Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słuchajcie nie to że nie polecam!

    film ładny, przyjemny, fajnie się go ogląda, myśleć nie trzeba!
    romantyczny może trochę jest, ale na pewno nie muzyczny i taneczny,

    jeśli chcesz się wybrać na film przyjemny, który cię zrelaksuje odstresuje to na pewno będzie to dobry wybór, bo fajnie się go ogląda,

    ale jeśli oczekujesz filmu tanecznego i muzycznego, to on do takich nie należy, jak tu już wczoraj pisała jedna mamcia, daleko mu do zachodnich filmów tego typu,

    trochę przereklamowany przez TVN ale spokojnie można sobie go obejrzeć, no tylko właśnie zależy czego się od niego oczekuje...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      no a jeśli chodzi o komedie romantyczne to lepsze były moim zdaniem: "tylko mnie kochaj", "nie kłam kochanie"
      Last edited by izabela22; 26-03-2009, 17:38.
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Tak z ciekawosci spytalam o tą krowe, bo po mnie to splywa to one sie tym bardzo przejely, ze az dwie wiadomosci dostalam xD eee szkoda klawiatury

        froch juz wczesniej pisalam, moja siostra fanka wszelkich takich filmow tez nie poleca, mowi, ze nawet fajny (lekka rozrywka dla mas) ale spokojnie mozna go obejrzec na malym ekranie, a to 15 zl na cos innego przeznaczyc.

        izabela22 za to "to nie tak jak myslisz kotku" ponoc tak glupie, ze wychodzisz z kina i nie wies zo czym byl film. Ja nie ogladalam, bo polskie, wszystkie te opinie sa mojej siostry.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          syla a proszku bądź plynu do prania/płukania nie zmienilaś??

          Skomentuj


            no u mnie 20zł za bilet
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              djab 15 zł to zniźkowy szkolny bądź studencki
              ja placę normal

              Skomentuj


                no właśnie czasy szkolne i studenckie dawno minęły
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  zabela22 u mnie 13 jak sie postarasz ale taka zwykla stawka to 15.n Wioecie ja to ogolnie nie lubie polskich komedi romantycznych czy filmow w stylu E=mc2 dla mnie sa za glupie.

                  froch no normalny 15 zl xD
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    ja wogóle nie lubię poslich filmów,a zwł.komedii.
                    jedyna na ktorej się smiałam to "dzień świra" pamiętam,że jak go oglądałam to miałam wtedy angine ropną

                    Skomentuj


                      froch bo to sa kiepskie filmy, choc te stare komedie mi sie podobaja
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        najważniejsze dla mnie było wyjście z domu,
                        w sumie nie byłam napalona na ten film, ale na cośkolwiek

                        przyszłam wieczorem (ok.22) dziecko wykąpane już spało,

                        kiedyś poszłam się odstresować, trafiłam na thiller ale wyszłam zdołowana
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                          syla a proszku bądź plynu do prania/płukania nie zmienilaś??
                          proszek mam wciąż ten sam Lovela, a płynu nie używam.
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Oj widzę znajomy wąteczek!!!!
                            I te samee kłamliwe mamusie......i naciągaczki!
                            ale co warto sie z was pośmiać

                            Skomentuj


                              Ja w miniony właśnie weekend miałam chęc na kino, tylko filmowo to nie za bardzo było z czego wybrać, mimo to "Kochaj i tańcz" to nie dla mnie. Nie lubie takich lovelaśnych melodramatów.
                              Poszliśmy na "Marley i ja" i sobie chwalę. Przynajmniej uśmiałam się trochę. Poza tym książkę czytałam i mi się podobała, więc ciekawa byłam ekranowego efektu. Miła komedyjka familijna, na odstresowanie się w sam raz.


                              Skomentuj


                                Hallllllllo Froch, jak Ci wczorajszy keks wyszedł, pewnie pisałaś, ale mi się nie chce tego wszystkiego czytać...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X