Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dotka nie lubie siem klocic

    pinki juz chyba ze 3 strony na moj temat dyskutuja

    Przyznac sie, ktora jeszcez ma brzydki wozek, skrytykuje to to do konca zycia o mnie nie zapomni buhahaha
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Szczoteczke mozna uzywac takie silikonowej na palec tylko zakladanej dla mniejszych dzieci.

      Skomentuj


        diabełek, gdzie o tobie gadają? bo się pogubiłam
        też z doskoku, bo koszule pod żelazkiem,

        mój synek myje ząbki z pastą od momentu kiedy skończył półtora roku albo i później chyba (wtedy było już co myć, późno zaczęły wychodzić mu ząbki)
        w zasadzie to od początku kiedy miał szczoteczkę nakładałam mu pastę, najpierw szczoteczkę żuł, gryzł, ssał teraz już ładnie otwiera buzię do mycia, ale z wypluwaniem pasty mu nie wychodzi
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          dobra ja tez uciekam,maly sie zaraz obudzi moze pojdziemy troche na spacer bo przestalo padac

          Skomentuj


            diabelek ale za nim pojde ide poczytac bos mnie zaintrygowala

            Skomentuj


              izabela22 watek mam czerwcowych xD kiedys masakra sie tam udzielalam, az do momentu w ktorym nei sposobal mi sie wozek jednej z nich, a ze kobiety (ponoc) dorosle nie potrafia przyjac krytyki tylko na mnie anskoczyly dalam sobie spokoj, jak bede chciala sie poklocic przed dom wyjde - mam przedszkole przed domem i dzieci sie w nim bawiace prezentuja ten sam poziom
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                A ja zaczelam malemu myc zabki od wczoraj a ma ich "az" 4. ale sie tyle naczytalam o pruchnicy butlekowej ze dziekuje tymbardziej ze on jeszcze w nocy butke ciągnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka najpierw znajdz momentn w ktorym ten wozek skrytykowalam
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    My właśnie dość długo tej silikonowej na palec używaliśmy, a teraz ma taką zwyczajną Nuk. Mi Vikusia chce myć zęby bardzo chętnie, sobie też kiedyś dawała bez problemu, a teraz jakiegoś focha ma i usta zaciska i nie można jej przekonać w żaden sposób...


                    Skomentuj


                      ewelinkaaa7 a jaka szczoteczka?
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja tez ide poczytac.
                        A moj maly troszke gryzie mi palca ze szczoteczka ale da sie umyc

                        Skomentuj


                          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                          dotka nie lubie siem klocic

                          pinki juz chyba ze 3 strony na moj temat dyskutuja

                          Przyznac sie, ktora jeszcez ma brzydki wozek, skrytykuje to to do konca zycia o mnie nie zapomni buhahaha
                          diabełku ja pierwsza w kolejce bo mam chicco enjoy


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Diabeleckie, zaintrygowałaś mnie Ty diablico, ale czytać nie idę, bo się nie wciągam w żadne żenady.


                            Skomentuj


                              milego popoludnia dziewczynki, pewnie wieczorkiem wpadne i sie juz nie połapie o co biega

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                froszku;
                                w kulinaria przepis na blok czy serek wstawic?

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X