Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    och te fiutki
    u nas też synek się nie krępował i na każdym USG się przedstawiał jako dorodny chłopak

    w ciąży po schodach rzeczywiście trochę ciężko, kurcze ale co tu zrobić?
    i te kilogramy i kręgosłup takie uroki ciąży
    dasz radę, a co masz nie dać!!!

    spadam szykować sałatki na imprezkę, bo u nas dzisiaj spotkanie ze znajomymi i ich dziećmi, ale będzie młyn i po co tu było sprzątać haha
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Widze, ze dzisiaj sie wszystkie telepatycznie dogadalysmy, bo ja tez robilam salatke, a teraz lece szykowac stol i wogole, bo goscie jacys przyjda. Do mojej mamy niby, ale ja jej lubie pomagac
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        A my dzisiaj wykorzystalismy pogode i na grilu bylismy z małym ale fajnie bylo

        Skomentuj


          Idzie misio...Idzie slonik...
          Idzie lalka...No i konik...
          Wszyscy razem z balonami...
          Z najlepszymi zyczonkami...
          Bo to dzien radosny wielce...
          Masz juz jeden roczek wiecej...

          wszystkiego nalepszego dla Szymka zyczy ciocia Ania,Sylwia i Damianek

          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            a ja dzisiaj sama cały dzień z marysia.
            zjadłabym sałatki jakiejś.
            MArysia nauczyła się schodzić z kanapy sama. kilka razy jej pokazałam i teraz już sama schodzi




            Skomentuj


              Cześc Moniaa jak jej pokazalas?bo mój do tej pory nie wie i na samej krawedzi mowi ba bach i sie cofa
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                moja tez jeszcze nie umie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Moj nie dosc ze umie schodzic to jeszcze wchodzic sie nauczył I teraz maj niezly sajgon
                  SZYMEK STO LATKOW !!

                  Skomentuj


                    Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                    Cześc Moniaa jak jej pokazalas?bo mój do tej pory nie wie i na samej krawedzi mowi ba bach i sie cofa
                    pokazałam jej że trzeba sie odwrocic i sie zsuwać pomalutku.
                    kilka razy i teraz sama spełza na dół




                    Skomentuj


                      Kochana wiesz ile razy ja się już zsuwałam?a ten nic kładzie sie na brzuszku i zsuwa się a na krawedzi =ba bach i wraca albo na mnie włazi i opa opa skacze
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        może spadł i sie teraz boi?
                        marysia bardzo sie cieszy jak jej sie uda zejść. sama sobie brawo bije.
                        ostatnio sie też nauczyła pokazać gdzie mis ma oczko i nosek




                        Skomentuj


                          On tez pokazuje gdzie nosek ,bródka,uszy na mnie i na innych oraz misiach fajnie to wygląda

                          a tak wogóle to ja się skarże ze nie moge go nauczyć juz tyle czsu a mąż tak mi czyta przez ramię ,i cos tam robi za plecami moimi z corką i teraz mam final

                          zobaczcie http://www.bobasy.pl/silek7/18697/film.html
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            siluś moja schodzi tak jak twoj...jak ją ułoże to zejdzie tak jak Dani,ale samej jej nie mogę zostawić bo wiem,że tak nie zjedzie.czasem poleci prosto na głowę może zatrybi niedługo??

                            Skomentuj


                              Nie moze a napewno
                              Ja tez mojego trenuje w roznych rzeczach a pojdzie do babci to od razu tam wszystko łapie Ja ostatnio nauczylam go "liczyc" Mowie :jeden, dwa a mlody ti ( trzy ), tejy ( cztery ) . Ogolnie mowi niewiele, tylko wtedy kiedy musi, łatwiej mu pokazac Jak ostatnio byl u moicg rodzicow i chcial by go pochustali podszedl do mojej mamy powiedzial baba i wzial ja za reke prowadzac do taty ktorego nazwal dzia dzia i kazal sie chustac Łajza mala.

                              Skomentuj


                                Moja mała nauczyła się najpierw schodzić a potem wchodzić na sofę. Ja albo
                                mąż jak chciała zejść to ją układaliśmy odpowiednio i za którymś razem
                                zatrybiło Miała wtedy chyba 10-11 miesięcy. Teraz ostatnio opanowała
                                sztukę przechodzenia i wychodzenia z piaskownicy. I czasami tak w kółko
                                wchodzi i wychodzi i jaka jest z siebie dumna


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X