Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczynki,mnie dzisiaj wzięło na porządki wiosenne.Pogoda ładna i ciepło to umyłam okna.Zaraz chyba pójdziemy na spacerek bo szkoda dzis siedziec w domu.Miłego dnia Wam życze.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      a ja czekam aż mi sie jaja ugotują bo robię sałatkę.bedziemy mieli gości więc trza wyłożyć coś na stół ciasta juz mam,jeszcze tylko sałatka z tuńczyka i pora i jaja w majonezie

      Skomentuj


        Hej dziewczynki,
        zazdroszcze wam spacerków, ja dziś w pracy siedze. U nas też ładna pogoda- chociaż dzieciaczki będą na dwór mogły wyjśc.

        Froszku- udanej imprezki życzę

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          Witam mamusie,te ktore gdzies po forum buszuja bo widze ze ogolnie to sobotnie pustki...

          Skomentuj


            cesc Dotka, pustki pustki. Ja w pracy mam chwilke wolna to wpadłam

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              no czesc,ja sie relaksuje wlasnie przy herbatce bo maly spi.wczoraj balowalismy na dyskotece,szalalam jak 15-latka,moj sie dzis ze mnie nabija.Odkad maly sie urodzil nigdzie na noc nie wychodzilam na imprezy i wczoraj poszalalam to sie teraz kuruje

              Skomentuj


                no ja nie mam tak dobrze, ale w pracy dziś oki o 16 kończe pożniej wizyta domowa i do domku. po drodze o sklep zachacze- znajomi sie zapowiedzieli. Babki poplotkuja a faceci mecz obejrza

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  no to nie tak zle,my wczoraj ze znajomymi bylismy najpierw w restauracji a pozniej na baletach,kurcze juz myslalam ze zapomnialam jak sie tanczy ale jednak okazuje sie ze sobie niezle radze To ty pracujaca mamcia jestes? Ja teraz na kure domowa sie przebranzowilam

                  Skomentuj


                    Tak pracujaca na 1/4 etatu a na 200% kura domowa ja po powrocie pizze bede rozbic. a co do wyjścia to też mi się marzy- ale mam coreczke mamusi i jeszcze nigdy na noc jej nie zostawiałam.a chyba juz powinnam

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Nasz synek zostal z dziadkiem,dyskoteka w ktorej bylismy jest 5 min.samochodem od naszego domu wiec spoko.Maly przesypia noce a dzis nawet zrobil nam "prezent" i obudzil sie godzine pozniej niz zwykle bo o 8 rano.Powoli trzeba zaczac zostawiac dziecko z kims innym niz mamusia bo pozniej moze byc problem.Kurcze chyba sie zdrzemne pol godzinki,moze jeszcze zdaze oko zamknac zanim maly wstanie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To miłego spanka Dotka, papa

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Czesc!
                          Musze wam sie pogada pochwalic, bo jets po prostu swietna. Gdybym miala juz dziecko to pol dnia bym po parku wozkiem jezdzila :P U was z reszta pewnie tez tak ladnie.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny,
                            u nas też pogoda piękna a my byliśmy z synkiem na urodzinach Noddiego
                            właśnie dzisiaj była fajna mini imprezka z tej okazji w empiku,
                            Julian był zachwycony prawdziwym Nodim a mnie aż głowa rozbolała z wrażeń tyle dzieci, meksyk jak nic, każdy chciał fotkę z Noddym
                            i my też mamy .....chwilę się zdrzemnęłam po obiedzie, młody jeszcze śpi
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                              Czesc!
                              Musze wam sie pogada pochwalic, bo jets po prostu swietna. Gdybym miala juz dziecko to pol dnia bym po parku wozkiem jezdzila :P U was z reszta pewnie tez tak ladnie.
                              diabelecke przed Tobą nie jeden taki spacerek
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                izabela22 to jeszcze tyle czasu =(
                                a co to ten Noodi czy jak mu tam to nie wiem
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X