie humor nawet moze byc
                  mam nadzieje ze do jutra wam przejdzie po nocy zawsze lzej
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                    Czyżby zbiorowy zły humor???
                    no my wczoraj byliśmy na pępkowym, i mąż mnie ostro wk...ł , co prawda już jest ok ale humor kiepski pozostał
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Joł!
                      Co to ma być, co to za marudzenie, he?
                      I kurka znowu jak ja wpadam to nikogo nie ma...

                      Ja dzisiaj zapierdzielam ostro cały dziń- chałupa wymuskana od sufitu po podłogi, byliśmy na big zakupach a teraz padam na ryj

                      Nator, doskonale Cie rozumiem z tym naszym forum
                      A jeszcze jak sie okazuje że prywatne wiadomości juz takie prywatnie nie są, to wogóle kicha :

                      Ankasos, a Ciebie rozumiem jeśli chodzi o prace- też gdyby sie tylko dało, to siedziałbym z małym w domu nawet do jego osiemnastki
                      A wczoraj mało brakło- mój męzul trafił 4 w totka
                      Jak pomyśle że jeszcze jedna liczba i byłoby 6 tysięcy, a jak dwie to 17 000 000 to mi sie ciepło robi. Krystiana wnuki nie musiałyby pracować, a co dopiero ja

                      Spadamy do wanny, mam nadziej ze jak wroce to ktośs tu bedzie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No i jestem, ale na chwile, bo znajomi mają podjechac.
                        Ja dziś bylam w Juraparku w Solcu Kujawskim - dziewczyny, dupa siad! No poziom Światowy (przez duże Ś) jak to jest zrobione! Pięknie tam!
                        A my z M. cieszyliśmy się jak dzieci
                        Lataliśmy i oglądalismy dinozaury i tylko fota za fotą szła!
                        Wstawie jak tylko zrzucę na kompa! A jak Kacpi będzie większy to już go widzę jak lata po placu zabaw, który jest ogroooooomny i bezpieczny i super taki, ze sama chciałam tam latać i sie bawić Więc ja juz mam humorek superowy po tak miłym dniu.
                        I byliśmy u mojej babuni i przyjechali moi rodzice i wszyscy wysciskali wnusia i tak się cieszyli, ze jest! I oczywiście prababunia dała kasiorkę na słoiczki, bo ona bidna to nie wie jakie on lubi i nie umiała kupić Kochana jest ta moja babulka-juz ja widzę bidną jak stoi w markecie przed półką i bierze wszystkie do ręki i odkłada... Jak to stwierdziła: ona to na widok wnuków prawie sika po nogach - cytat, hi hi!

                        No nic, lecę ciut hałupke ogarnąć zanim przyjadą.
                        Buziolki
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          http://www.juraparksolec.pl/

                          Popatrzcie sobie i zapraszam tam bo jest pięknie...
                          a po drodze do mnie na kawkę, bo to niedaleko
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            cześć mamunie

                            Nie miałam dziś ani chwili czasu żeby do was zajrzeć, dopiero teraz ukradłam klawiature mężkowi bo poszedł do sklepu
                            Dzień miałam średni, siedziałam w sklepie za kuzynke do 13, przytargałam zakupy do domu a że babcia nie chciała mi oddać Filipa to się zdrzemnełam z 2 godzinki, teraz robimy pizze i zaraz mam talent leci tak to zmykają nam dni...

                            Nator świetny ten jurapark ale z Biskupca to taaaak daleko ale jak Fifi podrośnie i będzie bardziej "kumaty" to napewno go tam zabierzemy!

                            Ankosos pamiętasz pewnie jak ja przeżywałam jak szłam do pracy, ciągłe napięcie i myślenie o dziecku ale z czasem to przechodzi, wiesz że jest w dobrych rękach i się nie martwisz! gdybym się lepiej dogadywała z szefową pewnie jeszcze bym pracowała a u ciebie jeszcze dochodzi złe zdrowie i samopoczucie ale zobaczysz, wkręcisz się!

                            Apropo przemyśleń (jak pisała Natorka) to ja wczora w nocy tak gorliwie się modliłam o cierpliwość i o to żebyśmy się nie kłócili z m. (bo ostatnio bywało ciężko) i mam dziś dzień świetny! Nie wiem czy Bóg maczał w tym palce ale jeśli to pomaga to zacznę biegać co niedziela do kościoła...

                            No to tyle, lecę coś w tej kuchni pokąbinować
                            do jutra!
                            spokojnej nocki
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Jestem spowrotem
                              Młody wypluskany, najedziny, odwrócił sie dupką do świata i spi

                              Nator, widze że Twoja babcia to taka sama agentka jak moja. Tylko moja strrrasznie przeklina do tego
                              A park super. Za jakieś 2 lata pewnie uderzymy, bo widac że warto!

                              A zgadnijcie kto to:

                              Smok!.JPG

                              Heheh, Krystiano wywalił dzisiaj język i zaczął go tak smiesznie ssać, więc tata wpadł na pomysl żeby podsunąć mu dydusia i prosze
                              Normalne matki swoje dzieci w tym wieku oduczają nieraz smoczka, ale ja ciesze sie jak wariatka, bo może jak skubaniec załapie dydusia, to za jakiś czas i butelki sie złapie


                              Skomentuj


                                Hej hej

                                Natorku czekamy na fotki

                                Nichol słodki Krystianek!

                                Lecę pod prysnic i na Mam talent Piszcie coś! Może Majorka się odezwie , bo to jej pora! Tzn niedługo będzie




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X