Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja kupilam małemu Canpol szczoteczke.

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny jestem slawna xD
      Nie podobal mi sie wozek wiec o mnie gadaja chyba musze byc na przyszlosc jeszcze bardziej krytyczna
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        http://www.allegro.pl/item571855541_..._step_0_2.html
        My kupujemy w aptece Taniej bo bez kosztow wysylki

        Skomentuj


          kupiłam w Carrefour za 4,20
          na razie więcej ją gryzie niz myje bo ja mu pasty niem daję.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            diabelecke nie przejmuj sie niech sobie gadaja
            dziewczyny a od kiedy myc zabki pasta?

            Skomentuj


              moj lubi mycie zabko,jak na razie sama szczoteczka, buzie sam otwiera jak ja widzi

              Skomentuj


                dotka a czy ja sie przejmuje? bawi mnie to xD nagle sie stesknily

                Ej no wlasnie od kiedy myc zeby? A ja widzialam takie dziwne szczoteczki wygladajace jak gumowe to w jakim hmmm... wieku dziecka sie stosuje?
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  OOO! Dzięki Gopi. No właśnie - apteka! Głupia ja bo nie pomyślałam
                  A dla wyjaśnienia powiem, że moja córka zębów nie chce myć, mamy z tym problem, więc szukam jakiejś fajnej, fikuśnej szczoteczki, to może ją przekona. Próbuję wszystkiego Dzięki dziewczyny.


                  Skomentuj


                    sorki ja z doskoku bo mięso mam na patelni...


                    Diabełek to znaczy że cie laski zauwazyły...hi hi

                    z pastą dotka to nie wiem
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      pinki no mowie ci slawna jestem xD a jak sie troszcza, ze mnie na forum nie ma baaa nawet patrza na ktorym watku sie udzielam
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja myje juz pasta 1 pasta jest od 6 miesiąca,NENEDENT BABY.

                        Skomentuj


                          ja bym je jeszcze troche poprowokowala na twoim miejscu diabelku jak lubia takie zabawy to niech maja powinny zalozyc nowy watek zdziecinniale mamulki

                          Skomentuj


                            diabełek az sobie potem poczytam co tamklepia...dawno się z nikim nie kłóciłam! he he
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Hej,

                              Uff już po wizycie u Neurologa.
                              Najpierw same plusy:
                              Lekarz chwalił Amelkę za to iż jak na swój wiek bardzo ładnie chodzi, prawidłowo stawia nóżki.Dobrze operuję rączkami tzn dobrze chwyta zabawki i się nimi bawi.Powiedział także że to okaz zdrowia.A i że ładnie mówi bo dostała gadanego , robiła bałagan w zabawkach , a ja tylko latałam i sprzątałam.Nawet wytkneła lekarzowi język buhhaha

                              A teraz minusy:
                              Jednym słowem lekarz określił Amelkę jako rozpieszczoną.Zanoszenie wynika z tego iż ona tak pokazuje nam swą złość i mnie sprawdza.Gdy się przewróci nie powinnam od razu lecieć gdy się zaniesie tylko wziąść i przytulić.Być bardziej konsekwentna i reszta rodziny też.Pytał o Ojca Niuni , powiedziałam że niema i tu też jest z tego problem.Iż Amelka nie zna tej bliskosci od taty.
                              Z jednej strony miłosc i bezpieczenstwo a z drugiej konsekwensje.

                              Jeszcze przed wizytą Amelka spała , byli też inni ludzie.A Amelka nagle się obudziła zobaczyła dzidzie na plakacie i mówi dzidzi a wszyscy w smiechLedwo oczy otworzyła a tu masz
                              Potem tylko biegała i zaczepiała ludzi.

                              Zmykam na zakupy CIAO:*
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                zapytam o paste w aptece,pewnie beda cos wiedziec

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X