Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześc dziewczynki,pare dni mnie nie było bo miałam jakąś awarie internetu i niestety nie dam rady doczytac wszystkiego co naskrobałyście przez te pare dni.Jak tu byłam ostatnio to było 45 stron a teraz ponad 100 super że nam sie wąteczek rozwija -rośnie jak na drożdżach-jeszcze niedawno noworodek a już raczkuje
    Witaj mężatka,mam nadzieje że będziesz z nami stukac w klawiature
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      Ania jak tam twoja mała z jedzeniem? moja do tej pory super jadła a tera ztak wybrzydza że na samą myśl o karmieniu głowa mnie boli. je tylko nabiał a reszta to wielkei batalie;(

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        Niby tak bo ja 32 skończę we wrześniu a Pietrzak by miala 81


        Skomentuj


          Słyszałyscie jakie są prognozy pogody na przyszły tydzień? ponad 20 stopni super,wreszcie wiosna.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            tak Froszku u mnie to wiek?Jak na babinkę calkiem nieźle poruszam się w niecie.

            Mam też pytanko. Postanowilam zostać parapetowym ogrodnikiem. Wcdzoraj zakupialm , rynienki, ziemię i nasionka. Wysialam je, tylko teraz mam problem. Jak często to podlewać i czy musze nawozić. Dodam że wysiałam koperk, bazylie i miętę? zna sie ktoraś na ziołkach?

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              Moja to w ogóle mało rzeczy jada ze względu na alergię. Ale ostatnio jadła zupę na śmietanie i nic jej nie było tzn.nie wysypało jej, wczoraj dałam jej czekoladkę kinder i też nic , dzisiaj chciałam jej dać kanapkę z twarożkiem a tu bleeee.. zobaczyła że białe i nawet nie chciała do buzi wziąć.Jak sądzicie czy ja powinnam jej wprowadzać te zakazane produkty czy powinnam to skonsultować z lekarzem?


              Skomentuj


                czesc kobietki
                ja czekam i czekam na ta pogode bo juz na glowe dostaje w domu
                ja kiedys posialam rozne ziola do doniczek niczym nie nawozilam
                podlewalam jak normalne kwiatki, roslo to jak zielsko
                tyle ze pojechalam na wakacje roslinki zostaly na balkonie i padly
                Patryczek


                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczynki heja wszystkim!
                  ja właśnie kulki czekoladowe zrobiłam z marsów i sie mrożą.

                  co do wieku laski ja skończyłam 30 w styczniu, a ubieram się jak szesnastolatka - cała na różowo, bo ja się wcale staro nie czuję!
                  Kocham pink!!!!!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Jak kupiłaś ziemię ogrodniczą to nie trzeba nawozić bo ona jest już w sam raz a podlewaj takim rozpylaczem możesz zrobić z butelki po płynie do szyb.


                    Skomentuj


                      A ja nigdy do ogrodnictwa nie mialam ręki, i jak przyszłam do domu męza to on mial pełno kwiatów, teraz zostal nam tylko 1
                      Wkoncu wiosna bedzie bo dzisiaj u nas deszczowo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pinki: ja czasami się czuję;(ale na szczęsie nie wyglądam. tez ubieram się młodzieżowo, bo mam siostre prawie dychę młodsza Tyle że różu na siebie nie założe- nie pasuje mi. Za to królewna moja uwielbia.
                        Ania: dzieki za info. mam wrażenie że sie z motyką na słońce porwałam. Jak nie wyrośnie to kupie gotową w doniczkach i wsadzę.

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Ewelkinka: to tak jak u mnie, jeden się uchował a naprawde sie staram

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Ja uwielbiam kwiaty ale one jakoś mnie nie lubią.Zawsze jak kupie sobie jakiegoś kwiatka w doniczce albo dostane to chocbym nie wiem jak o niego dbała on "zdycha".Teściowa dała mi pięknego ogromnego kwiatka w doniczce,u niej fajnie rósł a u mnie wegetuje,jest taki jakiś marny i pomimo że go podlewam on ma końcówki liści suche.Może to zależy od mieszkania.
                            Alanek 14.09.2006

                            Skomentuj


                              ja tez sie staram ale nie chce mi sie w zasadzie to zbiorowisko kurzu jak dla mnie.

                              Skomentuj


                                Marti, z tym mieszkaniem to coś może być. U mnie w bloku wiele osób mów że kwiatki marnieją;(

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X