Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    olcm80 noo pewnie !!! ceny faktycznie bez porównania

    majuś tak na TVN
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      a to dlatego znikłaś
      a teraz reklamy
      ja chyba idę pa luli
      luknę do końca na ten filmik ale już pod kołderką
      pa


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        no ja też uciekam

        kolorowych...
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          To ja sie witam
          W sprawie sokow pytalam pediatry na innym forum i powiedziala ze Kubus dla przedszkolakow mimo iz bez cukru i konserwantow no i ze max 200 ml dziennie. Sama nie wiem - ja czasem daje choc juz mniej po tym info. Mlody mogl go litrami wypijac. Szczerze mowiac od czasu jak maly skonczyl rok nei jestem juz tak restrykcyjna jesli chodzi o jego karmienie. Nie jestem w stanie zupelnie uchronic synka od konserwantow i cukru, moge jedynie ograniczac.

          Skomentuj


            Witam z rana z kawusia

            Skomentuj


              Do kawusi to obowiazkowo ciacho :


              A to dla tych co na diecie

              Skomentuj


                mniami, ja chałke z dzemem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam. Syna wyprawiłam do szkoły mała jeszcze śpi i mam chwilę.Masz rację Goplano nie jesteśmy w stanie w dzisiejszych czasach uchronić dzieci przed konserwantami bo one są wszędzie.Ja małej też daję Kubusia bez cukru wypija 2 kubki dziennie myślę że to niedużo a oprócz tego pijemy herbatki owocowe ja jej niesłodzę a małej sypię zaledwie pół łyżeczki.A co do soków bez cukru Fortuny to moja mama pije bo ma cukrzycę i chwali sobie bo poziom cukru ma stabilny.Myślę że rocznemu dziecku niepowinny zaszkodzić oczywiście w rozsądnych ilościach.


                  Skomentuj


                    Gopi Ty to potrafisz apetytu narobić a ja jestem na diecie.


                    Skomentuj


                      czesc dziewczynki, narazie z doskoku - mamy disz robotę a Amelka właśnie sobie naleśniczka zażyczyła.
                      a do kawy cóż to ciacho tak pięknie wyglada, mniam.

                      AMELKA 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja o kubusiu nie myslalam, bo bobofruty tez kupuje takie bez marchewki, bo moj duzo marchwi je, a mialam nawet moment ze byl caly pomaranczowy taka brzoskwinka.... choc teraz na lato musze mu zaczac znowu dawac.

                        a wogole co myslicie o "marvitach" czy innych jednodniowych sokach marchewkowych i innych?
                        bo ja nie mam sokowirowki wiec sama se nie wycisne soku(nawet nie mialabym jej gdzie trzymac bo kuchnia metr na metr )

                        Skomentuj


                          Gopi jak możesz z rana w Poście takie cuda pokazywać???

                          Skomentuj


                            U nas pogoda przepiękna tylko trochę zimno bo w nocy był ładny mrozik ale ważne że słońce świeci Myślę że te jednodniowe soki można dziecku podać od czasu do czasu. Ja mam sokowirówkę, zrobiłam raz sok z jabłek i marchwi to mała nie chciała go pić , raz że brzydko wyglądał drugi raz był strasznie kwaśny mimo że jabłka były słodkie


                            Skomentuj


                              Kobity czujecie już święta, bo ja już przeglądam przepisy co by tu zrobić coś nowego z jajek i tu muszę się pochwalić że jajka mam od ''szczęśliwych kur'' bo teściowa ma własnej hodowli.


                              Skomentuj


                                u mnie porzadki się powili zaczynają-potrzebuje sporo czasu bo z Melką to 1 krok w przód i 2 w tył - tak mi pomaga.
                                A świeta spędzamy u rodziców i teściów, minus że trzeba jeżdzić jak kot z pęcherzem ale przynajmniej gotować i piec za wiele w tym roku nie musze

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X