Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
    Gopi Amela zanosi się odkąd skończyła 8 m-cy.Dmuchanie w buźkę nie pomaga tylko klepnięcie w pupę.Zreszta założylam kiedys wątek Płacz -pamietasz?
    izabell1203 ja pamiętam ten wątek,
    kurcze nadal to ma?
    co na to neurolog byłaś już?
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      dpietrzak juz wiem o co chodzi.Moja Ciocia mi takie cos robila, jak bylam mala, a nie miala nic slodkiego, bo ja straszny lakomczuch bylam na slodycze. Teraz mi to przeszlo.Zdrowo sie odzywiam. Przynajmniej staram sie Tylko za duzo kawy pije i nie wychodzi mi to na dobre, bo po malu magnezu mi zaczyna brakowac. Mam jakies dziwne skurcze w nogach i od paru dni mi powieka drga.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        dpietrzak wlasnie widze Twoja niunie, Sliczna Panienka
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          rataj już dostały
          i witaminy c dużo
          natarłam mała pulmeksem starszą wikiem i nogi w gorącej wodzie pomoczyła
          mam nadzieję że rano żadne choróbstwo nas nie przywita

          alewiesz ja chyrlam, kicham z nosa mi leci to trudno żeby one zdrowe się uchowały

          od mojej pediatry wiem, żeby pulmeksem nie smarować dziecka na klatkę piersiową, zwłaszcza gdy ma kaszel, bo potęguje odruch kasłania....jedynie co to na stopy,
          co mogę polecić na takie antyprzeziębienia? Julek gdy tylko kichnie, albo rzemarznie podaję LIPOMAL - syrop z dużą dawką malin, u nas baaardzoooo pomaga...
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            Moja niunia też prawie raczkuje, ale jeszcze sama pewnie nie siedzi i muszę przy niej być jak ją sadzam. Zresztą teraz to ona strasznie płacze jak wyjdzie ktoś kto sie z nia bawil z pokoju. Niedawno zaczęła przewracać się z brzuszka na plecki i od razu jak ja kładę na brzuszek, to próbuje sie przewrócić A tak wogóle to jest zdrowa, rozwija sie prawidłowo, wazy teraz pewnie ok.9 kg, smiesznie krzyczy i robi smieszne minki

            rataj82 a jak tam Twój Franek?
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
              nie chodzi mi o taki blok a'la czekolada. robisz to z kakao, mleka w proszku=, cukru, masła i herbatników. pychotka wychodzi.
              taaak pycha
              tylko coś mi nigdy nie wychodził
              nie kroił się jak chałwa tylko lepił się
              nie wiem co robiłam źle
              ostatnio robiłam 2 lata temu
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                ja tak wrzucam od czapy komentarze, bo nadrabiałam od jakieś czterdziestej którejś strony
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziekuje RATAJ za mile słowa.
                  Ja tez staram sie zdrowo odżywiać, ale nie zawsze wychodzi, a blok kusi oj kusi. Niestety lubię słodycze i kawusie też, ale staram się pić rozsądne ilości.
                  A na te kurcze to połykaj trochę magnezu w tabl, potas tez nie zaszkodzi- najlepszy naturalny z soku pomidorowego

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Iazbela, a schłodziłaś go dobrze?

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      CZEŚĆ maamuśki ja znowu tak póżno ,ale moja druga połowa dopiero zeszła z kompa
                      AMELKA UR.27.03.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
                        Iazbela, a schłodziłaś go dobrze?
                        taak
                        nawet na następny dzień można było go łyżką jeść
                        a jak kruszysz herbatniki? może tu coś nie tak robię?
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          dPIETRAK ŚLICZNA CÓRECZKA ...A WŁAŚNIE MAM PYTANKO ,BO JA TROCHĘ NIEKUMATA JESTEM,JAK WKLEIŁAŚ TO ZDJĘCIE
                          AMELKA UR.27.03.2008

                          Skomentuj


                            herbatniki krusze w dośc spore kawałki. najlepsze są takie duże z Jutrzenki, nie robi się z nich miał.

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              I jeeszcze pytanko odnośnie suwaków ,moję coś kłamią jak można to zmienić?
                              AMELKA UR.27.03.2008

                              Skomentuj


                                Edyta - na górze z lewej strony masz zakładke ustawienia, wchodzisz w nią. tam znajdziesz pod edytuj podpis, edytuj avatar.
                                trzeba na to kliknąć i dodac zdjecie ze swojego kompa.
                                pamiętaj tylko żeby zmniejszyć jego rozmiar
                                powodzenia.
                                Widzialam na wątku śniadaniowym ,że serek się udał

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X