Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej Crejzolki!
    u nas dziś od rana słoneczko!
    w końcu! tylko wieje
    ale na niebie ani jednej chmurki...
    do mnie mama dziś przyjeżdża wię cpewnie z wami za wiele nie posidzę, i zebranie w szkole mam.
    miłego dnia .
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      hej Pinki- pozazdrościću nas szaro bure niebo i śnieg.Ze spaceru znowu nici bo wieje , ze łeb chce urwać. niedługo będziemy kiszonkami od tego siedzenia w domu.

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        Witajcie i ja się melduję. Ja dzisiaj zaspałam obudziłam się o 7,15 a tu syn na 8 do szkoly A teraz jak odpaliłam kompa to Milunia się obudziła i z siedzenia nici...U nas zima na całego, chyba będe musiała sanki wyciągnąć z piwnicy.


        Skomentuj


          hey Lejdis
          u nas snieg i zimnoo brr

          dziewczynki mam do Was prośbęjak macie jakieś sprawdzone przepisy to umieście je w wątku kulinarnym np."tanie,latwe,zjadliwe"
          dpietrzak81 możesz ten swój przepis wrzucic do tego wątku??bo później nie znajdę,a ja lubie piec nowości

          Skomentuj


            dzien doberek mamuski,
            U nas wietrznnie, i pochmurno, ale mam nadzieje, ze sie wypogogzi, co by spacerek zaliczyc. Jakos dziwnie jestem poddenerwowana dzisiaj. Na poprawienie humoru sciagnelam nowa plyte Kelly Clarkson i wlasnie sobie slucham Czekalam na nia chyba 5 lat. Nie pojawiala sie na rynku, a uwielbiam ja.
            Zycze milego dnia kobitki, a teraz oddaje kompa w rece mojego M. bo dzisiaj ma wolne i musi cos tam poklikac. Franek spi, wiec popijam kawusie, slucham muzyki i musze sie jakos zrelaksowac.
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              cześć kochane
              ja właśnie śniadanko z majką jem
              starsza poszła do zerówki
              a my : mała raczkuje (bardzo jej to sie podoba) a ja biegam za nią bo do kuchni ją najbardziej ciągnie i przedpokoju żeby buty lizać


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                rataj widze,że popu słuchasz? ja jestem fanka leony lewis--ten sam typ muzyki a kelly podoba mi sie kilka piosenek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  majek teraz ci wszędzie dopełza

                  macie troche mojej wiosny, przed chwila zrobiłam
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    hej dziewczyny, my też już po śniadanku, posprzątałyśmy troche, obiadek w garnkach, jeszcze pranie włączymy i dziś mimo zimy wybieramy się jednak na krótki spacerek U nas mamy po kostki śniegu o zgrozo.

                    FROCHU:
                    za wrzucenie tu przepisu małe sorry, wklepie w kulinarne ja początkująca jestem, ale szubko łapie co i jak. mnie naszła ochota na twój 3bit- ale miałam ograniczyć słodycze do świat a z tym ciachem to sie nie da.

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Pinky chmury masz na horyzoncie to są te od nas i do Ciebie dotrą he he


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        anna dmuchne i odesle do frocha na przykład! ha ha
                        a na powaznie w końcu miło będzie na spacer wyjść bo my juz prawie ukiszeni w tym bloku...
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Kurcze to w styczniu chodziłyśmy na spacery codziennie a teraz...szkoda gadać


                          Skomentuj


                            Pinki ale masz dobrze nie pada u Ciebie
                            bo u nas zima
                            [IMG][/IMG]


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Majek tosz Ty w centrum mieszkasz

                              Skomentuj


                                cześć Froch
                                niby tak ale to takie centrum jak w Krakowie obrzeża miasta


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X