Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja niestety nie pomyślałam o takiej mozliwości
    zresztą żebym mogła w ogóle skończyć liceum musiałam przez kuratorium to załatwiać bo dyrektor stwierdził że dla takich jak ja to są wieczorówki albo licea dla dorosłych


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Ale przykry ten dyrektor. U mnie w szkole wszyscy sa szalenie mili. Na dzien dobry zawsze sie pytaja jak sie czuje, a najbardziej to sie troszczy wlasnie dyrektor zeby mi w skzole bylo dobrze i wogole jak przyszlam poinformowac o ciazy to caly czas mnie prosili bym nie przerywala szkoly i zapewniali,. ze szkola mi pomoze jak tylko moze.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        majajula, podziw naprawdę że dałaś radę, na pewno było Ci ciężko... A inni też zamiast wspomóc, to takie mądrości prawią że tylko zal...


        Skomentuj


          To tobie Diabołku dobrze . Miło że taka dyrekcja też jest, a nie tylko takie patafiany jak u Majka.


          Skomentuj


            dlatego wyjechałam z mojego rodzinnego miasta do Szczecina do cioci na okres ciązy (670km od domu) bo bym psychicznie nie dała rady
            a tam było super wszyscy mnie wspierali, nuczyciele itd.
            Jula urodziła się o miesiąc za wcześnie w kwietniu i tak dyrektor wszystko załatwił że mi zaliczyli 3 klasę bez problemu
            ale jak mała się urodziła wróciłam do małej mieściny i tam to już nie było wesoło, głupie komentarze, docinki bo wiadomo panna z dzieckiem to obiekt plot


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
              Ale przykry ten dyrektor. U mnie w szkole wszyscy sa szalenie mili. Na dzien dobry zawsze sie pytaja jak sie czuje, a najbardziej to sie troszczy wlasnie dyrektor zeby mi w skzole bylo dobrze i wogole jak przyszlam poinformowac o ciazy to caly czas mnie prosili bym nie przerywala szkoly i zapewniali,. ze szkola mi pomoze jak tylko moze.
              Diabełku kochany to ja jestem pełna podziwu dla Ciebie, i zazdroszczę Ci młodego wieku w którym zostaniesz mamusią,
              jak masz mamę, która Cię namawia na studia to pewnie pomoże, idź na studia od razu, później nie będzie Ci się chciało.
              ja mam 30 na karku (właśnie od kilku dni) jedno dziecko i żałuję, że nie mam teraz 25 lat, tego co mam + plus jeszcze jedno dziecko
              fajnie jest być taką młodą mamą, później będziesz miała fajnie, np. w moim wieku dzieciak będzie miał jakieś 10-11 lat? ale bym tak chciała
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                cześc moje babki!

                ja na moment, bo mam zalaztany dzień, po sklepach latałam, zacznam zaraz pichcic na sobotę na imprezke roczkową, wieczorem poczytam co tu pisałyście, bo skrobiecie ino klawaitury sie kurzą! hi hi

                pochwalę się że wygrałam nagrode główna tu na forum w konkursie "piękna na wiosnę", komplet kosmetyków przyslą. ale mi sie humor poprawił!

                piszcie co bym miała lekture do spania!

                laski a gdzie urodzinowe zyczenia dla Tree w wątku rodzice????
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  pinki widziałam widziałam wzór na piękno gratulacje


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    dlatego wyjechałam z mojego rodzinnego miasta do Szczecina do cioci na okres ciązy (670km od domu) bo bym psychicznie nie dała rady
                    a tam było super wszyscy mnie wspierali, nuczyciele itd.
                    Jula urodziła się o miesiąc za wcześnie w kwietniu i tak dyrektor wszystko załatwił że mi zaliczyli 3 klasę bez problemu
                    ale jak mała się urodziła wróciłam do małej mieściny i tam to już nie było wesoło, głupie komentarze, docinki bo wiadomo panna z dzieckiem to obiekt plot
                    ale dzisiaj jesteś szczęśliwą młodą mamusią już dwójki...
                    kiedyś to były czasy beznadziejne, teraz już chyba tak nie ma tak jak pisze diabelecke
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      a to Tree ma urodzinki
                      już lecę do wątku urodzinowego
                      bo nie wiedziłam


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           



                        Dołączam do was mamuski hehehe

                        Skomentuj


                          a to ja nie wiedziałam, że jest taki wątek
                          i co trzeba tam się chwalić, że ma się urodziny czy jak to działa?
                          bo ja np. od redakcji mamacafe dostałam życzenia na e-mail
                          a tak to nic więcej....
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            witaj Ula
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Pinki GRATULACJE wielkie!!!!!!!! Przeczytałam. Pięknie napisałaś w konkursie.

                              A ja myślałam że wszystkie już życzenia Tree w tym wątku złożyły od rana, bo przeciez obiecały. Ale faktycznie, nigdzie nie jest zaznaczone kto ma dzisiaj urodziny. Szkoda! na innych forach tak jest.

                              Witaj Ula.


                              Skomentuj


                                majek a ja jestem dumna, ze bede panna z dzieckiem, smanotna panna z dzieckiem. To byl mpoj wybor, ja tego chcialam i mimo, ze wszyscy beda gadac "facet ja zostawil" ja dobrze bede wiedziala jak jest i to mi starcza, a inni? ... a niech gadaj xD
                                A moja mama no coz... pomaga strasznie i mimo wielu sprzeczek miedzy nami kochamy sie strasznie i wiem, ze bede mogla zawsze na nia liczyc. Ona we mnie wierzy i to mi bardzo pomaga.

                                A kto ma wogole urodziny? Eee... nie wazne, zycze po prostu wszytskiego najlepszego =)
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X