Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    widzisz,tak jak mowilam faceci(niektorzy) umieja sobie wkrecic ze sa superlover i zadna sie nie oprze

    Skomentuj

    •    
         

      Lecę kobity bo się moje dziecię obudziło. Obiadek i znowu na spacerek

      Papatki, do wieczora


      Skomentuj


        pa Nusiaku

        Skomentuj


          Ja Tez Pomykam Do Garkow I Prasowania. Do Woieczora Panienki

          AMELKA 08.02.2007

          Skomentuj


            Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
            Dotka jest taka maść znieczulająca, smarujesz na godzinke przed szczepieniem i dziecko nawet ukłucia nie czuje. Nie pamiętam firmy ale nie była pl wiec i u Ciebie powinna być.
            Ja zawsze z pracy biore troche lignokainy, albo znieczulenie w aerozolui nie ma placzu
            Mam pytanie o to znieczulenie w aerozolu. Czy można je kupić bez recepty w aptece?

            Skomentuj


              dpietrzak papulki ,kurcze co z tym twoim nickiem...

              Skomentuj


                mamakarolka nie wiem jak to jest z tym aerozolem ale ja plastry znieczulajace przed szczepieniem na recepte kupuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej, Nie Wiem Czy Można Kupić;(ja Zawsze Jak Potrzenowałam Bralam Z Pracy.

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Dotk 238, O Co Chodzi Z Moim Nikiem??

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      dpietrzak nic powaznego tylko troche latwiej byloby chyba pietrzak
                      ja bym chciala to 238 zlikwidowac ale chyba bym sie musiala na nowo rejestrowac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                        mamakarolka nie wiem jak to jest z tym aerozolem ale ja plastry znieczulajace przed szczepieniem na recepte kupuje
                        A jak się nazywają? Mojego synka czeka szczepienie i chciałabym zaoszczędzić mu bólu.

                        Skomentuj


                          dOTKA, CHYBA WŁASNIE TAK. DLATEGO ZOSTANIE TAKI NICK, NIE POMYSLALAM WCZESNIEJ O TYM. aLE PISZ PIETRZAK

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            no ja tez nie pomyslalam wczesniej
                            co do plasterkow zaraz zobacze

                            Skomentuj


                              mamakarolka wiesz co ja mam opakowanie po plasterkach w szufladzie komody a maly teraz spi,napisze ci pozniej ok? mysle ze powinny byc dostepne w pl.

                              Skomentuj


                                My tez juz po spacerku, ale bylismy tylko pol h. bo wieje dzisiaj i pada co chwile. Jednak wole malego chociaz na chwile na dwor wziasc, bo pozniej lepiej je obiad. teraz wlasnie wszamal i spatka sobie.
                                No ja to mam chyba pecha, jak juz sie dorwe do klawiatury, to nikogo nie ma
                                A wiecie co mamy dzisiaj na obiadek - gzikeMoze ktoras zna to danie?
                                FRANEK 16.08.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X