Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja soczkow daje 60-80ml dziennie.
    Z kubusiem sie wstrzymam jeszcze.

    Skomentuj

    •    
         

      Ja herbatek raczej nie daje.... no może raz w tygodniu. Jak mi się przypomni.U nas też głównie woda. Jak synuś miał miesiąc i cierpiał na kolki kupiłam mu
      herbatkę uspokajającą, to do tej pory jeszcze stoi. Dla mnie te herbatki
      to taki słodki ulepek, ja nie słodze niczego więc mi się wydaje że słodkie to
      jak cholera

      ewelinkaaa7 no ale Twój synuś nie ma roku jeszcze, więc nie dziwi mnie
      Twoja decyzja
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        ja teraz daje wodę aguarela,bo tańsza....niz gerber,ale chyba dobrawa(chyba tak sie pisze)też jest dlla niemowląt
        soczek to raz na jakiś czas

        dlamnie herbatki to sama chemia:/

        Skomentuj


          dobry wieczorek wszystkim.wreszcie Was dogonilam ufff...
          Froch przykro mi, ze ciasto nie wyszlo, dla mnie to i tak goru jestes jesli chodzi o wypieki, na pewno wyjdzie nastepnym razem.
          izabella ciesze sie, ze z Amelka wszystko ok. Ja to sie tez pomalu boje, ze u nas moze byc podobnie, bo maly taki nerwus jest i juz teraz wszystko egzekwuje od nas krzykiem i placzem, ale nie dam sie. Ciezko nie podejsc dziecka, jak placze, ale trzeba byc konsekwentnym, bo nam dzieciaki na glowe wejda. Ty na pewno jestes wspaniala matka i chcesz jak najlepiej dla niuni i dasz rade za dwoje. Ja sie tez bez ojca wychowalam i jakos mama dala rade, a uwierz bylo ciezko jej samej. masz tyla uczucia dla Amelk, ze na pewno malej nic nie zabraknie w tej kwesti. Duzo dobrego i cierpliwosci zycze.
          pieczulka moj maly co prawda ma dopiero & mies., i bobofruta tez mamy tak na 3 dni, ale on nie pije, tylko kisiel mu robie. Co do sokow i Kubusiow,, to nie wiem, czy podam z czasem.Strasznie brzuszek zapychaja i nie wiem jak to u Was dziewczyny mi sie jeszcze bardziej pic chce po tych trunkach.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            pieczulka, a probowalaa dawać wode?latem najlepiej gasi pragnieniebędziesz miala jak znalazł jak nauczysz juz teraz

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              moj maly pije herbatki, przewaznie koperkowa i rumiankowa. On je dosc duzo kaszek, bo mleka imi nie chce i popija herbatka, zeby brzuszek nie bolal i zeby wzdec nie bylo.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                Rataj jak widze zdjecie twojego Franka to oczy same mi się smieją łamacz serc z niego będzie mówie ci od dziewczyn odgonić nie bedzie się mogl

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  z ta woda tez musze sprobowac, a powiedzcie mi daiewczyny jakiej wody uzywacie? I jak butelkowej, to czy ja tez sie przegotowuje. ja do tej pory kranowe do wszystkiego, ale tam jest tyle syfu, ze musze zmienic.
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    dziekuje dpietrzak, jutro wrzuce pare jego zdjec, to zobaczysz jaki diabelek z niego, on ma w oczach tego diabelka, no ichyba wykrakalam, bo jak byl maly to zartobliwie do niego mowilam tak , no a teraz rogi pokazuje. oszalec mozna czasami.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      A herbatki mu daje ale tylko te dla niego czyli Hipp owocową chociaz są z cukrem wiec ograniczam albo ziołowe.
                      A i tak najbardziej uwielbia soczki
                      A wody próbowalam wszystkich niestety Miloszek tylko kranówe do mleka samej zadnej innej bo ma problemy brzuszkowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewuszki
                        doczytałam powoli ale fajne temaciki sie przeplatały ale ten z kupą mnie powalil hihi

                        jak Tree napisała ja daję Kubusia ale rzadko teraz ponieważ faktycznie zamula i zapycha maly już nic mi potem nie chciał jeść


                        Zresztą on je bardzo duzo owoców :codziennie banana,jabłko ,jogurt i jakiś deserek to mu wystarcza owoców,jak by mógł to by żył samymi owocami
                        Ja podaję aktualnie herbatki z dzikiej róży lub malinowe,ogólnie owocowe z Sagi
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          rataj napisałam przed chwilą co do wody.

                          Skomentuj


                            daje duzo wody , ale wlasnie otworzylyscie mi oczy ze jak ja pije to zadna kara dla niego ze to czysta woda, wiec tez zestopuje z bobofrutami(bo to tez tak wzmacniajaco dawalam na zime zeby duzo witaminek mial) i nie bede wprowadzac sokow tylko wode bede mu dawac.

                            a fakt ja mam 2 herbatki juz chyba z pol roku bo tez ich malo daje wlasnie bo to takie ble(ja tez nie slodze niczego)

                            Skomentuj


                              hej kobity
                              ja daję dużo przecierowych własnej roboty
                              ale już wtedy żadnych owoców nie jemy
                              ostatnio na topie są gruszkowe soki bo teściowa dowiozła skrzynkę


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                czy ktoś może zajrzeć na watek o wodzie ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X