Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    te ryżowe szyszki były super.
    My właśnie wróciłyśmy z wiosennego spaceru i przyniosłyśmy sobie na balkon... bałwanka nie ma co wiosna na całego

    AMELKA 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Heeeeeeelllllllloooo crazy!
      Dziewczyny od razu pojadę z takim dziwnym pytaniem. Czy wy możecie mi pokazać jakie macie dla dzieciów szczoteczki do zębów? U nas nadal problem z myciem, to pomyślałam że może coś zmienię, i coś z was bym zgapiła. Froch chyba kiedyś pokazywała fajną szczoteczkę, ale już tego nie odnajdę.


      Skomentuj


        pinki dziekuje slicznie =*
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          A zrobcie to:KARMELKI CZEKOLADOWE

          3 OPAKOWANIA CZEKOLADY
          1 PUSZKA MLEKA SKONDENSOWANEGO W PUSZCE
          SŁODZONEGO
          SZKLANKA SIEKANYCH ORZECHÓW
          WANILIA
          SZCZYPTA SOLI

          W rondelku rozpuszczamy czekoladę z mlekiem i solą,na małym ogniu oczywiście;mieszmy z orzechami i wanilią ;wykladam do formy wyłożonej papierem i schładam ok 2 godz.do zastygnięcia.Wykładam nast.na deskę do krojenia zdejmuję papier i kroję na kwadraty-PYSZNE!!
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            silek a skad to mleko wytrzasnac? no i ta wanilia to jaka ma byc? laska czy sproszkowana czy jak?
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              dIABEŁKU MLEKO KUPISZ PRAWIE W KAZDYM MARKECIE a co do wanilii to ja dodaje w proszku choc prawidłowo to laska powinna byc ale jest ok

              ja uciekam do małego papa
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                1 laska wanili kosztuje chyba 16 zl wiec nie dziekuje postoje
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  ooo a szyszki bardzo często robię dmuchany ryż + krówki roztopione
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Tree a gdz8ie to odstawic zeby hmmm... ostyglo? Do lodowki?
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      Diabełku nie wolno wstawiać ciepłych rzeczy do lodówki, bo lodówkę
                      może szlak trafić
                      Ja kładę na parapet przy uchylonym oknie, bądź na balkonie. Ale najlepiej
                      jeśli krówki będą takie ciepłe. Bo wtedy się dobrze szyszunie formuje. A
                      potem jak schłodnieją to są takie stabilniejsze.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tree ja tylko wiedzialam ze nie mozna sztucow i aluminium do mikrofali wkladac o cieplych rzeczach w lodowce nie slyszalam, ale zawsze czekalam zeby ostygly z anim sie w niej znajda to chyba instynkt pierwotny :P
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Ale pysznosci.
                          My małęgo oddalismy teciowej na troszke a sami obiadek idziemy jesc

                          Skomentuj


                            witajcie Mamuśki, wpadłam zobaczyć co u was słychać, bo Julek śpi a ja przerwę w prasowaniu sobie zrobiłam,ale mi się nazbierało chyba z 6 prań,
                            no i najgorsze te koszule mężusia,
                            zawsze to wieczorem działałam ale dzisiaj do kina lecę,
                            a u nas zima.... do wiosny daleko
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              witam kobitki poraz drugi dzisiaj,
                              U nas sie wypogodzilo, chcialam na spacerek z malym, ale musielismy na zakupy skoczyc, takie wieksze. Nienawidze wielkich marketow. A jak mam malego tam brac, to szlag mnie trafia. Alnie nie mamy go z nikim zostawic.
                              Niunia spi , ale zaraz bedzie pobutka na obiadek.

                              Kurcze diewczyny co chwile mi smaka na jakies pysznosci robicie. trza by sie zmobilizowac i wreszcie cos upichcic.
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                izabel0 dobrze ci ze maly je kaszki rano i wieczorem.
                                moja mala nie che juz i musze wymyslac
                                za to nabiał je wszelki

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X