Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oprócz spacerków kochana masz przed sobą poznanie wszystkich bohaterów mini mini,
    Noddy to jeden z nich....ulubiony mojego Julka (obok Zygzaka z bajki "Auta")
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      izabela az sie zaczelam cieszyc ze nie mam mini mini =P

      bylam swiecie przekonana ze to jakis niedzwiadek, a tu patrze a to pajac =P ogolnei znam tego pajaca ze sklepow z zabawkami, baaa nawet ta bajke ogladalam keidys, ale ze to cos ma jakies imie to nie wiedzialam
      Last edited by diabelecke; 28-03-2009, 16:37.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        witam raz jeszce,
        No my pomalu tez mini mini ogladamy. Zwlaszcza w porze posilkow, bo maly tak wlepia oczy i za sam buziola otwiera. A piosenke z Nodiego to znam juz na pamiec, do tego mala ksiezniczka i cala ta ekipa. ja spiewam, a maly wcina.
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          rataj z tego co mi mama mowila to ja i moja siostra jadlysmy ty;lko i wylacznie wtedy gdy bajki lecialy, a ze jak bylam mala to nawet polskiego cartoon network nie bylo na kablowce to mi wioeczorynki codziennie nagrywali i w kolko je puszczali =P
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            U nas zapowiadaly sie chmurzyska, ale slonce wyszlo na chwilunie i wlasnie ze spacerku wrocilismy, mlody spatka, a ja sama siedze, bo moj M do szpitala pojechal.
            Diabel, jeszcze Ci sie odechce tych spacerow. ja ogolnie lubie spacerowac, ale znam juz wszystkie miejsca, gdzie mozna pochodzic z wozkiem, i troszke nudno mi, bo sama ganiam ze spacerowka
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              diabel, ze mna bylo podobnie, a ze wtedy jeszcze nie bylo Video, zeby nagrac, to nie mam pojecia jak moja mam sobie radzila zemna, bo tez strasznym niejadkiem bylam. Raz mi mama opowiadala, ze jedna ciotka mnie na spacer do parku brala, a druga z garnkami ganiala, zebym cos zjadla.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                spadam, bo się młody obudził coś nie w humorze....
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  rataj ja swoj park tez znam na pamiec, bo bywalam w nim od nie pamietam keidy, moj tata w glebokim wozku mnie do niego zbaieral wiec szczerze juz nic nowego tam nie zobacze, ale kocham ten park nadal. Po zdjecioach widze jak bardzo sie zmienil od czasow gdy ja bylam mala. Zawsze moge isc na jakis dluzszy spacer albo pojechacx za maisto jak bedzie ladna pogoda.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    diabel, a powiedz jak sie ogolnie czujesz w tej ciazy, pewnie nie raz juz o tym pisalas, ale pytam tak z ciekawosci. I w ktorym tyg. jestes teraz? widzialam suwaczek, to bedzie ok 28?
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      Tak, w poniedzialek mi sie 28 tydzien zacznie. Czuje sie dobrze, ogolnie ciaze dobrze znosze. Synek masakra cirezki sie zrobil i moja jedyna dolegliwoscia w tym momencie jest dzwiganie go. Problemy mam tez zawiazywaniem butow, bo jak sie nachylam zeby to zorbic to brzuch uciskam i mnie bardzo boli. Pierwsze 3 miechy mialam fatalne, ciegle bym tylko spala, zawroty glowy i nudnosci, za to w II tymestrze tryskalam energia. Teraz znowu jestem oslabiona i nie moge sie po prostu doczekac kiedy to wszytstko sie skonczy, bo jeszcze od brzucha kregoslup mnie boli, ale ogolnie rzecz biorac jets dobrze, bo normalnie funkcjonuje.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jestem, młody wcina obiadek i właśnie ogląda mini mini - humor już lepszy

                        właśnie Diabełku a znasz już płeć dzidziusia?
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          a już doczytałam synek
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            iza bardzo dlugo sie nie chcial pokazac, ale w koncu zdradzil, ze jest chlopcem. Tak wiec bede miala Fabianka. Tak dokladnie sie przedstawil, ze nawet w karcie ciazy mam wpisane syn, a na ostatniej wizycie lekarz do mojej mamy (z mama wchodze do gabinetu) zb takim tekstem "niech pani podejdzie i zobaczy jakiego ma duzego fiutka"
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Diabel dasz rade. My wszystkie dalysmy i ty tez na pewno. Ja do 7 mies. pracowalam, brzucha nie mialam za tak wielkiego. nawet nie przytylam za duzo, bo 6 kilo. Za to w ostatnim mies. to sie modlilam, zeby maly zachial juz tak wyjsc na ten swiatek, bo ciezko bylo. No i przybylo mi kolejne 7 kg, bo ruchu juz nie mialam.Najgorzej to z pozycja do snu.
                              Kochana tez zmykam, bo maly sie obudzil, do napisania. T pamietaj wszystko bedzie ok.Pozdrawiam,
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                Ze zwyklego lenistwa chcialabym jzu w maju do szkoly nei chodzic =P Tak naprawde to jest to upierdliwe, bo moja szkola ma 3 pietra i musze tak latac na lekcje z gory na dol, a w tym momenci emam 14kg na plusie wiec juz sie boje co to bedzie pozniej.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X