Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinki, I love you! Dla Ciebie będę Ariel forever! hahaha
    <chyba jednak zmienię sobie nicka, bo ja też jakoś tego bardziej wolę, albo będę "bywać" sobie w dwóch osobach, zawsze to zwiększy prawdopodobieństwo wygranej w konkursach, hahahahaha>
    I dzięki za info, właśnie tam się wybierałam i teraz wiem że warto


    Skomentuj

    •    
         

      pinki butki zajefajne ale ja swojej wiązane wzięłam bo jakoś trudno było mi z tymi rzepami w sklepie jej zakładać
      za to starszej na rzepy bo wiązać nie umie

      Froch świetne te bluzeczki ta z kołnierzykiem bomba i za taką cenę to ja za darmo

      pieczula jakiego Ty eleganta masz super


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Cześc dziewczynki!!!jestem zaskoczona! :-)
        Alanek 14.09.2006

        Skomentuj


          Cześć Marti. Na pewno nie bardziej ode mnie..........


          Skomentuj


            Przyznam sie Wam szczerze że od kilku dniu tutaj też pisałam,bo na P.tak jakoś cicho było.Możemy sobie teraz powiedziec:"Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej". Córy marnotrawne powróciły:-)
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              Tutaj jakoś wygodniej mi sie porusza.To forum jest dla mnie bardziej przejrzyste.I w końcu to właśnie tutaj sie poznałyśmy:-)
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                gdzie się podziały "stare wyjadaczki z forum" chyba odleciały na miotłach he hehe


                Skomentuj

                •    
                     

                  Jakie tam zaraz córki marnotrawne Niektóre koleżanki miały problem z łączem internetowym, ja sobie urlopowałam na innym F i wsio. Czasem warto coś zmienić, coby w monotonię nie popaść


                  Skomentuj


                    Anna31, odleciały na miotłach, wróciły na smokach ziejących ogniem


                    Skomentuj


                      Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                      Jakie tam zaraz córki marnotrawne Niektóre koleżanki miały problem z łączem internetowym, ja sobie urlopowałam na innym F i wsio. Czasem warto coś zmienić, coby w monotonię nie popaść
                      No ja też miałam problem przekazem ale tylko chwilowo, chyba serwer się przeciążył


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mam pytanko, czy podglądacie czasem kto jest ONLINE?


                        Skomentuj


                          Jeszcze niedawno tego nie robiłam, bo nikogo jakoś tam lepiej nie znałam i nawet jeśli kojarzyłam nicki, to jakoś mi to obojętne było. Teraz przy logowaniu gapię się na bezczela!!! A czemu pytasz?


                          Skomentuj


                            heja dziewczyny,ja tez sie melduje na Creyzyolkach
                            a ja sie przyznaje Anno ze podgladam czasem
                            GABRYSIA:12.03.2008.

                            Skomentuj


                              Cześć Ewula. Chyba masz już nieaktualne dane w podpisie


                              Skomentuj


                                o dzieki Lullabydawno mnie tu nie bylo i dlatego,musze to skasowc
                                GABRYSIA:12.03.2008.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X