Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ekhmmm... Witam Crazy Mums


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Czesć Lullaby

      Kochana właśnie na Ciebie czekałam i zastanawiałam się co Ty na to
      I jak Ci się podoba nasz nowy wątek ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #78
        Hihi, jestem w lekkim szoku, ale powinnam w krótce dojść do siebie... Tylko nicka mam ochotę zmienić i tak się zastanawiam na razie...
        Hmmm Wątek poszedł z kopyta widzę, aż brak czasu żeby doczytać to wszystko, coby być na bieżąco.


        Skomentuj


          #79
          Lulla a mnie się nick podoba. Twój oczywiście....
          Co do nadrabiania zaległości.... daj spokój.... co nadrobisz to bedziesz miała
          znowu tyle samo do czytania Szkoda czasu Zresztą o niczym ciekawym nie pisałyśmy, oprócz tego, że pierwsze 4 strony były na Twój temat
          hehe, żartuję oczywiście
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #80
            W takim razie tylko pierwsze cztery strony przeczytam
            A tak serio to dałam spokój. Za Tobą Tree, to i tak się nie nadąży, już 50 postów na końcie, o matko - to jest dopiero wena


            Skomentuj


              #81
              A wlasnei laski big powrot czy jak ?
              I co WY mi tutaj o dietach, ja wlasnei wcinam 3 kromeczke chlebusia z pysznym domowym smalczykiem pelnym kielbaski, cebulki i jablek Tak wyglada moje zdrowe odzywianie

              Skomentuj


                #82
                Nalot czarownic


                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Lulla kurka wiesz co, sama jestem zła na siebie, że zamiast wziąć się za coś to siedzę i o pierdołach dyskutuję.
                  Ehh....ale tak mi się dzisiaj nic nie chce, że szok.... obiad jedynie nastawiłam
                  i lekko ogarnęłam chatkę. I z Julkiem się pobawiłam, ale jemu też pogoda nie służy bo już 2 raz śpi dzisiaj
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #84
                    Goplana Ty to sobie możesz jeść takie smakołyki boś chudzizna, co niektóre (w tym ja) muszą dbać o linię coby się w lusterku zmieścić
                    Kurka na tamtym forum się nic nie dzieje, nawet poczytać nie ma co !! Wiało
                    nudom No i Ciebie nam brakowało bardzoooo
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #85
                      Ja na tamtym forum to tylko czytałam. Było kilka ciekawych wątków i zawsze jakoś tam można było pogłębic swoją wiedzę w temacie macierzyństwa, czy poczytac rady ekspertów, ale brakowało mi jakiś toczących się, otwartych dyskusji. Odzew był na tyle znikomy, że ja to dałam sobie spokój i tylko w naszym wątku się udzielałam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Ja się dopiero zarejestowalam w urzędzie pracy.Wpadłam na chwilę bo obiadek pedzę gotować bo jak stary wróci to mnie opieprzy że gary zimne a ta znowu siedzi na kompie, a zresztą syn stoi i czeka jak zejde z kompa .


                        Skomentuj


                          #87
                          Ja tam rzadko mam ostatnio okazje do kompa zasiasc wiec tam czasem gdzies cos poczytalam.troche malo sie tam dzieje to fakt,na odpowiedzi trzeba dlugo czekac.
                          Last edited by dotka238; 23-03-2009, 15:48.

                          Skomentuj


                            #88
                            matko i córko ale z was perszingi!
                            od 10 mnie tylko nie ma a tu tyle stronek!
                            Goplana ciebie nam tam brakowało hi hi!
                            tu jesteśmy u siebie!
                            a ja kupiłam taka kurtę i spodnie i czapke

                            i butki sportowe

                            ja byłam z mężem tort zamawiać, to 25 km ale jechalismy i jechalismy bo lało jak z cebra...
                            ale juz w domku jesteśmy, tort z rysunkiem myszki Mickey zamówiony kwadratowy bo dziewczyna z cukierni która miała mi wyciąć kształt tortu w kształcie myszki jest na chorobowym, ale sie wściekłam, no ale trudno, zobaczymy jaki ten z rysunkiem będzie.
                            Tree koniecznie sie pochwal co kupiłaś, ja lubię patrzeć co wy kupujecie.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #89
                              czesc pinklady no dziwnie bez Goplany tam bylo to fakt
                              ja tort tez niedlugo zamawiac bede,chyba sie zdecyduje na taki ze zdjeciem.chcialam cos typowo francuskiego ale sobie dalam spokoj bo to jest taka piramida z bezikow ktora francuzi zamawiaja na kazda okazje(komunia,chrzest,imieniny),na roczek moj synek musi miec tort!

                              Skomentuj


                                #90
                                no tak co kraj to obyczaj jednak...
                                ajkos dziwnie by było bez tortu...
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X