Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hejka ja tylko na chwile majajula smieszna ta ksiazka,niemcy maja taka o brudasku tytul w tlumaczeniu doslownym "brudna swinia"to juz klasyk wsrod ksiazek dla dzieci.dpietrzak jakos nie znalazlam i nie wiem czy zle szukam czy moze nie ma moze podaj swoj ufam ze pyszny wyjdzie

    Skomentuj

    •    
         

      A mnie ta ksiazka nei odrzuca. Pomysl niezly choc wykonanie kiepskie, stwierdzenia typu ze z kupy mozna wykonac korale.Inna sprawa ze sa ksiazki edukacyjne i ksiazki "do poduszki".Pamietajmy ze dzieci inaczej mysla niz dorosli.Wg mnie taka ksiazka poglaby pomoc w pokonaniu strachu przed zrobieniem kupki.To ksiazka dla madrych dzieci i madrych rodzicow ktorzy znajda w niej 'glebszy sens'. Ja czyatlam o tej autorce - ma bardzo madre ksiazki np o smierci a wiadomo jak trudny to temat dl adoroslego a co dopiero dla dziecka.
      Tez o kupie ksiazki nie mialam , wiem co to.Ale z tym to jak z uswiadamianiem mlodziezy nt seksu- jednych sie nie uswiadamia a wiedza jak to sie robi

      Skomentuj


        goplana jak ty ladnie powiedzialas to co ja tez mialam na mysli

        Skomentuj


          ta ksiazka moze sie nam przyda jak bedziemy uczyc dziecko wycierac pupe po kupie na przyklad...dziecko moze pomyslec ze zrobilo sobie sympatyczna kupke( ) i teraz trzeba wytrzec tyleczek
          Last edited by dotka238; 25-03-2009, 18:16.

          Skomentuj


            Dotka
            To po prostu nie jest ksiazka dla kazdego. Nawet czasem dorosly musi do niej dorosnac. Sa dzieci ktore panicznie boja sie robic kupe z obawy przed bolem itp.Ta ksiazka moze pomoc zamiast wizyt u psychologa.
            I tak jak dla nas rozmowa o kupie jest czyms niesmacznym - dla dziecka bedzie to cos "normalnego".

            Skomentuj


              Goplanko fajnie to ujelas wszystko tylko wlasnie mnie odrzuca wykonanie nie temat ksiazki. Oni mi - doroslej osobie - obrzydzili ta ksiazka truskawki =/ Oni w tej ksiazce przedstawiaja kupe jak jakas zabawke i fajna rzecz do zrobienia, a nie potrzebe fizjologiczna kazdego czlowieka.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                goplana zgadzam sie z toba,nic dodac nic ujac
                znikam bo mi synek komode przekopuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka
                  przepis w kulinarny wrzucam

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Sama widzisz ze nie jest to ksiazka dla kazdego. Mnie takie rzeczy , ich czytanie nie odrzucaja od jedzenia, Ciebie - tak ale to nei znaczy z eksiazka jest zla. Mysle ze ta ksiazka raczej mowi o tym ze kupa to nic zlego, wstretnego i cos czego trzeba sie wstydzic, to ze kupa musi "wyjsc" jest logiczne. Tak czy inaczej ja kumam koncepcje ksiazki moze przez to czego sie uczylam na uczelni
                    Z pewnoscia po ksiazke beda siegac rodzice ktorzy maja problem z dzieckiem i jego wyproznianiem sie. I takie ksiazki sa potrzebne. Zwykly zjadacz chleba raczej pod choinke dziecku jej nie kupi.

                    Skomentuj


                      kurka nie ma szans abym doczytała to wszystko co naskrobałyście
                      jak perszing jedziecie ......
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny
                        a o jakiej to ksiazce tak namietnie dyskututjecie ?
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          ze o kupie to już wiem
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            ja mam w domu dzisiaj babiniec,do Julki przyszły 3 koleżanki i jak na taką bandę jest nawet spokojnie
                            Dawid 06.03.1995
                            Julia 18.05.2004
                            Adaś 30.06.2008



                            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                            Skomentuj


                              haallo jest tu kto czy wszyscy zwiali
                              Dawid 06.03.1995
                              Julia 18.05.2004
                              Adaś 30.06.2008



                              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                              Skomentuj


                                Goplana dla mnie mogli to po prostu jakos ladniej zrobic. Spotkalam sie w ksiegarni z ksiazka "o sukcesie na sedesie" i byla calkiem fajna, nawet smieszna. A ta jest dla mnie obrzydliwa i zdania nie zmienie.
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X