Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    a to moj kinderbal
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Pinky ciuszki super !!
      Ja też mam kilka nowych rzeczy potem wrzucę zdjęcia.

      Pieczulka bardzo fajne przyjęcie Ależ z Gabrysia łysolek Mój to czuprynką nie grzeszy, ale Twój pobija nawet mojego synka
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #93
        Pinki gratuluje zakupów! Bardzo mi się podobają, zwłaszcza portki i butki Buciki są fantastiko, bardzo drogie były, że się tak nieskromnie zapytam?.Sama się przymierzam do zakupu jakiś fajnych adasiów wiosennych dla Viki, stąd ma ciekawość.


        Skomentuj


          #94
          Dobra Złociutkie..... przykro mi Was opuszczać, ale zbieram się na podbój sklepów ..... matko i córko jak ja nie cierpię łazić po sklepach

          Do napisania wieczorkiem
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #95
            Udanych zakupów Family
            A ja komiks idę poczytać, póki niunia jeszcze śpi i mam trochę czasu dla siebie


            Skomentuj


              #96
              [QUOTE=FamilyTree;57243]Dobra Złociutkie..... przykro mi Was opuszczać, ale zbieram się na podbój sklepów ..... matko i córko jak ja nie cierpię łazić po sklepach


              a czemu nie lubisz przecież to takie przyjemne
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                #97
                hey LaSECZKI.


                czekam na moja kumpele,ma wpaśc ze swoim synkiem
                byłam na mieście i kupilam mojej kilka bluzeczek w Terranovie- nie wiem czy znacie taki sklep,ale byłam w cieżkim szoku,że są również dla dzieci ubranka i bardzo tanio..otrzywiście na lato jej kupiłam kilka bluzeczek.

                Djab w tych kulkach to nic nie ma do pichcenia.ja łyżką nakladałam,bo nie mam foremek.całkiem dobre.Dziewczyno upieprzyłaś sobie diete w ciąży!!!ależ Ty uparta,bo lekarz Ci powiedział.....a nie słuchasz tego co My Tobie mówimy???Ty Djablico

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Frochu ja też jestem w ciężkim szoku, że w Terranovie są ciuszki dziecięce.
                  Chociaż może nie w każdej i dlatego u nas nie widziałam.

                  Ja też czekam na kumpelę Będziemy sączyć... kawusię


                  Skomentuj


                    #99
                    Ja wlasnie piję kawe po popołudniowej drzemce z synkiem pogoda taka straszna ze spac sie chce.

                    Skomentuj


                      pochwale sie co kupilam
                      te dwie bluzki kosztowały 7,9 jak dla mnie taniocha... w kolorach summer
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no ja tez sie zdziwiłam,że dziecięce ciuszki,w sumie wiecej dla dziewczynek niż dla chlopców.
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          nusiak moge CI kupić i wysłac poczta a Ty mi kasę za to plus koszt przesylki póścisz przelewem
                          jak nie masz tego sklepu:P

                          Skomentuj


                            fajne te ciuszki ja juz 3 tydzien siedze w domu i nikgdzie po sklepach
                            nie chodze i nie wiem co sie na swiecie dzieje
                            a dla chlopcow jest cos fajnego i taniego??
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              froch zaniemówiłam, w szoku jestem!
                              ja klientka Terranovy jestem od kilku lat, zawsze we Wrocku kupuję, tam sa 2 sklepy ale żaden dziecięcych nie ma... myslałam że nie robią...kurde w takiej cenie to naprawdę w szoku jestem... body mi sie najbardziej podoba.

                              Tree ciekawa jestem, co upolujesz...


                              Ariel w Deichmannie kupiłam bo wszystkie oryginały mają po 99 zeta.

                              pieczulka ale on elgancki!!!!
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Bardzo fajne ciuszki, my tez juz 2 dzien z domu nie wychodzimy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X