Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    izabela ja tojuz od dluzszego czasu nie prasuje, bo nie mam na to czasu. jedynie koszule mojego M. do pracy. mama mi zawsze powtarzala, ze trzeba przeprasowac pranie, bo jest jeszcze bardziej swierze. Czy ja wiem, jak rozwiesze wszystko dokladnie, to prawie jakby wyprasowane bylo.

    Malego ciuszki czasami prasne, ale rzadko, co chwile go przebieram, wiec nie ma sensu.
    FRANEK 16.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      czesc wszystkim,a ja sobie kupilam takie ciastka zbozowe dietetyczne i z kibelka zejsc dzis nie moge
      doczytalam dopiero ze to ciastka pomagajace regulowac tranzyt(sranko)ratunkuuu

      Skomentuj


        dotaka, czekolady sie najedz, a i dzieki za podpowiedz z tym bepantenem, bo mu troche pozlazilo.
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          boziu, a ja znowu przekrecam, przepraszam Dotka
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            Ariel ja mam taką:

            http://www.mamanazakupach.pl/images/...1231630209.jpg
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Dotka jak nazywają się te ciasteczka? przydałyby mi sie

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                no problem rataj z tym bepanthenem to chyba do froszka...
                dobrze ze zlazi bepanthen ogolnie fajny jest,macie w pl taki plyn BISEPTINE?

                Skomentuj

                •    
                     

                  pinky, fajowa ta szczoteczka, widze, ze ona z gryzakiem jest. Tez musze juz malemu jakas delikatna kupic. Jak narazie gryzie ja, a zeby mu wacikiem myje, bo ciagle wychodza i nie chce mu cos tam w buzioli uszkodzic szczoteczka
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    dpietrzak to jakies tutejsze,w nich pelno ziarenek roznych zboz jest,zjadlam wczoraj kilka i dzis rano do kawy a teraz juz mnie tylek boli...

                    Skomentuj


                      ja kupilam szczoteczke Nuk maly nawet lubi to mycie zabkow

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dotkajeziu, dalabym sobie glowe uciac, ze od Ciebie o tym przeczytalam.
                        Froszku dziekuje bardzo maly chyba sie spiekl na sloncu troche i przez to te plamy, no i stawiam ze troche po bananie.
                        Bepanten rzeczywiscie jest super, ale nie wiedzialam,ze na buziola tez mozna stosowac.
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          no wybor jest dosc duzy tych szczoteczek, musze sie porozgladac i kupic jakas

                          Dobra dziewczyny spadam, bo maly w lozeczku sie odzywa, do wieczorka.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            no to pa rataj do pozniej

                            Skomentuj


                              Pinki, dziękuję Ci za odzew !!!
                              I jak ta szczoteczka się sprawuje? I gdzie kupowałaś, bo ja właśnie za czymś takim patrzyłam teraz na allegro i nie ma A chodzi mi dokładnie o tą dużą rączkę (gryzak), bo może by Viktorię zaciekawiło?


                              Skomentuj


                                Te szczoteczki są w każdym rossmanie

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X