Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mam w końcu bazę śniadaniową
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj

    •    
         

      izabela ja ten pulmeks stosowalam, jak maly mial chrype i chyba go gardziolko bolalo, bo jakos dziwnie przelykal. Ale dawalam tez leki homeopatyczne i pomoglo. Nie wiem jak to jest z tym pulmeksem przy kaszlu. Ale dobrze wiedziec, ze sie nie powinno smarowac.

      Syla franek tez szaleje, przewraca sie non stop, normalnie przewinac go to jest wyczyn. dzisiaj bylam go wazyc i prawia by mi spadl ze stolu, tak sie kreci. Wcvzoraj jak go szykowalam do kapieli, to mi wode z wanienki wylal, bo chwycil tak mocno, ze ja przechylil. Na szczescie woda byla letnia, bo mialam wlasnie cieplejszej nalac.
      tez jeszcze nie siedz sam, ale sie pytalam dzisiaj na wazeniu i pielegniarka powiedziala, ze jak skonczy 8 mies. i bedzie sam siedzial przez 1 min., to bedzie b. dobrze. Do raczkowani sie rwie, ale nie bardzo wie co z raczkami zrobic, jak jest na slizgiej podlaodze to do tylu wedruje. Teraz mu zabki chyba kolejne ida, bo widze, ze sie meczy i troche slabiej je.Ma juz 7 zebolkow i sama nie wiem czy to mozliwe, zeby w tym wieku mu wychodzily nastepne. A co do jedzenia, to od urodzenia ciezki z niego zawodnik z tym jedzonkiem.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        no właśnie też kruszyłam herbatniki, kolega do pracy przynosił (żonka mu robiła), można było kroić a mój jakiś taki rozciapany wychodził
        wydawało mi się, że może zbyt duże kawałki dawałam herbatników i dlatego ale widzę, że to nie tu tkwi błąd
        dpietrzak81 podaj przepis może mam jakiś inny?
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Moja AMI RACZKOWAŁA DOPIERO PO 9-TYM M-CU.a CO DO ZĄBKÓW ,TO MA 7
          AMELKA UR.27.03.2008

          Skomentuj


            Rataj kup małemu skarpetki antypoślizgowe,będzie mu rażniej
            AMELKA UR.27.03.2008

            Skomentuj


              mój synek pełzał od 9go miesiąca, albo ósmego?
              raczkować zaczął w wieku 10 miesięcy a poszedł sam w wieku rok i tydzień
              każde dziecko to osobny przypadek,
              mojej szwagierki córcia ma rok i 4 mce jeszcze nie chodzi
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Napisane przez Edyta05 Pokaż wiadomość
                Rataj kup małemu skarpetki antypoślizgowe,będzie mu rażniej
                tak zwłaszcza takie z ABS, tak się właśnie nazywają, na całej podeszwie mają gumę, są extra na pierwsze próby wstawania i potem chodzenia
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Tez bym sprobowala zrobic ten serek, ale problemem jest mleko z wiadomego zrodla. A czy mozna juz taki serek podac 7 miesiecznemu dziecku? A i czy podawalyscie dzieciaczkom w tym wieku ser zolty. Bo mi dzisiaj powiedzieli, ze juz moge(chodzilo mi gdzie moge dla malego wapnia szukac, bo mleka nie chce pic samego) A jezeli tak, to jak podac ten ser takiemu maluszkowi.
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    To prawda ,kżde dziecko jest inne i nie ma co się martwić,będzie chodzić prędzej czy póżniej
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj


                      blok;
                      1 margaryna ( ja daje masło- bo mala to je)
                      3/4 szkl cukru
                      1/2 szkl wody
                      2 łyżki kakao
                      ww rozpuścić, gotować 2 in potem ostudzić
                      dodać 3 szkl mleka w proszku ( 1 torebka 40 dag n ajlepsze takie niebiedskie mlekovity)
                      pkus 3 paczki herbatników
                      wszystko wymieszac, przełożyć do formy keksowej odstawić na 5 h do lodówki

                      AMELKA 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez rataj82 Pokaż wiadomość
                        Tez bym sprobowala zrobic ten serek, ale problemem jest mleko z wiadomego zrodla. A czy mozna juz taki serek podac 7 miesiecznemu dziecku? A i czy podawalyscie dzieciaczkom w tym wieku ser zolty. Bo mi dzisiaj powiedzieli, ze juz moge(chodzilo mi gdzie moge dla malego wapnia szukac, bo mleka nie chce pic samego) A jezeli tak, to jak podac ten ser takiemu maluszkowi.
                        MOŻESZtrzeba próbować
                        AMELKA UR.27.03.2008

                        Skomentuj


                          idę wreszcie się wykąpać i spać,
                          synek śpi od 21.30 więc miałam tą chwilę dla siebie i dla was
                          więc do jutra !
                          zajrzę tu jutro rano ale chyba prędzej ok. 13 kiedy będzie miał poobiednią drzemke kiedy nie śpi mama nie ma chwili dla forum....
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            widzicie ile moge sie od Was kobietki dowiedziec. Nie pomyslalam nawet o tych skarpetach. Trzeba wyprobowac
                            FRANEK 16.08.2008

                            Skomentuj


                              dpietrzak,widzę,że sypiesz przepisami jak z rękawa
                              AMELKA UR.27.03.2008

                              Skomentuj


                                Pa Izabela miłych snów
                                AMELKA UR.27.03.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X