Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dotka za kursy mniej wiecej chca od 800zl do ponad tysiaca, kwestia materialow to ok 250zl plus lakiery do paznokcie jeden lakier 10zl, bo musisz miec przeciez jakies konkretne plus lakiery do robienia wzorkow jeden 15zl.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      dzięki Siluś zdrowe
      u nas dzisiaj cieplutko było to z 5 godzin na dworku
      a zakwasy mam od grania w piłkę że aż szok

      a ja dzisiaj Damianka Twojego filmiki oglądałam
      czadowo się suwa na pupie
      i w chodziku nieźle tańczy


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        dzieki diabelku ale ty szybka jestes
        no to ceny nie az takie kosmiczne jak myslalam,pogadam z moim.

        Skomentuj


          dotka jak sie zarabia w euro i chce zaopatrzyc w polsce to ceny sa niskie. Szybko ci sie zwroci. A taka syzbka jestem, bo moja siostra sie orientowala, bo chciala taki kurs skonczyc, w koncu jednak zdecydowala sie na studia kosmetyczne.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            diabelecke studia kosmetyczne tez bym chciala skonczyc...jak byl czas na nauke to nie wiedzielam co chce robic i nie bylo mnie stac na studia a teraz za stara juz jestem (28 w maju skoncze).fajnie jak mozna pracowac w zawodzie ktory sie lubi .

            Skomentuj


              No proszę jaka Diablica nasza obeznana ja to nie mam pojęcia o tych cenach nawt to sie nie wypowiem

              Majek dziękuję a w tym chodziku to miał ok 8 m-cy wtedy
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                dotka starsza siostra ma 29 i w tym roku zaczela pierwszy rok studiow, tak wiec na nauke nigdy nie jest za pozno :P Ja njadal nie ejstem przekonana do tego co chce robic. Niby na historyka sie szykuje, ale jakies obiekcje mam co do tego zawodu.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka na naukę zawsze dobra pora
                  jak masz mozliwość to marsz do szkoły


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    diabelecke moze i masz racje ,oprocz kosmetykow i wszystkiego co sie wiaze z pielegnacja ciala podobalaby mi sie praca pielegniarki albo poloznej ale na razie nie mam jak sie do szkoly zglosic bo za slabo znam jezyk.

                    Skomentuj


                      a to Majek wczoraj buszowała u Julki w pokoju
                      [IMG][/IMG]


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzieki dziewczyny za doping
                        moze czegos sie jeszcze naucze

                        Skomentuj


                          To zapisz sie do policealnej skzoly medycznej na poloznictwo. Polozna moglabym byc, ale pielegniarka nigdy w zyciu. Nie potrafilabym opiekowac sie starszymi ludzmi, wiem, ze to zbarzmi okrutnie, ale mnei to brzydzi. Najstarsza siostra miala praktyki w spzitalu i jak opowiadala co ci ludzie potrafia nie raz zrobic - od tak na zlosc - to mi sie obiad cofal.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            majajula widze ze malutka lubi taki nielad artystyczny jak moj synek...

                            Skomentuj


                              diabelecke moja byla wspollokatorka ma 27 lat i pracuje w domu starcow dodam ze jest to obiekt zamkniety gdzie przebywaja tylko psychicznie chorzy...ona mowi ze by sie nigdy na inna prace nie zamienila.Ja tez naleze do tych osob ktore nie tak latwo sie czegos brzydza nawet jesli to jest kupa albo siku.nie wiem czemu tak mam ale mnie malo co gorszy...

                              Skomentuj


                                ok,dziewczyny opuszczam was i ide sie troche poprzytulac...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X