Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Normalnie nie wiem co sie porobilo z tymi ludziskami. Nie wiem czy kiedys tez tak bylo, az strach pomyslec, co bedzie jak my bedziemy starsze.
    Juz nie chodzi o starsze osoby, ja to mam obawe przed dzieciakami z podstawowek, te to dopiero potrafia byc niegrzeczne i opryskliwe.
    FRANEK 16.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Dobranoc Froch, edysob
      Diabelszczerze mowiec, tez mam to gdzies. Wiesz ja pracuje z ludzmi starszymi. I na poczatku strasznie przezywalam, jak oni cierpia, do tego demencja. Ale teraz po prawie dwoch latach pracy z nimi mam ich serdecznie dosc. Nie wiem moze jakas znieczulica mnie wziele, ale czasami trzeba tak podejsc do sprawy zeby nie zwariowac.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        Wszystko jest kwestia wychowania.
        Do mnei nigdy nie sa niegrzeczne i opryskliwe, bo odpiowiednio je ustawiam. Ja jestem postrachem wsrod dzieci. Np. chrzesniak mojego kumpla boi sie tylko jednej osoby na tym swiecie - mnie. A to wlasnie dlatego, ze probowal zgrywca kozaka, a ja sobie nie pozwolilam.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          Rzeczywiście w Pl ludzie patrzą na siebie z pod byka,tutaj w Niemczech czy cię znają czy nie zawsze się uśmiechną i zagadają zwłaszcza matki z dzieckiem są najmilej pozdrawiane.Co do młodzieży zgadzam się kwestia wychowania,ale czasem,te dzieciaki są całkiem inne w domu a na ulicy zmienione o 180 stopni.Jak oni się odzywają to aż uszy więdną
          AMELKA UR.27.03.2008

          Skomentuj


            rataja powiem ci tak. Przyklad mojego dziadka. Ma prawie 90 lat, sam nie chodzi - niby do iubikacji pojdzie, ale w nocy to w papmersach jets, wykapac go trzeba, wszystko trzeba przy nim robic, do tego ma miazdzyce wiec calkowicie psychicznie wysiadl i pieprzy od rzeczy. Moja babcia nad nim skacze, a ja jej co chwile powtarzam zeby sobie darowala. Bo ona mu za przeproszeniem dupe wyciera, a ten potrafi byc niesympatyczny i opryskliwy. Cholera, nikt nie chce byc pielegniarka na starosc wiec jak juz sie kims zjamuje to niech to chociaz doceni. Zawsze mozna wynajac pielegniarke, ktora bedzie to wszystko robila czy tego chce czy nie.
            Kiedys sie rozckliwialam, ale teraz tez juz mi przestalo byc go zal mimo, z eto moj dziadek.
            Wracajac do mlodych ludzi. Kiedy awanturowala sie ze mna babka w autobusie, z eusiadlam w miejscu dla uprzywilejowanych. Wkurzylam sie i pomachalam jej przed nosem legitymacja rencisty zeby sie odwalila ode mnie. Po mnie nie bylo wiudac, ale przysiuegam, ze dolegliwowsci mialam zapewne wiecej niz ona.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              No i bardzo dobrze, nie mozna pozwolic sobie wejsc na glowe. tez jestem nieugienta jezeli chodzi o takie dzieciaki. mam brata w tym wieku, mie sie boi, a z moja mama robi co chce i to mnie doprowadza do cholery. na nic moje tlumaczena, na koncu dochodzi do tego, ze sie z mama pokloce o niego i tak w kolko.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                Edyta gdzies musialy sie tego nauczyc. U mnie w domu sie zadnych brzydkich slow nie mowi i ja tak nigdy nie mowilam, przynajmniej jako dziecko
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  SZKOŁA,moja znajoma też nie przeklina a młody przychodzi z pszeczkola z coraz lepszym słownictwem
                  AMELKA UR.27.03.2008

                  Skomentuj


                    Jest tylko jeden rodzaj dzieci ktorych nie lubie - te ktorym sie na wszytsko pozwala. Zaplacze za zabaweczka to od razu mamusia kupuje. Rozpieszczone do granic wytzrymalosci dzieciaki brrr
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      oki, do jutra dziewczyny, spadam do wyrka

                      AMELKA 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nie wsp[omnę co wyrabiają w szkole mam znajomą nauczycielkę to się nasłuchałam jacy są pomysłowi
                        AMELKA UR.27.03.2008

                        Skomentuj


                          Wydaje mi sie, ze iodzie jakos dziecku wytlumaczyc,ze takich slow sie nie uzywa. Moi znajpomi za przecinki takich slow uzywali, ale ja po prostu wiedzialam, ze mi nie wolno i juz.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                            Jest tylko jeden rodzaj dzieci ktorych nie lubie - te ktorym sie na wszytsko pozwala. Zaplacze za zabaweczka to od razu mamusia kupuje. Rozpieszczone do granic wytzrymalosci dzieciaki brrr
                            Popieram za dużo w d..e
                            AMELKA UR.27.03.2008

                            Skomentuj


                              dobranoc dziewczynki-Froch i Edysob
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                                Wydaje mi sie, ze iodzie jakos dziecku wytlumaczyc,ze takich slow sie nie uzywa. Moi znajpomi za przecinki takich slow uzywali, ale ja po prostu wiedzialam, ze mi nie wolno i juz.
                                To pkolenie jest inne,aż trach pomyśleć jakie będą nasze dzieci
                                AMELKA UR.27.03.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X