Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc rataj ja jestem ale tez zaraz zmiatam ja znam gzik z poznanskiego,ziemniaki i twarozek z cebulka i szczypiorkiem,o to chodzi?

    Skomentuj

    •    
         

      Dziękuję za odpowiedź , na nazwę poczekam.

      Skomentuj


        I wrocilismy ze spacerku nawet po obiadku juz jestesmy teraz mały pelza z zabawkami po duzym pokoju.
        Zakupilam w baniaki Zywiec Zdroj dla malego teraz musze poczytac jeszcze i gotowaniu lub nie gotowaniu.
        Co do szczepien to my na rota nie szczepilismy ale pneumo po 2 latkach bo do żłobka nie idzie poki co.I na ospe tez zaszczepie. Naczytalam sie troszke o szczepieniu na odre,różyczke i świnke i autyzmie, niby nie ma nigdfzie potwierdzenia ale czytanie robi swoje na głowie.

        Skomentuj


          dokladnie o to dotka Wlasnie wcinamy, az sobie paluchy poparzylam od obierania ziemniakow w mundurkach.
          No dobra to ide sie delektowac jedzonkiem i moze wieczorkiem uda mi sie pogadac z Wami kobietki
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            hey Crejzolki

            Pinki gratulacje za wygraną w konkursie.daj cynk co Ci przyślą
            Tree jak ciacho??zrobione??

            moja właśnie zasneła....hmm coś miałam jeszcze napisać ale tyle było tematów,ze zapomnialam

            Skomentuj


              cześć dziewczyny, co mamy teraz na tapecie?
              mam zaległych 20 stron kiedy tak naskrobałyście?
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Czesc dizewczyny, ponoc gdzies tu od krowy zostalam wyzwana xD
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wez to zostaw co sie bedziez znizac do ich poziomu ;p
                  PINKI GRATULUJE WYGRANEJ

                  Skomentuj


                    dziewczyny, o jakich wygranych piszecie i gratulujecie Pinky
                    jakaś nie w temacie jestem
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      djab niedługo będziesz i to krową DOJNĄ

                      iza w konkursie" piękna na wosne"

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a tak doczytałam już
                        a ponieważ ja na wiosnę jeszcze nie piękna to nie w temacie

                        za to byłam wczoraj na relaksiku w kinie na Kochaj i tańcz,
                        rzeczywiście żadna rewelacja, film mało ambitny, niekoniecznie o tańcu jako takim, tańca tam jak na lekarstwo
                        ale przynajmniej miło spędziłam czas z drugą mamuśką
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          ja wlasnie na ten film chce sie wybrać do kina....to mowisz,że nie polecasz??

                          Skomentuj


                            A mi sie podobal.

                            Skomentuj


                              hej mamcie!
                              Dałam Natalce wczoraj zupkę pomidorową ze słoiczka i dziś ma takie drobne krostki. Myślę, że to uczulenie na pomidory, ale powiedzcie mi czy wysypka na brzuszku i klatce piersiowej świadczy o alergii pokarmowej? Ja nie wiem, bo wczesniej nie miała na nic uczulenia.

                              Izabela ja zastanawiam się nad tym filmem, ale chyba nie pójdę skoro nie jest fajny. Wogóle te polskie komedie romantyczne na jedno kopyto pisane

                              Pinki również gratuluję wygranej
                              Natalka - 24 lipca 2008r.

                              Skomentuj


                                Moj maly jak zjadl pierwszy raz pomidorowke sloiczkowato tez mial uczulenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X